KLM annuleert maandag 65 vluchten om storm
SCHIPHOL (ANP) - KLM annuleert maandag 65 vluchten door de storm Isha, laat een woordvoerster weten. Volgens de luchtvaartmaatschappij gaat het om bestemmingen binnen Europa.
"We annuleren tijdig, zodat passagiers en collega's weten waar ze aan toe zijn. Voor onze klanten van wie de vlucht is geannuleerd is dit zeer spijtig. Degenen die het betreft, zijn zo snel mogelijk geïnformeerd en worden omgeboekt op de eerstvolgende beschikbare vlucht", aldus de zegsvrouw.
Ook Schiphol waarschuwt voor de gevolgen van de storm. "Morgenochtend worden harde windstoten door storm Isha verwacht. Vluchten van en naar Schiphol kunnen te maken krijgen met vertragingen of annuleringen. We vinden het vervelend voor reizigers die hier last van hebben", meldt de luchthaven op X.
Luchtverkeersleiding Nederland (LVNL) heeft naar aanleiding van de storm voor maandag een beperkte baancapaciteit voor Schiphol afgegeven.
Meer uit Financieel
AUSTIN (ANP/BLOOMBERG) - Openbaar aanklagers in de Amerikaanse staat Texas zijn een onderzoek begonnen naar ticketwebsite StubHub na klachten rondom kaartjes voor het WK voetbal. Mensen die dachten via de doorverkoopsite kaartjes te hebben bemachtigd, zouden kort voor de wedstrijd bericht hebben gekregen dat de tickets niet beschikbaar waren.
4 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag met een plus het weekend ingegaan. De chipbedrijven stonden bij de grootste stijgers en lieten daarmee herstel zien na de koersverliezen van de afgelopen dagen.
8 uur geledenUTRECHT (ANP) - Energie Beheer Nederland (EBN) is begonnen met het vullen van de gasopslag in Grijpskerk. Het staatsbedrijf heeft een overeenkomst gesloten met de Nederlandse Aardolie Maatschappij (NAM), de eigenaar van de opslag, voor het gebruik tot 1 april volgend jaar.
10 uur geledenUTRECHT (ANP) - De jongerentak van CNV is blij dat het kabinet een verplichte stagevergoeding wil invoeren voor mbo-, hbo- en wo-studenten. De vakbond vreest echter voor symbolische vergoedingen, omdat er geen minimumbedrag bijhoort.
12 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Op Saba en Sint Eustatius zijn deze week de eerste geldautomaten van De Nederlandsche Bank (DNB) geopend. De centrale bank kondigde vorig jaar al aan zijn diensten uit te breiden met contant geldvoorzieningen in Caribisch Nederland om het voor inwoners, ondernemers en bezoekers makkelijker te maken om contant geld op te nemen.
12 uur geledenBERLIJN (ANP/RTR) - De Duitse regering blijft erop rekenen dat het Frans-Duitse defensiebedrijf KNDS een beursgang zal maken. KNDS stelde eerder deze week zijn beursgang op de aandelenmarkten in Frankfurt en Parijs uit vanwege de onrustige marktomstandigheden in de Europese defensiesector.
13 uur geledenROME (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De wereldwijde voedselprijzen zijn in juni opnieuw licht gedaald, meldt de Voedsel- en Landbouworganisatie van de Verenigde Naties (FAO). In mei namen de voedselprijzen ook al iets af vergeleken met het hoogste punt in drie jaar in april.
13 uur geleden