Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klaver verbetert opnieuw persoonlijk record op 400 meter

Klaver verbetert opnieuw persoonlijk record op 400 meter

LONDEN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft opnieuw haar persoonlijke record op de 400 meter verbeterd. De 25-jarige Nederlandse liep tijdens de Diamond League-wedstrijd in Londen een tijd van 49,58 en werd derde. Vorige week vrijdag in Monaco noteerde Klaver al 49,64.

Klaver ging snel van start en hield lang gelijke tred met de Jamaicaanse Nickisha Pryce en de Poolse Natalia Kaczmarek. Pryce snelde naar de beste jaartijd: 48,57. Kaczmarek kwam tot 48,90. Klaver moest na het ingaan van de laatste bocht terrein prijsgeven.

Op de komende Olympische Spelen in Parijs komt Klaver naast de 400 meter individueel ook uit op de 4x400 meter estafette.

Nederlands record

Bij de mannen verbeterde Mike Foppen in Londen op de incourante 3000 meter het Nederlands record van Gert-Jan Liefers. Foppen, op de Spelen actief op de 5000 meter, werd met een tijd van 7.37,12 elfde. Liefers liep in 2005 7.37,48.

Het 19-jarige toptalent Niels Laros kwam in zijn race op de Engelse mijl (1609 meter) snel ten val, krabbelde op en wist toch nog de vierde plaats te bemachtigen: 3.49,45. Laros neemt op de Spelen deel aan de 1500 meter.

Meer uit Sport

Tsjech Jilek wint bij wereldbeker Hamar 5000 meter in baanrecord

HAMAR (ANP) - Schaatser Metodej Jilek heeft bij de wereldbekerwedstrijd in Hamar de 5000 meter gewonnen. De 19-jarige Tsjech deed dat op overtuigende wijze en verbeterde het baanrecord van Sven Kramer (6.09,74) uit februari 2009 tot 6.07,58.

8 uur geleden
Groenewoud wint 3000 meter op het ijs van Hamar

HAMAR (ANP) - Marijke Groenewoud heeft bij de wereldbekerwedstrijd van Hamar de 3000 meter gewonnen. Ze kwam tot een tijd van 4.00,95.

10 uur geleden
Schaatser Stolz wint ook de 1000 meter in een baanrecord

HAMAR (ANP) - Jordan Stolz heeft ook de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar gewonnen. De 21-jarige Amerikaan verbeterde het baanrecord van Joep Wennemars in het Vikingskipet in Hamar (1.07,63).

11 uur geleden
Europees kampioene Van der Heijden wint veldrit in Kortrijk

KORTRIJK (ANP) - De Nederlandse veldrijdster Inge van der Heijden heeft de Leiecross gewonnen, een wedstrijd in het Belgische Kortrijk. De Europees kampioene van Crelan-Corendon reed vrijwel de hele cross alleen voorop.

11 uur geleden
Schaatsster Kok tweede op 1000 meter in Hamar

HAMAR (ANP) - Schaatsster Femke Kok is als tweede geëindigd op de 1000 meter van de wereldbekerwedstrijd in Hamar. Ze was alleen langzamer dan de Japanse winnares Miho Takagi (1.14,39).

11 uur geleden
Skiester Vonn grijpt naast tweede zege op rij op afdaling

SANKT MORITZ (ANP) - Lindsey Vonn heeft naast de tweede zege op rij in de wereldbeker gegrepen. De Amerikaanse eindigde als tweede op de afdaling in Sankt Moritz. De Duitse Emma Aicher was 0,24 seconden sneller op een zonovergoten piste. De Italiaanse Sofia Goggia, de olympisch kampioene van 2018, werd derde.

13 uur geleden
Indiase voetbalfans gooien met stoeltjes bij bezoek Messi

CALCUTTA (ANP/RTR) - De driedaagse rondreis van Lionel Messi door India is chaotisch begonnen. Fans gooiden met stoeltjes en wierpen voorwerpen op het veld toen de Argentijnse voetbalvedette een rondje over de grasmat van het Salt Lake Stadium in Calcutta liep.

16 uur geleden