Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klaassen woensdag al bij selectie van Ajax

Klaassen woensdag al bij selectie van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen behoort woensdag al tot de wedstrijdselectie van Ajax voor de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. Ajax staat op het punt het vastleggen van de middenvelder bekend te maken, zei trainer Francesco Farioli.

"Ja hij is er woensdag bij, maar er zijn nog wat details om af te ronden. Maar dat is een kwestie van uren", zei Farioli over de 31-jarige oud-speler. Klaassen trainde al enige tijd mee in Amsterdam om zijn conditie op peil te houden.

"Het was mooi toeval, want een paar weken geleden vroeg hij zelf om mee te trainen. Hij heeft veel goede punten en interessante aspecten en tegelijkertijd hebben we wat problemen op het middenveld. Steven Berghuis staat vier weken langer aan de kant en Sivert Mannsverk heeft in de interlandperiode een serieuze enkelblessure opgelopen. Kristian Hlynsson is ook niet helemaal fit. Dat deed ons naar oplossingen kijken."

Farioli is blij met de terugkeer van de publiekslieveling. "Voor hem voelde het als thuiskomen. Hij is een leider en ik denk dat hij ons verder gaat helpen."

Ajax - Fortuna Sittard begint woensdag om 20.00 uur.

Meer uit Voetbal

Frankrijk voert voor het eerst sinds 2018 FIFA-ranglijst aan

ZÜRICH (ANP/AFP) - Het Franse voetbalelftal heeft voor het eerst sinds 2018 weer de eerste plek van de FIFA-wereldranglijst in handen. 'Les Bleus' passeerden Europees kampioen Spanje dankzij oefenzeges op Brazilië (2-1) en Colombia (3-1). Spanje won van Servië (3-0) en speelde gelijk tegen Egypte (0-0).

1 uur geleden
Bondscoach Gattuso 'helemaal leeg' na mislopen WK met Italië

ZENICA (ANP/BELGA) - De Italiaanse bondscoach Gennaro Gattuso is "helemaal leeg" nadat zijn land voor de derde keer op rij het WK voetbal is misgelopen. "Dit doet pijn. Mijn spelers hebben er alles aan gedaan. We hadden deze kwalificatie zo hard nodig. Voor onszelf, onze families, het Italiaanse voetbal en het hele land", zei de oud-international na de nederlaag via strafschoppen tegen Bosnië en Herzegovina. De stand na de reguliere speeltijd en verlenging was 1-1.

5 uur geleden
Irak ten koste van Bolivia als 48e en laatste naar WK voetbal

MONTERREY (ANP) - Irak heeft zich met een 2-1-zege op Bolivia als 48e en laatste land geplaatst voor het WK voetbal van komende zomer. Het duel in het Mexicaanse Monterrey was de laatste play-off voor het WK in de Verenigde Staten, Canada en Mexico.

5 uur geleden
DR Congo na 52 jaar weer naar WK voetbal na zege op Jamaica

GUADALAJARA (ANP) - De Democratische Republiek Congo heeft zich voor de tweede keer in de geschiedenis geplaatst voor het WK voetbal. Het nationale elftal van het land won in het Mexicaanse Guadalajara de finale van de intercontinentale play-offs na verlenging met 1-0 van Jamaica.

10 uur geleden
Turkije na 24 jaar weer naar WK voetbal na zege op Kosovo

PRISHTINA (ANP) - Turkije heeft zich voor het eerst sinds 2002 weer geplaatst voor het WK voetbal. In de finale van de play-offs waren de Turken met 1-0 te sterk voor thuisploeg Kosovo.

14 uur geleden
Oranje speelt na vroege rode kaart Dumfries gelijk tegen Ecuador

EINDHOVEN (ANP) - Het Nederlands elftal is er in een oefenwedstrijd niet in geslaagd te winnen van Ecuador. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in het Philips Stadion met 1-1 gelijkspelen. Nederland speelde een groot deel van de wedstrijd met een man minder na een rode kaart voor Denzel Dumfries.

14 uur geleden
Zweden speelt tegen Oranje op WK voetbal na play-offzege op Polen

SOLNA (ANP) - Het Nederlands elftal speelt komende zomer zijn tweede wedstrijd op het WK voetbal tegen Zweden. De ploeg van bondscoach Graham Potter verzekerde zich in Solna van een ticket voor de eindronde door met 3-2 te winnen van Polen in de finale van de play-offs.

14 uur geleden