Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KLM schrapt tientallen vluchten om storm Conall

KLM schrapt tientallen vluchten om storm Conall

SCHIPHOL (ANP) - KLM heeft 72 vluchten geschrapt van en naar Schiphol om storm Conall. Dit bevestigde een woordvoerster woensdagochtend na berichtgeving van regionale media. "Uiteindelijk staat veiligheid voorop en daarom hebben we uit voorzorg vluchten voor vanmiddag geannuleerd."

De geschrapte vluchten zouden naar verschillende bestemmingen in Europa gaan. De woordvoerster spreekt van 36 retourvluchten. Gedupeerde passagiers worden volgens haar geïnformeerd en de luchtvaartmaatschappij probeert ze om te boeken op een andere vlucht.

Het KNMI heeft voor woensdagavond code oranje afgegeven voor het noorden van Nederland om zware windstoten. In Zuid-Holland, Utrecht en Gelderland geldt code geel.

Donderdag

Of alle vluchten donderdag wel doorgaan weet de woordvoerster nog niet zeker. "Morgen staat alles nog wel op de planning, maar de situatie wordt van moment tot moment bekeken", zei ze.

Volgens de website van Schiphol gaan de meeste vluchten van andere luchtvaartmaatschappijen vooralsnog door. Wel zijn twee vluchten van Scandinavian Airlines geannuleerd.

Meer uit Binnenland

Israël trekt status Nederlandse diplomaten in om importverbod

RAMALLAH (ANP) - Israël heeft de diplomatieke status van Nederlandse ambassademedewerkers in Ramallah ingetrokken. Om hoeveel mensen het gaat, wat hun functies zijn en wat voor gevolgen deze stap heeft, is nog niet bekend.

2 uur geleden
Marineschip Evertsen vertrokken, kan naar Straat van Hormuz

DEN HELDER (ANP) - Vanuit Den Helder is het marineschip Zr.Ms. Evertsen zondagmiddag voor ruim drie maanden vertrokken naar het Midden-Oosten. Het luchtverdedigings- en commandofregat vaart de komende weken richting de Middellandse Zee en kan worden ingezet in de Straat van Hormuz, meldt Defensie.

2 uur geleden
Familie neergeschoten man NDSM-kade: dit had nooit mogen gebeuren

AMSTERDAM (ANP) - "Dit had nooit mogen gebeuren", zegt de familie van de omgekomen man die op de NDSM-kade is neergeschoten. "Wat een mooie, zonnige en gezellige vrijdagmiddag voor ons was, is geëindigd in een drama. Ineens moeten we in de verleden tijd praten over mijn lieve man, vader en supertrotse opa", schrijft de familie van de 61-jarige man in een reactie die Namens de Familie heeft uitgestuurd.

7 uur geleden
Waterpeil Rijn op laagste punt ooit gemeten door droogte

LOBITH (ANP) - Het waterpeil van de Rijn heeft door de droogte een nieuw dieptepunt bereikt. Bij Lobith, waar de rivier Nederland binnenstroomt, werd zondag rond het middaguur een peil van 6,10 meter gemeten, laten de meetuitslagen van Rijkswaterstaat zien. Zo laag stond het water nog nooit sinds de waterstanden er worden gemeten. Dat gebeurt sinds 1866.

7 uur geleden
Duizenden bij protestactie 'Stop de oorlogskoorts' in Amsterdam

AMSTERDAM (ANP) - Het Nationaal Vredesprotest 'Stop de Oorlogskoorts' heeft duizenden mensen naar De Dam in Amsterdam getrokken. Zo'n 3000 aanwezigen scharen zich achter de organisatie die "ziet dat de regering zich voorbereidt op oorlog waar de Nederlander de prijs voor betaalt".

7 uur geleden
Universiteit Maastricht schorst student uit Gaza om onlinefilmpje

MAASTRICHT (ANP) - De Universiteit Maastricht schorst een uit Gaza afkomstige student na commotie over een door hem geposte onlinevideo, waarin hij naar beelden kijkt over Palestijnse strijders in gevechtsuniformen en lijkt te zeggen: "Seventh of October. This is me" (7 oktober, dit ben ik), terwijl hij naar het tv-scherm wijst.

7 uur geleden
Uitzonderlijk warm weer voor laatste dagen van september

HOUTEN (ANP) - Weeronline verwacht aankomende week uitzonderlijke temperaturen voor eind september. In grote delen van het land kan het kwik boven de 25 graden uitkomen. Halverwege de week wordt de hitte verdreven door buien met mogelijk onweer.

9 uur geleden