Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kleine nederlaag rugbyers tegen Spanje op Europe Championship

Kleine nederlaag rugbyers tegen Spanje op Europe Championship

AMSTERDAM (ANP) - De Nederlandse rugbyers zijn het Europe Championship begonnen met een kleine nederlaag. Spanje won op het Nationaal Rugby Centrum Amsterdam (NRCA) met 20-18. Oranje stond bij rust al met 20-6 achter. Aan de hand van aanvoerder Koen Bloemen begon in de tweede helft een inhaalslag, maar die bleek niet voldoende om verlies nog te voorkomen.

"Tegen de wind in spelen is altijd lastig. Spanje zette meteen druk. Helaas betekende die ene misstap in het begin meteen een try tegen. Dat het kort daarna nog een keer gebeurde was heel vervelend", keek Bloemen terug op twee onnodige fouten. Nederland speelt volgende week zaterdag de tweede wedstrijd, uit tegen Georgië.

De Nederlandse rugbyvrouwen hadden in Amsterdam geen enkele moeite met Zweden. Het werd 59-0 voor het team van bondscoach Sylke Haverkorn. Halverwege leidde Nederland al met 37-0. "Ik denk dat het de hoogste score ooit is tegen Zweden. Het is een goed begin van de cyclus met nog wedstrijden tegen Portugal en Colombia voor de boeg. Ons doel is en blijft plaatsing voor het WK", zegt Haverkorn.

Meer uit Sport

Schaatsster Kok wil 'motivatie' zijn na succesvolle Spelen

DEN HAAG (ANP) - Schaatsster Femke Kok hoopt dat ze "een motivatie is voor kinderen". Dat zei de winnares van olympisch goud en zilver bij de huldiging van de medaillewinnaars in Den Haag.

13 minuten geleden
Premier Jetten hoopt op olympische toppers van de toekomst

DEN HAAG (ANP) - Premier Rob Jetten hoopt dat jonge mensen meer gaan sporten en bewegen. "Dan zijn dat misschien de olympische toppers van de toekomst", zei Jetten voor de huldiging van de olympische medaillewinnaars in Den Haag.

1 uur geleden
Nederlandse officials afwezig bij openingsceremonie Paralympics

ARNHEM (ANP) - Nederlandse officials zullen geen bijeenkomsten bijwonen op de Paralympische Spelen waar de Russische of Belarussische vlag zichtbaar is of waar het volkslied van een van beide landen klinkt. Dat heeft NOC*NSF in een verklaring bekendgemaakt. Dat betekent dat er geen Nederlandse sportbestuurders bij de openingsceremonie in Italië op 6 maart aanwezig zullen zijn.

1 uur geleden
Broers Van 't Wout hopen op groei shorttrack na succes op Spelen

DEN HAAG (ANP) - Shorttrackbroers Jens en Melle van 't Wout hopen dat hun succes op de Olympische Spelen een stimulans is voor hun sport. "Ik denk dat deze Spelen een hele mooie stap waren voor die ontwikkeling", zei Jens van 't Wout voor de huldigingen door minister-president Rob Jetten en koning Willem-Alexander en koningin Máxima in Den Haag.

2 uur geleden
Tennisser De Minaur verliest meteen in eerste ronde Acapulco

ACAPULCO (ANP) - Alex de Minaur is meteen in de eerste ronde van het tennistoernooi van Acapulco gestrand. De als tweede geplaatste Australiër, die onlangs het ABN AMRO Open in Rotterdam won, ging in Mexico onderuit tegen de Amerikaan Patrick Kypson. Het werd 1-6 7-6 (4) 6-7 (4).

5 uur geleden
Bokslegenden Mayweather en Pacquiao keren terug in de ring

LAS VEGAS (ANP/RTR) - De Amerikaan Floyd Mayweather en Filipijn Manny Pacquiao treffen elkaar in september voor een professionele bokswedstrijd in Las Vegas. Dat maakte Netflix maandag bekend.

15 uur geleden
Skilegende Vonn: dokter heeft mijn been gered

BERLIJN (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn heeft dokter Tom Hackett van de Amerikaanse ploeg voor de Winterspelen bedankt voor het redden van haar been. "Hij heeft voorkomen dat mijn been geamputeerd moest worden", zegt de Amerikaanse in een video op Instagram.

20 uur geleden