Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klein Mirandés stoot groot Sevilla uit de Spaanse beker

Klein Mirandés stoot groot Sevilla uit de Spaanse beker

MIRANDA DE EBRO (ANP) - Sevilla is hardhandig uit het Spaanse bekertoernooi gewerkt. De huidige nummer 3 in de hoogste divisie liet zich in de achtste finales inpakken door CD Mirandés, de nummer 10 uit de tweede divisie. In eigen stadion won Mirandés met 3-1 en bereikte zodoende de kwartfinales.

Sevilla, met Luuk de Jong in de spits, kon geen moment aanspraak maken op de overwinning. Mirandés nam vanaf het beginsignaal het initiatief en stond na zeven minuten al 1-0 voor dankzij een treffer van Mateus Aias. De Braziliaanse aanvaller nam na een half uur ook de 2-0 voor zijn rekening.

Na rust bleef Mirandés aandringen, terwijl Sevilla amper gevaarlijk werd. Álvaro Peña miste na 54 minuten nog de kans om er 3-0 van te maken; hij schoot een strafschop op de vuisten van Tomas Vaclik. De Tsjechische doelman van Sevilla had vijf minuten voor tijd geen antwoord op een bekeken schot van Alvaro Rey. Nolita maakte er in blessuretijd nog 3-1 van, maar die goal kon de pijnlijke uitschakeling van Sevilla niet verzachten.

Mirandés is het buitenbeentje bij de laatst acht. De zeven andere ploegen in de kwartfinales komen allemaal uit in La Liga, de hoogste divisie.

Meer uit Voetbal

Internazionale blijft na gelijkspel tegen Napoli aan kop Serie A

MILAAN (ANP) - Internazionale blijft aan de leiding gaan in de Italiaanse Serie A. De club uit Milaan speelde zondagavond in eigen huis met 2-2 gelijk tegen Napoli. Inter heeft na negentien wedstrijden 3 punten voorsprong op stadsgenoot AC Milan. Napoli volgt op 4 punten van de koploper.

3 uur geleden
Voormalig Ajax-coach Farioli verlengt contract bij FC Porto

PORTO (ANP) - De Italiaan Francesco Farioli (36) blijft langer bij FC Porto. De voormalige trainer van Ajax verlengde zijn contract in de Portugese stad tot medio 2028 bij de koploper van Portugal. Farioli maakte vorig seizoen na één jaar de overstap van de Amsterdamse club naar FC Porto.

3 uur geleden
De Jong mag Supercup niet als captain als eerste omhooghouden

JEDDAH (ANP) - Frenkie de Jong mocht zondag niet als captain van FC Barcelona de Spaanse Supercup als eerste omhooghouden. Hij kreeg in de blessuretijd een rode kaart waarna de aanvoerdersband vlak voor tijd naar Ronald Araújo ging. De Jong stond op de achtergrond toen de Uruguayaanse verdediger de beker na de 3-2-overwinning op Real Madrid als eerste in handen kreeg.

3 uur geleden
Barcelona verovert Supercup na zege op Real Madrid, rood De Jong

JEDDAH (ANP) - FC Barcelona heeft voor de zestiende keer de Spaanse Supercup gewonnen. Het elftal van aanvoerder Frenkie de Jong, die in de slotfase met een rode kaart van het veld moest, versloeg aartsrivaal Real Madrid in het King Abdullah Sports City Stadium van Jeddah met 3-2. De Catalaanse topclub krijgt in totaal circa 9 miljoen euro als winnaar van het voetbaltoernooi, waarvan Saudi-Arabië opnieuw het gastland was.

4 uur geleden
Lazio boekt met debutant Taylor nipte zege bij Hellas Verona

VERONA (ANP) - Met oud-Ajacied Kenneth Taylor in de basis heeft Lazio in de Serie A een nipte overwinning geboekt bij Hellas Verona. De middenmoter uit Rome won dankzij een laat eigen doelpunt van de thuisploeg met 1-0.

6 uur geleden
Bayern München begint 2026 met grote zege op Wolfsburg

MÜNCHEN (ANP) - Bayern München heeft in de eerste competitiewedstrijd van 2026 de grootste zege van het seizoen geboekt. De Duitse koploper van coach Vincent Kompany versloeg in eigen huis VfL Wolfsburg met 8-1 en verstevigde daarmee de koppositie.

6 uur geleden
Sparta na winst op Heracles naar achtste plaats in Eredivisie

ROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam is na een overwinning tegen Heracles Almelo gestegen naar de achtste plaats in de Eredivisie. Het elftal van coach Maurice Steijn won zondag op Het Kasteel met 2-0. Heracles zakte met coach Ernest Faber naar de laatste plaats.

7 uur geleden