Klaassen woensdag al bij selectie van Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen behoort woensdag al tot de wedstrijdselectie van Ajax voor de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. Ajax staat op het punt het vastleggen van de middenvelder bekend te maken, zei trainer Francesco Farioli.
"Ja hij is er woensdag bij, maar er zijn nog wat details om af te ronden. Maar dat is een kwestie van uren", zei Farioli over de 31-jarige oud-speler. Klaassen trainde al enige tijd mee in Amsterdam om zijn conditie op peil te houden.
"Het was mooi toeval, want een paar weken geleden vroeg hij zelf om mee te trainen. Hij heeft veel goede punten en interessante aspecten en tegelijkertijd hebben we wat problemen op het middenveld. Steven Berghuis staat vier weken langer aan de kant en Sivert Mannsverk heeft in de interlandperiode een serieuze enkelblessure opgelopen. Kristian Hlynsson is ook niet helemaal fit. Dat deed ons naar oplossingen kijken."
Farioli is blij met de terugkeer van de publiekslieveling. "Voor hem voelde het als thuiskomen. Hij is een leider en ik denk dat hij ons verder gaat helpen."
Ajax - Fortuna Sittard begint woensdag om 20.00 uur.
Meer uit Voetbal
SINT-TRUIDEN (ANP) - De Belgische voetbalclub STVV uit Sint-Truiden heeft Jonas De Roeck als de nieuwe hoofdtrainer aangesteld. Hij is de opvolger van de eerder deze week ontslagen Frédéric De Meyer. De Roeck neemt per direct de trainingen over van assistent Sepp De Roover, die donderdag op de bank zat bij de 1-1 van STVV tegen het Noorse SK Brann.
5 minuten geledenLISSABON (ANP/DPA) - Bondscoach Jorge Jesus van Portugal betreurt het dat Cristiano Ronaldo niet meer voor het nationale elftal zal uitkomen. "Het is zijn beslissing en ik moet dat accepteren, maar ik had hem graag erbij gehouden. Ik heb hem ook gevraagd beschikbaar te blijven, maar er is geen weg meer terug", vertelde Jesus op de Portugese zender Canal 11.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - Kees Smit beschouwt zijn afgelopen blessure als een "leermoment". Dat zei de 20-jarige aanvallende middenvelder donderdagavond na zijn rentree bij AZ in de met 2-1 verloren Europa League-wedstrijd tegen Juventus. "Ik ben eigenlijk iets te snel weer begonnen", bekende Smit.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ miste volgens trainer Leeroy Echteld volwassenheid in de eerste helft van het Europa League-duel tegen Juventus. Bij rust stonden de Alkmaarders met 2-0 achter, na een sterke tweede helft kwam AZ terug tot 2-1. "Wat je merkt is dat zij echt als een volwassen ploeg op het veld staan", zei Echteld na de wedstrijd.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ-aanvoerder Peer Koopmeiners was donderdagavond na de 2-1-nederlaag tegen Juventus nog niet in staat geweest om zijn broer Teun te feliciteren. Dat zei de jongste van de broers Koopmeiners na de Europa League-wedstrijd in Alkmaar. "Ik heb hem heel kort even gezien net, maar een felicitatie mag wachten tot morgen", zei een balende Koopmeiners.
9 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft in de Europa League verloren van Juventus, mede dankzij een doelpunt van oud-AZ-speler en Oranje-international Teun Koopmeiners. In Alkmaar werd het na een spannende slotfase 2-1 voor de bezoekers uit Italië. AZ blijft na vier speelronden in de Europa League steken op 6 punten. Juventus is met 10 punten nog ongeslagen.
12 uur geledenENSCHEDE (ANP) - FC Twente is ook na drie wedstrijden in het hoofdtoernooi van de Conference League nog zonder puntenverlies. Het elftal van trainer John van den Brom maakte tegen de Cypriotische club FC Pafos in de tweede helft een achterstand ongedaan en won met 3-1.
12 uur geleden