KLM Open volgend jaar weer in vertrouwde maand september
CROMVOIRT (ANP) - Het KLM Open keert volgend jaar in de vertrouwde maand september terug. Het Nederlandse golftoernooi van de Europese Tour zal in 2021 van 16 september tot en met 19 september worden gespeeld.
De organisatie gaat ervan uit dat tegen die tijd sportevenementen van deze omvang weer doorgang kunnen vinden. De 101e editie van het internationale golftoernooi heeft voor de eerste keer plaats op de baan van Bernardus Golf in Cromvoirt.
Het KLM Open werd dit jaar vanwege de coronapandemie geschrapt. "Het was een teleurstelling dat het KLM Open 2020 moest worden afgelast, maar de redenen hiervoor zijn bekend en begrijpelijk", aldus toernooidirecteur Daan Slooter. "Voor komend jaar doen we er met alle betrokken partijen alles aan om de top van de Europese Tour en de beste nationale talenten te laten schitteren in Nederland. We gaan ervan uit dat het in september 2021 weer mogelijk is."
Meer uit Sport
AMSTELVEEN (ANP) - Bondscoach Jeroen Delmee heeft genoeg positieve dingen gezien in de eerste wedstrijd van de Nederlandse hockeyers op het WK. "Je moet winnen en ik ben tevreden met hoe de ploeg rustig is gebleven en is gegroeid in de wedstrijd", zei hij na de 5-1-zege op Nieuw-Zeeland. "We hebben een lekkere start van het toernooi."
2 minuten geledenZAGREB (ANP) - De Nederlandse turnsters hebben de EK in Zagreb afgesloten met de zesde plek in de teamfinale. Naomi Visser, Sanna Veerman, Floor Slooff en Vera Ubbink kwamen tot een totaal van 152,995 punten.
45 minuten geledenAMSTELVEEN (ANP) - De Nederlandse hockeyers hebben hun eerste wedstrijd op het wereldkampioenschap in eigen land na een moeizame start gewonnen. De ploeg van bondscoach Jeroen Delmee moest tegen Nieuw-Zeeland terugkomen van een 1-0-achterstand en won met 5-1.
49 minuten geledenBIRMINGHAM (ANP) - De Finse atlete Alisa Vainio heeft op indrukwekkende wijze de Europese titel op de marathon veroverd. De 28-jarige atlete nam in Birmingham vanaf de start het initiatief, liep al vrij snel in haar eentje vooraan en bouwde vervolgens een enorme voorsprong op. Vainio rondde haar solo na 42,195 kilometer af in een kampioenschapsrecord van 2.22,26.
7 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Brons is ook een medaille en Lieke Klaver was er best wel een beetje blij mee, maar de Nederlandse sprintvedette mopperde flink na de finale van de 400 meter op de EK atletiek in Birmingham. "Mijn tijd was slecht, mijn race was raar. Ik werd afgeleid door de wind. Normaal heb ik daar geen probleem mee, maar er stond zoveel wind in het stadion, dat ik helemaal geen gevoel had voor tempo. Ik had geen idee of ik hard of langzaam ging", zei ze na afloop.
17 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Stefan Nillessen voelde zich de 'underdog' in de finale van de 1500 meter op de EK atletiek in Birmingham. De 23-jarige Groesbeker verraste dan ook zichzelf door het goud te veroveren. Met een indrukwekkende eindsprint liep hij zijn concurrenten voorbij. "Het was een heerlijk gevoel om zo makkelijk lopers in te halen. Het geeft zoveel energie, dan ruik je bloed en wil je maar één ding: gaan!", zei hij na de race in het Alexander Stadium.
18 uur geledenBIRMINGHAM (ANP) - Emma Oosterwegel kon amper geloven dat ze zilver had gewonnen op de zevenkamp bij de EK atletiek in Birmingham. "Dit betekent heel veel. Het was een spannende meerkamp en ik was zo zenuwachtig dat ik twee nachten niet heb kunnen slapen, omdat ik wist dat ik een medaillekandidate was. Ik wilde het zo goed doen", zei ze na afloop.
19 uur geleden