
KLM blijft vliegen op Curaçao om reizigers naar huis te brengen
AMSTERDAM (ANP) - De KLM blijft voorlopig vluchten van en naar Curaçao uitvoeren, ondanks het besluit van de regering in Willemstad om het luchtruim grotendeels te sluiten voor vliegtuigen uit Nederland en andere Europese landen. KLM liet in een reactie weten dat de vluchten blijven doorgaan om klanten van Curaçao naar Nederland te brengen.
Curaçao maakte vrijdag bekend dat het vliegverkeer wordt beperkt om de bevolking te beschermen tegen coronabesmettingen. Curaçao zal nog wel een aantal vluchten uit Europa ontvangen, onder meer om Curaçaoënaars de gelegenheid te geven naar huis te komen.
Meer uit Binnenland
DEN HAAG (ANP) - Buitenlandminister Caspar Veldkamp heeft zijn partijgenoten bij NSC wel vooraf op de hoogte gesteld over het voornemen om kritischer te kijken naar Israël. Dat zegt fractievoorzitter Nicolien van Vroonhoven woensdagochtend bij het televisieprogramma Goedemorgen Nederland. PVV-ministers beklaagden zich eerder, omdat ze naar eigen zeggen niet betrokken waren bij het besluit van Veldkamp om in Europa te pleiten voor een onderzoek naar het handelen van Israël in Gaza.
4 minuten geledenDEN HAAG (ANP) - Koningin Máxima en premier Dick Schoof zijn aanstaande zondag in Vaticaanstad aanwezig bij de inauguratie van paus Leo XIV. Dat maakte de Rijksvoorlichtingsdienst (RVD) woensdag bekend.
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De politie doet onderzoek naar de doodsoorzaak van een man die dinsdag werd aangetroffen in het Oosterpark in Amsterdam. Een misdrijf wordt niet uitgesloten.
1 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Het bankenbeleid om witwassen van crimineel geld te voorkomen gaat op de schop. Minister Eelco Heinen van Financiën schrijft in een brief over de nieuwe aanpak dat burgers en ondernemers minder hinder moeten ondervinden, bijvoorbeeld bij het aanvragen van een bankrekening.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - Door een wegafsluiting van de A12 tussen Veenendaal en Utrecht is het woensdagochtend druk op de omleidingsroutes. Ook op maandag en dinsdag zorgde dat daar al voor drukte.
2 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Ruim 30 procent van de Nederlandse jongeren betaalt weleens een onlineaankoop achteraf. Een op de zeven jongeren betaalde weleens te laat bij achteraf betalen en een op de tien van hen kreeg daarna een aanmaning of te maken met aanvullende kosten. Dat meldt het ministerie van Sociale Zaken en Werkgelegenheid, dat samen met platform Wijzer in geldzaken onderzoeksbureau Ipsos I&O een flitspeiling liet uitvoeren.
3 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - De brand die in de nacht van dinsdag op woensdag de noodlokalen van een basisschool in Leeuwarden verwoestte, is onder controle. Dat meldde de brandweer woensdagochtend. Het nablussen is begonnen.
3 uur geleden