KLM: onduidelijk wat de gevolgen zijn van vliegverbod
AMSTERDAM (ANP) - Het is nog onduidelijk wat het verbod van het kabinet op het vliegverkeer vanuit het Verenigd Koninkrijk precies betekent voor de vluchten van KLM, meldt de luchtvaartmaatschappij op Twitter. Het is volgens KLM onbekend "wat het precieze effect is op de operatie". Ze raadt reizigers aan de status van zijn of haar vlucht in de gaten te houden via de website.
Die site vermeldt vroeg in de ochtend al een aantal annuleringen van vluchten vanuit Londen.
Op Schiphol staan zondag en de daarop volgende dagen tientallen vluchten gepland vanuit Londen, waaronder veel KLM-vluchten. Die zijn tot nog toe (rond 04.00 uur) niet geannuleerd.
Het kabinet heeft besloten om tot 1 januari het vliegverkeer voor passagiers vanuit het Verenigd Koninkrijk te verbieden, omdat in Engeland een nieuwe variant van het coronavirus is opgedoken. Het verbod geldt niet voor vrachtverkeer.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Het Openbaar Ministerie vervolgt een oud-medewerker voor het bezit van kinderporno en harddrugs. Bij de 51-jarige man uit Doetinchem zijn 46.000 afbeeldingen en 450 video's met kinderporno aangetroffen. Ook had de man 150 milliliter GHB in bezit.
1 minuut geledenDEN HOORN (ANP) - Een 16-jarige jongen uit Delft is donderdagavond om het leven gebracht in het nabijgelegen Den Hoorn. In de nacht van donderdag op vrijdag werd een 18-jarige man uit het Zuid-Hollandse Rijswijk aangehouden.
19 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Prins Bernhard en prinses Annette gaan scheiden na 25 jaar huwelijk. Dat doen ze "in goed overleg en met wederzijds respect", meldt het paar via de Rijksvoorlichtingsdienst. "We blijven samen de zorg dragen voor onze drie kinderen. Desondanks blijft het een moeilijke stap. We doen daarom een beroep op ieders begrip en respect voor onze privacy." Ze ondertekenen met Bernhard van Oranje en Annette Sekrève.
51 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Na een paar proeven gaat het Hoogheemraadschap van Delfland nu op grote schaal Amerikaanse rivierkreeften in het water vangen. Op 170 locaties, verspreid over het werkgebied van Delfland in de provincie Zuid-Holland, wil het waterschap de explosief gegroeide populatie rivierkreeften fors terugdringen. Het wegvangen van de diertjes in 59 kilometer aan water kost zeker 20 miljoen euro.
2 uur geledenHOUTEN (ANP) - In het noorden van het land houdt de ijzel mogelijk tot de middag aan, meldt Weeronline. Ook daarna kan het lokaal nog steeds glad zijn, omdat het kwik rond het vriespunt blijft. Voor de Waddeneilanden en Friesland geldt nog tot 09.00 uur code oranje om verraderlijke gladheid. In Groningen en Drenthe is de weerwaarschuwing inmiddels overgegaan naar code geel.
4 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Volgens demissionair premier Dick Schoof is de top van EU-regeringsleiders van donderdagavond "geen crisistop". Het is volgens hem een top over de trans-Atlantische relaties, zei hij bij aankomst in Brussel. "De angel is er sinds gisteren wel uit."
15 uur geledenUTRECHT (ANP) - Twintig inwoners van Utrecht kunnen nog niet terug naar huis als gevolg van de explosie in de Visscherssteeg vorige week donderdag, meldt de gemeente Utrecht in een raadsbrief. Zij hebben allemaal tijdelijk onderdak gekregen.
15 uur geleden