Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

KLM hervat vluchten naar China

KLM hervat vluchten naar China

SCHIPHOL (ANP) - Luchtvaartmaatschappij KLM voert weer al zijn geplande vluchten naar China uit. Dat heeft een woordvoerder bevestigd na eerdere berichtgeving van vakmedium Zakenreis.nl. Eind vorige maand schrapte KLM nog verschillende vluchten vanwege onduidelijkheid over aangescherpte coronamaatregelen in het land. Na overleg met diverse partijen bleek het eigen beleid van KLM aan de Chinese eisen te voldoen.

De Chinese autoriteiten eisen sinds eind januari dat de bemanning van een vliegtuig een dubbele negatieve coronatest moet kunnen overleggen. Bij aankomst wordt nu niet alleen een negatieve PCR-test geëist, maar ook een sneltest. KLM heeft overleg gevoerd met koepelorganisatie IATA en de Chinese afvaardiging daarvan om duidelijkheid te krijgen.

KLM wordt nog altijd geplaagd door reisbeperkingen. Zo heeft het bedrijf sinds vorige maand ook te maken met een vliegverbod naar het Verenigd Koninkrijk, Zuid-Afrika en Zuid-Amerika.

Meer uit Financieel

Frankrijk begint als eerste EU-land met heffing ultrafastfashion

PARIJS (ANP/RTR) - Frankrijk is dinsdag als eerste EU-land begonnen met heffingen op extreme vormen van fastfashion. Daarmee wil het land voorkomen dat het wordt overspoeld met goedkope kleding van Aziatische webshops als Temu en Shein.

10 minuten geleden
Bronnen in regering-Trump: Chinese rederij COSCO luistert VS af

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Chinese rederij COSCO gebruikt verborgen apparatuur aan boord van haar schepen om militaire communicatie af te luisteren vlakbij de kusten van doelwitten, waaronder de Verenigde Staten. Dat hebben twee hoge functionarissen uit de regering-Trump gezegd tegen persbureau Reuters. Volgens hen zou het Chinese staatsbedrijf al tientallen jaren inlichtingen verzamelen voor de Chinese overheid.

42 minuten geleden
Duitsland wil gasleveringsdeals sluiten met Algerije

ALGIERS (ANP/AFP/DPA) - Duitsland wil deals sluiten met Algerije voor de levering van aardgas. De Duitse minister van Buitenlandse Zaken Johann Wadephul is momenteel op bezoek in Algerije met een delegatie van het Duitse bedrijfsleven om over de mogelijkheden te praten. Hij had onder meer een ontmoeting met de Algerijnse energieminister.

57 minuten geleden
IKEA trekt 1,2 miljard euro uit voor verlaging prijzen in Europa

STOCKHOLM (ANP/AFP/BLOOMBERG) - Meubel- en wooninrichtingsketen IKEA trekt ongeveer 1,2 miljard euro uit om de prijzen van een flink aantal producten in Europa te verlagen. De prijsverlagingen gelden voor ruim 1500 producten en gaan per 1 september in. De keten wil daarmee klanten die kampen met gestegen kosten voor levensonderhoud tegemoetkomen.

1 uur geleden
Inflatie eurozone stijgt tot 3,3 procent door hogere energieprijs

LUXEMBURG (ANP) - De inflatie in de eurozone is in augustus gestegen naar 3,3 procent op jaarbasis door een grotere stijging van de energieprijzen. Dat meldt het Europees statistiekbureau Eurostat op basis van een voorlopige raming.

2 uur geleden
Bijna helft van nieuwverkochte auto's is volledig elektrisch

BUNNIK (ANP) - De verkoop van volledig elektrische auto's is in augustus gestegen ten opzichte van een jaar geleden, melden autobrancheorganisaties BOVAG en RAI Vereniging. Net als een maand geleden zijn volledig elektrische auto's inmiddels goed voor bijna de helft van het totale marktaandeel.

2 uur geleden
Langverwacht beursdebuut Shein mondt uit in kleine domper

HONGKONG (ANP/RTR/BLOOMBERG) - Webwinkel Shein wist dinsdag op zijn eerste beursdag in Hongkong beleggers niet te overtuigen. Daarmee is de langverwachte beursgang van Shein, bekend van goedkope kleding en andere producten, uitgemond in een kleine domper.

3 uur geleden