Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klaver verbetert opnieuw persoonlijk record op 400 meter

Klaver verbetert opnieuw persoonlijk record op 400 meter

LONDEN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft opnieuw haar persoonlijke record op de 400 meter verbeterd. De 25-jarige Nederlandse liep tijdens de Diamond League-wedstrijd in Londen een tijd van 49,58 en werd derde. Vorige week vrijdag in Monaco noteerde Klaver al 49,64.

Klaver ging snel van start en hield lang gelijke tred met de Jamaicaanse Nickisha Pryce en de Poolse Natalia Kaczmarek. Pryce snelde naar de beste jaartijd: 48,57. Kaczmarek kwam tot 48,90. Klaver moest na het ingaan van de laatste bocht terrein prijsgeven.

Op de komende Olympische Spelen in Parijs komt Klaver naast de 400 meter individueel ook uit op de 4x400 meter estafette.

Nederlands record

Bij de mannen verbeterde Mike Foppen in Londen op de incourante 3000 meter het Nederlands record van Gert-Jan Liefers. Foppen, op de Spelen actief op de 5000 meter, werd met een tijd van 7.37,12 elfde. Liefers liep in 2005 7.37,48.

Het 19-jarige toptalent Niels Laros kwam in zijn race op de Engelse mijl (1609 meter) snel ten val, krabbelde op en wist toch nog de vierde plaats te bemachtigen: 3.49,45. Laros neemt op de Spelen deel aan de 1500 meter.

Meer uit Sport

Nederlandse 3x3-basketballers stranden op WK in kwartfinale

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketballers zijn op het WK in het Poolse Warschau uitgeschakeld in de kwartfinales. Worthy de Jong, Jan Driessen, Bryan Alberts en Daen van Tilborg verloren met 21-19 van zesvoudig wereldkampioen Servië.

6 uur geleden
Motorcoureur Márquez wint sprintrace in Grote Prijs van Hongarije

SÁVOLY (ANP) - Motorcoureur Marc Márquez heeft zaterdag de sprintrace van de Grote Prijs van Hongarije gewonnen. De Spaanse regerend wereldkampioen startte vanaf poleposition en kwam geen moment in de problemen tijdens de sprintrace. Zondag start Márquez wederom vanaf pole op het Balaton Park Circuit met zijn Ducati.

6 uur geleden
3x3-basketbalsters naar halve finale WK na zege op Hongarije

WARSCHAU (ANP) - De Nederlandse 3x3-basketbalsters hebben de halve finale van het wereldkampioenschap in Polen bereikt. Dankzij een beslissend punt van Noor Driessen in de slotfase was de regerend wereldkampioen met 21-20 te sterk voor Hongarije.

7 uur geleden
19-jarige Andrejeva ziet droom uitkomen met winst Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva heeft een droom laten uitkomen met het winnen van Roland Garros. Het is de eerste grandslamtitel voor de 19-jarige Russin. "Ik heb Roland Garros gekeken sinds ik heel, heel jong was", zei Andrejeva na haar overwinning op het gravel in Parijs.

7 uur geleden
Verstappen tweede in kwalificatie Grote Prijs van Monaco

MONACO (ANP) - Max Verstappen start bij de Grote Prijs van Monaco als tweede. De viervoudig wereldkampioen moest de poleposition bij de beroemde race in het prinsdom laten aan Mercedes-coureur Kimi Antonelli.

7 uur geleden
Tennisster Andrejeva wint voor de eerste keer Roland Garros

PARIJS (ANP) - Tennisster Mirra Andrejeva (19) heeft voor het eerst Roland Garros gewonnen. De als achtste geplaatste Russin versloeg in de finale in Parijs de Poolse qualifier en verrassing Maja Chwalińska in twee sets: 6-3 6-2.

8 uur geleden
Vollering wint door lawine ingekorte bergetappe Giro

SESTRIERE (ANP) - Demi Vollering (FDJ United - SUEZ) heeft de achtste etappe van de Giro d'Italia gewonnen. De Nederlandse nummer 2 van het algemeen klassement was de sterkste in een sprint bergop tussen de top 4 van het klassement. Isabella Holmgren uit Canada werd tweede, net voor de Duitse Antonia Niedermaier. Klassementsleider Anna van der Breggen werd vierde in dezelfde tijd als Vollering en behoudt de roze leiderstrui met nog één etappe te gaan.

8 uur geleden