Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kleine bedrijven 'vallen op' bij The Best Social Awards

Kleine bedrijven 'vallen op' bij The Best Social Awards

AMSTERDAM (ANP) - The Best Social Awards hebben de genomineerden voor de zakelijke categorieën bekendgemaakt. Grote kanshebbers deze negende editie van het prijzengala van sociale mediabedrijf The Best Social zijn grote ondernemingen zoals HEMA en bol.com, die beide in meerdere categorieën zijn genomineerd. Volgens de organisatie vallen dit jaar ook weer kleine bedrijven op. De prijzen worden digitaal uitgereikt op 25 mei op REM-Eiland in Amsterdam.

Een van die kleine bedrijven is IJssalon La Dolce Borger, die dit jaar opnieuw genomineerd is in de categorie Beste Merk op TikTok. De Drentse ijszaak won vorig jaar voor het eerst de prijs. Volgens de jury heeft de kleine onderneming zich opnieuw bewezen door op het socialemediaplatform TikTok het bereik te vergroten, terwijl ze daar geen groot team voor heeft. De ijszaak heeft op TikTok bijna 80.000 volgers en meer dan drie miljoen likes op hun video's. Rijschool TheorieToppers uit Amstelveen is ook weer in dezelfde categorie genomineerd.

Vincent van Looijengoed, eigenaar van La Dolce Borger is blij met de nominatie. Hij maakt de filmpjes samen met zijn collega Odin Bley. Volgens de eigenaar herkennen zijn klanten zich in de filmpjes en vinden die vermakelijk. "De situaties die zich afspelen in onze zaak doen we na in onze filmpjes. Sommige mensen herkennen zichzelf op een pijnlijke manier, maar vinden het alsnog grappig." Van Looijengoed merkt dankzij de filmpjes dat hij ook extra klanten krijgt. "Klanten vertellen bijvoorbeeld dat ze op vakantie zijn in Borger omdat hun kinderen graag naar de ijszaak willen. Dat is steeds meer en duidelijker te zien."

The Best Social Awards worden jaarlijks uitgereikt aan de beste makers, merken en bedrijven die op sociale media uitblinken. In de zakelijke categorieën zijn in totaal zeventien prijzen te winnen. Naast de zakelijke categorieën zijn er ook publiekscategorieën.

Meer uit Financieel

Exxon-baas noemt Venezuela ongeschikt om in te investeren

HOUSTON (ANP/BLOOMBERG) - De topman van oliemaatschappij Exxon, Darren Woods, noemt Venezuela momenteel "ongeschikt om in te investeren". Dat zei Woods vrijdag in het Witte Huis, waar president Donald Trump topbestuurders van oliebedrijven had uitgenodigd om te praten over de mogelijkheden voor de olie-industrie in Venezuela.

1 uur geleden
Trump: VS beslissen welke oliebedrijven in Venezuela mogen werken

WASHINGTON (ANP/RTR) - De Verenigde Staten zullen beslissen welke oliebedrijven actief mogen zijn in Venezuela. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump gezegd voorafgaand aan een ontmoeting met bestuurders van oliebedrijven in het Witte Huis, waar wordt gepraat over de heropbouw van de Venezolaanse olie-industrie.

11 uur geleden
Trump: focus gesprek oliebedrijven op Venezuela en lagere prijzen

WASHINGTON (ANP/RTR/BLOOMBERG) - De focus bij de gesprekken die de Amerikaanse president Donald Trump vrijdag heeft met topbestuurders van oliebedrijven ligt op de olie-industrie van Venezuela en het verlagen van de prijzen voor Amerikanen. Dat schreef Trump op zijn socialemediaplatform Truth Social.

12 uur geleden
Ondertekening Mercosur-deal op 17 januari in Paraguay

BRUSSEL (ANP/RTR) - Het vrijhandelsakkoord van de Europese Unie met de zogenoemde Mercosur-landen Argentinië, Brazilië, Uruguay en Paraguay wordt op 17 januari formeel ondertekend in Paraguay. Dat meldt het Argentijnse ministerie van Buitenlandse Zaken. Over de deal is 25 jaar onderhandeld.

13 uur geleden
AEX-index fors in de plus door winsten ASML en Shell

AMSTERDAM (ANP) - De AEX-index op de aandelenbeurs in Amsterdam is vrijdag met stevige winst het weekend ingegaan, geholpen door flinke plussen voor de zwaargewichten ASML en Shell. Daarmee was sprake van herstel voor de hoofdindex op het Damrak na de forse verliesbeurten in de voorgaande twee handelsdagen.

15 uur geleden
Hooggerechtshof VS doet geen uitspraak in zaak om importheffingen

WASHINGTON (ANP/RTR) - Het Amerikaanse Hooggerechtshof doet vrijdag geen uitspraak in een zaak over de importheffingen van president Donald Trump. Eerder was het onduidelijk of hierover nu een oordeel zou komen.

15 uur geleden
KLM annuleert zaterdag geen vluchten op Schiphol

SCHIPHOL (ANP) - KLM annuleert vooralsnog zaterdag geen vluchten op luchthaven Schiphol vanwege de weersomstandigheden. Dat meldt de luchtvaartmaatschappij. De afgelopen week had KLM juist nog te maken met grootschalige uitval en vertraging van vluchten door het barre winterweer.

16 uur geleden