KLM schrapt nog meer vluchten om storm Conall
SCHIPHOL (ANP) - KLM heeft woensdag nog meer vluchten van en naar Schiphol geschrapt om storm Conall, meldt een woordvoerster. Eerder op de dag zei de luchtvaartmaatschappij 72 vluchten te annuleren. Dat aantal is nu opgelopen naar in totaal 114 vluchten.
Het gaat volgens de woordvoerster om 57 retourvluchten, vluchten vanaf Schiphol en terug. De geschrapte vluchten zouden naar verschillende bestemmingen in Europa gaan. Eerder woensdag zei ze dat KLM uit voorzorg vluchten had geschrapt en dat de vliegmaatschappij gedupeerde passagiers probeert om te boeken. De luchtvaartmaatschappij kijkt later op de dag of alle vliegtuigen donderdag wel vertrekken.
Transavia en easyJet hebben geen vluchten geschrapt, maar zeggen wel rekening te houden met vertragingen door de storm. De woordvoerster van easyJet raadt passagiers aan de Flight Tracker op de website in de gaten te houden.
Meer uit Financieel
DEN HAAG (ANP) - Het aantal faillissementen is in maart op jaarbasis toegenomen, meldt het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS). In totaal gingen vorige maand 301 bedrijven failliet. Dat zijn 32 faillissementen meer dan in dezelfde maand een jaar eerder, een stijging van 12 procent. Ten opzichte van februari daalde het aantal faillissementen wel, met 3 procent.
55 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - De Nederlandse goederenexport is in februari verder gestegen. Volgens het Centraal Bureau voor de Statistiek (CBS) werden vooral meer machines, delfstoffen en transportmiddelen uitgevoerd. De uitvoer van voedings- en genotmiddelen was echter lager. De exportgroei kwam uit op 1,6 procent.
58 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Het aantal faillissementen in Nederland neemt dit jaar af, verwacht kredietverzekeraar Atradius. Voor volgend jaar rekent Atradius wel weer op een toename.
7 uur geledenANTWERPEN (ANP/BELGA) - De eerste gereinigde schepen zijn zaterdagnacht en zondagochtend vertrokken uit containerterminals van de haven van Antwerpen na het olielek. Dat meldt het Antwerpse havenbedrijf in een update. De opruimwerkzaamheden zijn na het olielek in het Deurganckdok nog volop aan de gang.
17 uur geledenDUBLIN (ANP/RTR) - De Ierse politie heeft zondag een einde gemaakt aan de protestactie met vrachtwagens en tractoren in hoofdstad Dublin na dagenlange demonstraties tegen de sterk gestegen brandstofprijzen door de oorlog in het Midden-Oosten. Door die protesten werd het verkeer in delen van het centrum van Dublin geblokkeerd.
20 uur geledenTEHERAN (ANP/RTR) - Iran verwacht dat de beschadigde olieraffinage- en distributiecapaciteit van het land binnen twee maanden weer grotendeels hersteld zal zijn. Dat heeft de Iraanse plaatsvervangend minister voor Olie zondag gezegd. Herstelwerkzaamheden zijn gaande aan energiefaciliteiten die zijn beschadigd door aanvallen.
21 uur geledenRIYAD (ANP/RTR) - Saudi-Arabië heeft de transportcapaciteit van de belangrijke oost-westelijke oliepijpleiding in het land volledig hersteld. Die capaciteit werd verminderd door een aanval op een pompstation van de pijpleiding. Volgens het Saudische energieministerie is de transportcapaciteit weer terug op ongeveer 7 miljoen vaten olie per dag.
22 uur geleden