Klaiber keert na twee jaar bij Ajax terug naar FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Sean Klaiber keert na twee jaar terug bij FC Utrecht. De 28-jarige verdediger komt over van Ajax en tekent een contract voor drie seizoenen bij de club waar hij de jeugdopleiding doorliep en 153 wedstrijden speelde in de hoofdmacht.
Ajax haalde Klaiber in oktober 2020 weg uit de Domstad. De verdediger kwam in zijn eerste seizoen tot 22 duels en pakte met de Amsterdammers de 'dubbel' (landstitel en KNVB-beker). In de voorbereiding op het vorige seizoen scheurde Klaiber de voorste kruisband in zijn rechterknie af. De rechtsback moest maandenlang revalideren en miste het hele seizoen.
Net als Jens Toornstra, die vorige week overkwam van Feyenoord, keert Klaiber nu terug bij FC Utrecht. De ploeg van trainer Henk Fraser beleeft ondanks de komst van heel wat nieuwe spelers een teleurstellende start van het seizoen en heeft na vier competitieduels pas 2 punten. Zondag verloor Utrecht voor eigen publiek met 2-0 van Ajax.
"Bij FC Utrecht is Sean uitgegroeid van een klein mannetje tot een echte prof en een sterke kerel, zowel binnen als buiten de lijnen", zegt technisch directeur Jordy Zuidam. "De ervaringen die Sean de afgelopen jaren heeft opgedaan, neemt hij nu als extra en waardevolle bagage weer mee terug naar Utrecht."
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - Real Madrid heeft thuis punten verspeeld tegen Girona. De Madrilenen kwamen in Bernabéu niet verder dan 1-1. Real komt door het gelijkspel op 70 punten, 6 punten minder dan FC Barcelona, dat zaterdag stadgenoot Espanyol ontvangt.
14 uur geledenROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma naar een ruime zege op hekkensluiter Pisa geleid. De international van Oranje zorgde bij de 3-0-zege in het Stadio Olimpico in Rome voor alle doelpunten.
14 uur geledenMEXICO-STAD (ANP/DPA) - De WK-wedstrijden van Iran worden niet verplaatst van de Verenigde Staten naar Mexico, ondanks de oorlog in het Midden-Oosten. Dat heeft de Mexicaanse president Claudia Sheinbaum vrijdag op een persconferentie gezegd.
15 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is in de Eredivisie door een zege op FC Volendam in punten op gelijke hoogte gekomen met NEC. De ploeg van trainer John van den Brom won in eigen huis met 2-1 van de Volendammers.
15 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - ADO Den Haag is kampioen in de eerste divisie. De koploper uit Den Haag kwam zelf niet in actie, maar is door het puntenverlies van nummer 2 SC Cambuur zeker van de titel. De ploeg uit Leeuwarden van trainer Henk de Jong kwam bij FC Den Bosch niet verder dan 1-1.
15 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle verwacht snel de eerste supporters te kunnen identificeren die zich zondag in de uitwedstrijd tegen Go Ahead Eagles misdroegen. Dat meldt het bestuur van de Eredivisieclub.
19 uur geledenMÜNCHEN (ANP/RTR/DPA) - Bayern München kan de komende weken niet beschikken over Lennart Karl. De 18-jarige talentvolle aanvallende middenvelder heeft een dijspierblessure, meldt de Duitse koploper vrijdag.
23 uur geleden