'Klankbord' Advocaat op trainingsveld bij FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Dick Advocaat heeft dinsdag de training van FC Utrecht bezocht. De oud-bondscoach van Oranje keek voornamelijk vanaf de zijkant toe, maar meldde zich ook even op het veld bij interim-hoofdtrainer Rick Kruys. FC Utrecht haalde de 74-jarige Hagenaar vorige week binnen als 'klankbord' voor Kruys, die het seizoen afmaakt na het ontslag van René Hake.
Advocaat fungeerde in 2016 bij Feyenoord al eens een aantal maanden als mentor en adviseur van de toenmalige hoofdtrainer Giovanni van Bronckhorst. FC Utrecht hoopt dat Kruys met de adviezen van Advocaat de ploeg richting de play-offs om Europees voetbal kan leiden. De club staat nu op de zevende plaats in de Eredivisie. Kruys zit zaterdag voor het eerst als interim-hoofdtrainer op de bank in de uitwedstrijd tegen RKC Waalwijk.
FC Utrecht stelde eind vorige week de Deense oud-speler Michael Silberbauer aan als nieuwe assistent-trainer.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Het Nederlands elftal oefent op 27 maart tegen Noorwegen in de Johan Cruijff ArenA. De KNVB heeft het Philips Stadion in Eindhoven uitgekozen voor de vriendschappelijke interland van vier dagen later tegen Ecuador. Beide duels beginnen om 20.45 uur, meldt de voetbalbond.
32 minuten geledenLIVERPOOL (ANP) - Arne Slot gaat vrijdag in gesprek met Mohamed Salah. De trainer van Liverpool beslist vervolgens of de aanvaller uit Egypte in de selectie zit voor de thuiswedstrijd van zaterdag tegen Brighton & Hove Albion.
46 minuten geledenAMSTERDAM (ANP) - Kenneth Taylor is mogelijk beschikbaar voor Ajax in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord. "Er zijn mogelijkheden voor de winterstop voor hem", zei interim-trainer Fred Grim. "Misschien al wel richting de wedstrijd van zondag."
1 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Trainer Robin van Persie noemt de 4-3-nederlaag tegen FCSB in Roemenië heel pijnlijk. De coach zag zijn ploeg helemaal uiteenvallen in de tweede helft en een 3-1-voorsprong verspelen. "Heel zuur dat we het zo weggeven", zei hij bij Ziggo Sport.
9 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Feyenoord heeft tegen FCSB een ruime voorsprong weggegeven en de vijfde nederlaag in de Europa League geboekt. De ploeg van coach Robin van Persie verspeelde in de Roemeense hoofdstad Boekarest een voorsprong van 3-1 en verloor door late treffers van de Roemenen met 4-3.
12 uur geledenLYON (ANP) - Go Ahead Eagles heeft voor de derde keer op rij verloren in de Europa League. De ploeg van trainer Melvin Boel ging bij Olympique Lyon onderuit met 2-1.
13 uur geledenLAUSANNE (ANP/Belga) - Supportersorganisatie Football Supporters Europe (FSE) klaagt over 'buitensporige' ticketprijzen voor het WK voetbal van 2026 in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. FSE roept de FIFA op om onmiddellijk de ticketverkoop te stoppen, in overleg te treden met alle betrokken partijen en de prijsstructuur opnieuw te bekijken.
14 uur geleden