Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KLM-repatriëringsvlucht uit Sydney aangekomen

KLM-repatriëringsvlucht uit Sydney aangekomen

AMSTERDAM (ANP) - Op Schiphol is maandagochtend de eerste van twee repatriëringsvluchten van KLM uit Australië aangekomen. Vlucht KL828 vertrok vanaf de internationale luchthaven in Sydney. Aan boord van het toestel, dat een tussenstop maakte in de Maleisische hoofdstad Kuala Lumpur, zaten driehonderd Nederlanders. Het was tevens de eerste vlucht van KLM vanuit Australië in bijna twintig jaar.

KLM heeft in samenwerking met het ministerie van Buitenlandse Zaken een luchtbrug opgezet om tot en met 10 april bijna 2000 Nederlanders terug te halen uit Australië en Nieuw Zeeland. Dat gebeurt in totaal met zes vluchten, waarvan twee vanuit Sydney.

Vier vluchten voert KLM uit vanuit Kuala Lumpur. Daar pikt de KLM de Nederlanders op die door partner Malaysia Airlines vanuit Australië en Nieuw-Zeeland naar Maleisië zijn gevlogen.

De eerste van die vier vluchten arriveerde zondag op Schiphol, met aan boord circa honderd Nederlanders.

Meer uit Binnenland

Vijlbrief 'zeer bezorgd' om angstcultuur opleidingsplekken UWV

DEN HAAG (ANP) - Minister Hans Vijlbrief (Sociale Zaken, D66) is "zeer bezorgd" om berichten over een angstcultuur bij opleidingsplekken voor verzekeringsartsen bij het UWV zelf. Het AD en EenVandaag berichtten eerder vrijdag dat vooral in Amsterdam verzekeringsartsen in opleiding een te hoge werkdruk en onveilige werkomgeving ervaren.

7 minuten geleden
Vier jaar cel voor brandstichting binnenstad Arnhem

ARNHEM (ANP) - De rechtbank in Arnhem heeft vrijdag vier jaar cel opgelegd aan de 58-jarige Koert H. voor het stichten van brand in de Arnhemse binnenstad. Door de enorme brand werden in de nacht van 5 op 6 maart vorig jaar tien historische panden verwoest.

8 minuten geleden
De Vos (FVD) na zomerreces paar maanden met zwangerschapsverlof

DEN HAAG (ANP) - Lidewij de Vos, fractievoorzitter van Forum voor Democratie, is in verwachting van haar eerste kind. Dat heeft ze vrijdagochtend bekendgemaakt op X.

8 minuten geleden
Jetten vindt Europa te vaak aan zijlijn staan in Midden-Oosten

NICOSIA (ANP) - Europa staat te veel aan de zijlijn bij de conflicten in het Midden-Oosten, zegt premier Rob Jetten voorafgaand aan de tweede dag van de informele EU-top op Cyprus. Later op de dag gaan de EU-leiders ook met onder meer leiders uit de golfregio, Libanon en Syrië in gesprek.

1 uur geleden
Meer regio's naar hoogste waarschuwingsniveau voor natuurbranden

DEN HAAG (ANP) - Het aantal regio's waar natuurbranden kunnen ontstaan, neemt snel toe. In Flevoland, Gooi en Vechtstreek, Twente en Noord- en Oost-Gelderland geldt nu ook het hoogste waarschuwingsniveau door de aanhoudende droogte. Deze fase 2 is afgekondigd door de brandweer.

3 uur geleden
Militair VS opgepakt om weddenschap met voorkennis op val Maduro

WASHINGTON (ANP) - Een Amerikaanse militair van de speciale eenheden is donderdag opgepakt omdat hij zou hebben gewed op het vertrek van de Venezolaanse leider Nicolás Maduro, kort voordat diens gevangenneming bekend werd. Dat meldt het Amerikaanse ministerie van Justitie.

9 uur geleden
Moeder verdacht van doodsteken dochter (14) in Blerick

MAASTRICHT (ANP) - De twee verdachten die maandag werden opgepakt voor betrokkenheid bij het doodsteken van een meisje (14) in Blerick, zijn haar ouders. De moeder zou de dodelijke steekwonden hebben toegebracht. Het OM verdenkt haar van moord dan wel doodslag. De vrouw blijft veertien dagen langer vast.

17 uur geleden