Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KLM schrapt bestemmingen VS na aanscherpen inreisregels kabinet

KLM schrapt bestemmingen VS na aanscherpen inreisregels kabinet

AMSTERDAM (ANP) - KLM vliegt voorlopig niet op Las Vegas, Miami en Orlando in de Verenigde Staten. De aanscherping van de coronaregels door het kabinet voor mensen die vanuit de Verenigde Staten naar Schiphol reizen zijn voor de maatschappij reden om bestemmingen te schrappen.

Het feit dat de Nederlandse overheid de VS tot zeer hoog risicogebied heeft bestempeld betekent volgens KLM dat gevaccineerde reizigers uit de VS, die in het bezit zijn van een negatieve testverklaring of herstelbewijs, in Nederland ook nog eens tien dagen in quarantaine moeten. In andere landen zoals Belgiƫ, Frankrijk en Italiƫ lijken de scherpere inreisregels niet te gaan gelden.

KLM vloog al tijdelijk niet op Miami en Las Vegas, maar wilde deze bestemmingen in zijn winterschema wel weer opnemen. Orlando is een nieuwe bestemming, maar met het "driedubbele slot" dat voor reizigers die vanuit de VS naar Nederland willen reizen is er te weinig vraag naar tickets, zo is de verwachting. Daarop is Orlando ook uit het schema gehaald.

KLM vliegt nog wel op een aantal andere bestemmingen in de VS, waaronder New York en Los Angeles.

Meer uit Financieel

Shell: repareren beschadigde lpg-faciliteit Qatar duurt een jaar

LONDEN (ANP) - Shell verwacht dat het ongeveer een jaar duurt voordat zijn beschadigde energiefaciliteit in Qatar volledig is gerepareerd. Dat meldt het olie- en gasconcern vrijdag.

10 minuten geleden
Jetten: energiebesparing 'vooral voor andere landen relevant'

DEN HAAG (ANP) - Het kabinet vindt de maatregelen die het Internationaal Energieagentschap (IEA) voorstelt om olie en gas te besparen "vooral voor veel andere landen relevant". Dat heeft minister-president Rob Jetten gezegd tijdens zijn persconferentie na afloop van de wekelijkse ministerraad. Hij wees erop dat Nederland de afgelopen jaren al heel veel aan energiebesparing heeft gedaan.

26 minuten geleden
Industrieconcern VDL boekt meer winst op lagere omzet

EINDHOVEN (ANP) - Industrieconcern VDL Groep heeft afgelopen jaar een lagere omzet geboekt, onder meer door een afname van het aantal bestellingen uit de chipsector. De winst groeide wel dankzij kostenbesparingen, bijvoorbeeld op personeel. Voor dit jaar verwacht het Eindhovense bedrijf dat zowel de winst als de omzet groeit, al is dat onder meer nog afhankelijk van het verloop van de Iranoorlog.

59 minuten geleden
Wall Street opent lager door aanhoudende zorgen over Iranoorlog

NEW YORK (ANP) - De Amerikaanse aandelenbeurzen zijn vrijdag opnieuw lager begonnen. De zorgen om de Iranoorlog hielden aan nadat het land verder was gegaan met het aanvallen van de Golfstaten. Dit brengt verdere onzekerheid met zich mee voor de wereldwijde energievoorziening en de economische gevolgen.

1 uur geleden
Spanje komt met steunpakket van 5 miljard om Iranoorlog

MADRID (ANP/AFP) - De regering van Spanje trekt 5 miljard euro uit voor maatregelen om de economische impact van de oorlog in het Midden-Oosten te verzachten. Het gaat onder andere om een verlaging van de belasting op elektriciteit.

2 uur geleden
Vrachtwagenchauffeurs rijden al langzamer om dure diesel

ZOETERMEER (ANP) - Vrachtwagenchauffeurs passen hun rijgedrag al aan door de recordprijzen voor diesel. Dat is in lijn met het advies van Transport en Logistiek Nederland (TLN), al is de branchevereniging zich ervan bewust dat zo'n gedragsaanpassing tijd kost. Om op de korte termijn betalingsproblemen tegen te gaan, levert de optimalisering van de bandenspanning en het rijden met energiezuinigere banden volgens TLN grotere winst op.

3 uur geleden
AEX herstelt licht na fors verlies door zorgen over Iranoorlog

AMSTERDAM (ANP) - De aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag met winst aan de dag begonnen. De AEX toonde daarmee enig herstel na het forse verlies een dag eerder, toen zorgen over de aanhoudende gevechten in het Midden-Oosten veel aandelen lager zetten.

7 uur geleden