Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klaassen woensdag al bij selectie van Ajax

Klaassen woensdag al bij selectie van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen behoort woensdag al tot de wedstrijdselectie van Ajax voor de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. Ajax staat op het punt het vastleggen van de middenvelder bekend te maken, zei trainer Francesco Farioli.

"Ja hij is er woensdag bij, maar er zijn nog wat details om af te ronden. Maar dat is een kwestie van uren", zei Farioli over de 31-jarige oud-speler. Klaassen trainde al enige tijd mee in Amsterdam om zijn conditie op peil te houden.

"Het was mooi toeval, want een paar weken geleden vroeg hij zelf om mee te trainen. Hij heeft veel goede punten en interessante aspecten en tegelijkertijd hebben we wat problemen op het middenveld. Steven Berghuis staat vier weken langer aan de kant en Sivert Mannsverk heeft in de interlandperiode een serieuze enkelblessure opgelopen. Kristian Hlynsson is ook niet helemaal fit. Dat deed ons naar oplossingen kijken."

Farioli is blij met de terugkeer van de publiekslieveling. "Voor hem voelde het als thuiskomen. Hij is een leider en ik denk dat hij ons verder gaat helpen."

Ajax - Fortuna Sittard begint woensdag om 20.00 uur.

Meer uit Voetbal

Canadees Koné per brancard van het veld in WK-duel met Qatar

VANCOUVER (ANP) - De Canadees Ismaël Koné is op het WK voetbal met een waarschijnlijk zware blessure van het veld gedragen na 55 minuten spelen in het duel met Qatar. Het gastland stond op dat moment met 3-0 voor.

1 uur geleden
Oezbeek Khusanov verontschuldigt zich na verwonden cameraman

MEXICO-STAD (ANP) - De Oezbeekse voetballer Abdukodir Khusanov heeft zich verontschuldigd bij de cameraman die hij woensdag verwondde tijdens de WK-wedstrijd tegen Colombia. De verdediger van Manchester City stuurde een gesigneerd shirt met de boodschap 'Het spijt me' naar hem op, maakte de Oezbeekse voetbalbond bekend.

1 uur geleden
Nieuwe bondscoach Tunesië verwacht zware wedstrijd tegen Japan

MONTERREY (ANP) - Hervé Renard, de nieuwe bondscoach van de voetballers van Tunesië, verwacht zaterdag tijdens zijn debuut een zware wedstrijd tegen Japan. "Ik ken de kwaliteit van dit team heel goed. Japan is het beste team van Azië", zei de Fransman, die dinsdag werd aangesteld als opvolger van de ontslagen Sabri Lamouchi.

2 uur geleden
Zwitserland verslaat Bosnië en zet grote stap naar laatste 32 WK

INGLEWOOD (ANP) - Zwitserland heeft Bosnië en Herzegovina donderdag met 4-1 verslagen en heeft daarmee een grote stap gezet richting het bereiken van de laatste 32 op het WK voetbal. In het Los Angeles Stadium maakten invallers Johan Manzambi (twee keer) en Rubén Vargas en aanvoerder Granit Xhaka de doelpunten voor Zwitserland. Ermin Mahmić scoorde voor Bosnië.

3 uur geleden
Doelman Neuer stopt na WK écht bij Duits elftal

WINSTON-SALEM (ANP/RTR) - Manuel Neuer stopt na het wereldkampioenschap voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico bij het Duitse nationale elftal. Dat zei de 40-jarige doelman van Bayern München donderdag op een persconferentie.

4 uur geleden
Quinten Timber mist duel Oranje met Zweden door hersenschudding

KANSAS CITY (ANP) - Quinten Timber mist zaterdag de tweede wedstrijd van het Nederlands elftal op het WK tegen Zweden. De middenvelder van Olympique Marseille heeft donderdag een lichte hersenschudding opgelopen bij een botsing met een ploeggenoot op de training.

6 uur geleden
Tsjechië en Zuid-Afrika spelen gelijk op WK en pakken eerste punt

ATLANTA (ANP) - Tsjechië en Zuid-Afrika hebben op het WK voetbal met 1-1 gelijkgespeeld. In Atlanta kwamen de Tsjechen vroeg op voorsprong via Michal Sadílek, oud-speler van PSV en FC Twente. Teboho Mokoena bracht Zuid-Afrika in de slotfase via een strafschop langszij.

6 uur geleden