Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klanten ING vanaf maart meer kwijt aan betaalrekening

Klanten ING vanaf maart meer kwijt aan betaalrekening

AMSTERDAM (ANP) - Particuliere klanten van ING zijn vanaf maart iedere maand 50 eurocent meer kwijt voor hun betaalpakket. Veel zakelijke rekeninghouders gaan na de jaarwisseling meer betalen voor het onderzoek dat de bank doet om witwassen, terrorismefinanciering en fraude te voorkomen.

Voor particuliere klanten met bijvoorbeeld een OranjePakket met korting betekent dit dat ze maandelijks 3,20 euro betalen voor hun betaalpakket, terwijl dat nu 2,70 euro is. Bij zakelijke klanten ligt het aan de rechtsvorm van hun bedrijf of organisatie of ze meer moeten betalen voor het klantenonderzoek van ING. Het gaat om rechtsvormen die lastiger te onderzoeken zijn.

Voorbeelden zijn bv's, coöperaties, verenigingen, stichtingen en kerkgenootschappen. Ook zakelijke klanten met een commanditaire vennootschap moeten meer bijdragen aan het klantenonderzoek. Zij gaan hiervoor vanaf 1 januari 8,50 euro per maand betalen, in plaats van 7,50 euro nu.

ING zegt voortdurend te investeren in de betrouwbaarheid en veiligheid van de bankdiensten. Een deel van de extra kosten rekent via de tariefsverhoging door aan klanten.

Meer uit Financieel

Arbeidsinspectie legt Gelders uitzendbureau twee maanden stil

DEN HAAG (ANP) - De Arbeidsinspectie legt een uitzendbureau uit Gelderland tijdelijk stil, omdat de betalingen aan uitzendkrachten en de administratie van het bedrijf niet op orde waren. Het uitzendbureau mag vanwege de overtredingen twee maanden geen personeel uitlenen en krijgt een boete van 153.000 euro.

28 minuten geleden
Duitse toezichthouder keurt overname eigenaar MediaMarkt goed

BONN (ANP) - De Duitse markttoezichthouder heeft de overname van Ceconomy, de Duitse eigenaar van elektronicaketens MediaMarkt en Saturn, door de Chinese webwinkel JD.com goedgekeurd. Volgens het Bundeskartellamt is JD.com tot nu toe nauwelijks actief in Duitsland en heeft de overname weinig gevolgen voor de concurrentie op de Duitse markt.

1 uur geleden
ACM begint onderzoek naar prijzen voor producten in supermarkten

DEN HAAG (ANP) - De Autoriteit Consument & Markt (ACM) begint een onderzoek naar de prijzen van producten in Nederlandse supermarkten. Volgens de toezichthouder zijn er signalen dat sommige boodschappen over de grens goedkoper zijn dan in Nederland.

1 uur geleden
Grotere inzet vertrouwenspersonen op werkvloer, volgens Arbo Unie

NIEUWEGEIN (ANP) - De inzet van vertrouwenspersonen op de werkvloer neemt toe. Dat ziet arbodienstverlener Arbo Unie, die spreekt van een groeiende bewustwording rond sociale veiligheid op de werkvloer.

2 uur geleden
AEX-index verder omhoog na renteverlaging in VS

AMSTERDAM (ANP) - De Amsterdamse AEX-index ging donderdag verder omhoog, na de kleine winstbeurt een dag eerder. Beleggers verwerkten het besluit van de Federal Reserve om de rente in de Verenigde Staten conform verwachting met een kwart procentpunt te verlagen. Met de lagere leenkosten wil de centrale bank vooral de werkgelegenheid stimuleren, na de recente zwakke cijfers over de Amerikaanse arbeidsmarkt.

3 uur geleden
Zwitserse export naar VS fors omlaag door hoge importheffingen

ZÜRICH (ANP/BLOOMBERG) - De export van Zwitserse producten naar de Verenigde Staten is in augustus fors gedaald door de hoge importheffingen van de Amerikaanse president Donald Trump, die vorige maand van kracht werden. Trump heeft Zwitserland een heffing van 39 procent opgelegd, het hoogste tarief van de VS voor een ontwikkeld land.

3 uur geleden
Roche neemt biofarmaceut over om concurrentie in obesitasmiddelen

BASEL (ANP/BLOOMBERG) - Het Zwitserse farmacieconcern Roche wil biofarmaceut 89bio overnemen voor 3,5 miljard dollar, ongeveer 3 miljard euro. Daarmee wil Roche zijn achterstand in middelen tegen obesitas op het Deense Novo Nordisk en het Amerikaanse Eli Lilly inhalen, de bedrijven achter populaire middelen als Ozempic en Zepbound.

3 uur geleden