Klaiber keert na twee jaar bij Ajax terug naar FC Utrecht
UTRECHT (ANP) - Sean Klaiber keert na twee jaar terug bij FC Utrecht. De 28-jarige verdediger komt over van Ajax en tekent een contract voor drie seizoenen bij de club waar hij de jeugdopleiding doorliep en 153 wedstrijden speelde in de hoofdmacht.
Ajax haalde Klaiber in oktober 2020 weg uit de Domstad. De verdediger kwam in zijn eerste seizoen tot 22 duels en pakte met de Amsterdammers de 'dubbel' (landstitel en KNVB-beker). In de voorbereiding op het vorige seizoen scheurde Klaiber de voorste kruisband in zijn rechterknie af. De rechtsback moest maandenlang revalideren en miste het hele seizoen.
Net als Jens Toornstra, die vorige week overkwam van Feyenoord, keert Klaiber nu terug bij FC Utrecht. De ploeg van trainer Henk Fraser beleeft ondanks de komst van heel wat nieuwe spelers een teleurstellende start van het seizoen en heeft na vier competitieduels pas 2 punten. Zondag verloor Utrecht voor eigen publiek met 2-0 van Ajax.
"Bij FC Utrecht is Sean uitgegroeid van een klein mannetje tot een echte prof en een sterke kerel, zowel binnen als buiten de lijnen", zegt technisch directeur Jordy Zuidam. "De ervaringen die Sean de afgelopen jaren heeft opgedaan, neemt hij nu als extra en waardevolle bagage weer mee terug naar Utrecht."
Meer uit Voetbal
BREDA (ANP) - PSV heeft met enige moeite bij NAC Breda gewonnen. De koploper ontsnapte aan puntenverlies door een treffer van Guus Til vlak voor rust en een paar uitstekende reddingen van doelman Matej Kovar (0-1).
1 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Ajax speelt zaterdagavond in de thuiswedstrijd tegen Excelsior met speciale rugnummers ter ere van Abdelhak Nouri. De rugnummers zijn voorzien van foto's van hem.
1 uur geledenBARCELONA (ANP) - FC Barcelona heeft de terugkeer naar Camp Nou gevierd met een overwinning op Athletic Club uit Bilbao. Na een 2-0-ruststand won de thuisploeg met 4-0.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Trainer Arne Slot blijft slecht presteren met Liverpool in de Premier League. De tegenstander van PSV woensdag in de Champions League verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (0-3), dat als nummer 19 van de ranglijst aan de twaalfde speelronde was begonnen.
2 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Anton Gaaei begint met Ajax aan de thuiswedstrijd tegen Excelsior. De Deense rechtsback vervangt Lucas Rosa, die door een blessure ontbreekt in de selectie van de nummer 4 van de Eredivisie.
2 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moest tegen SC Freiburg even op gang komen, maar boekte daarna de tiende zege van het seizoen in elf duels. De bezoekers leidden na amper een kwartier met 2-0, maar na negentig minuten was het verschil duidelijk: 6-2.
2 uur geledenBOLOGNA (ANP) - Alexander Zverev heeft de Duitse tennissers op gelijke hoogte gebracht in de halve finale van de Davis Cup tegen Spanje. De nummer 3 van de wereldranglijst versloeg Jaume Munar in twee sets: 7-6 (2) 7-6 (5).
2 uur geleden