Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klaver voert wereldranglijst 400 meter aan na zege in Liévin

Klaver voert wereldranglijst 400 meter aan na zege in Liévin

LIÉVIN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft bij indoorwedstrijden in het Franse Liévin haar beste tijd van het seizoen gelopen op de 400 meter. Ze won de A-finale in 50,76 seconden en met die tijd voert ze ook de wereldranglijst van dit jaar aan.

Klaver duldde geen tegenstand en kwam ver voor de Française Louise Maraval over de finish. Maraval klokte 52,20. De Britse Laviai Nielsen eindigde als derde in 52,27.

Klaver heeft grote plannen voor de aankomende Europese kampioenschappen indoor begin maart in Apeldoorn. Ze mikt op de gouden medaille op de 400 meter en de Enkhuizense is de topfavoriete omdat regerend Europees kampioene indoor Femke Bol in Apeldoorn alleen op de estafette uitkomt.

Klaver veroverde afgelopen in Parijs zomer olympisch goud met de gemengde estafetteploeg op de 4x400 meter.

Meer uit Sport

Fitte Sinner verliest slechts vier games in eerste ronde US Open

NEW YORK (ANP) - Jannik Sinner heeft zeer overtuigend de tweede ronde van de US Open bereikt. De 24-jarige titelverdediger verloor slechts vier games tegen de Tsjech Vit Kopriva: 6-1 6-1 6-2.

5 uur geleden
Vitesse in hoger beroep tegen intrekken proflicentie

ARNHEM (ANP) - Vitesse legt zich niet neer bij het intrekken van de proflicentie. De club gaat in hoger beroep tegen de uitspraak van de rechter in Utrecht, die oordeelde dat de KNVB de formatie uit de Gelderse hoofdstad terecht uit het betaald voetbal heeft gezet. Volgens een woordvoerder van het gerechtshof Arnhem-Leeuwarden dient de zaak komende maandag.

7 uur geleden
Volleybalsters als groepswinnaar naar achtste finales van WK

BANGKOK (ANP) - De Nederlandse volleybalsters gaan als groepswinnaar naar de achtste finales van het WK. De ploeg van bondscoach Felix Koslowski versloeg ook gastland Thailand in een sfeervolle sporthal in Bangkok: 3-2 (23-25 25-17 23-25 25-10 16-14).

8 uur geleden
Brit Turner blijft Philipsen voor in vierde etappe Vuelta

VOIRON (ANP) - Ben Turner heeft de vierde etappe van de Vuelta gewonnen. De Brit van Ineos-Grenadiers was na 206,7 kilometer in de Franse finishplaats Voiron de beste in de massasprint. Hij bleef de Belgen Jasper Philipsen en Edward Planckaert, beiden van Alpecin-Deceuninck, voor.

9 uur geleden
Formule 1-team Cadillac rijdt vanaf 2026 met Bottas en Pérez

LONDON (ANP/RTR) - Het nieuwe Amerikaanse Formule 1-team Cadillac heeft de Fin Valtteri Bottas en de Mexicaan Sergio Pérez aangekondigd als rijders voor komend seizoen. Cadillac maakt dan als elfde team zijn entree in de koningsklasse van de autosport.

12 uur geleden
Venus Williams verliest direct bij rentree op haar 25e US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - Tennisster Venus Williams is bij haar 25e deelname aan het hoofdtoernooi van de US Open in de eerste ronde uitgeschakeld. De als elfde geplaatste Tsjechische Karolina Muchova was in drie sets te sterk voor de 45-jarige tweevoudig winnares, die na een jaar afwezigheid haar rentree vierde op het laatste grandslamtoernooi van het jaar: 6-3 2-6 6-1.

17 uur geleden
Alcaraz begint met overtuigende zege en nieuw kapsel aan US Open

NEW YORK (ANP/RTR) - De Spanjaard Carlos Alcaraz is met een overtuigende overwinning begonnen aan de US Open. Met een nieuw en kortgeschoren kapsel won de nummer 2 van de plaatsingslijst in drie sets van de ongeplaatste Amerikaan Reilly Opelka: 6-4 7-5 6-4.

17 uur geleden