Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klaassen woensdag al bij selectie van Ajax

Klaassen woensdag al bij selectie van Ajax

AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen behoort woensdag al tot de wedstrijdselectie van Ajax voor de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. Ajax staat op het punt het vastleggen van de middenvelder bekend te maken, zei trainer Francesco Farioli.

"Ja hij is er woensdag bij, maar er zijn nog wat details om af te ronden. Maar dat is een kwestie van uren", zei Farioli over de 31-jarige oud-speler. Klaassen trainde al enige tijd mee in Amsterdam om zijn conditie op peil te houden.

"Het was mooi toeval, want een paar weken geleden vroeg hij zelf om mee te trainen. Hij heeft veel goede punten en interessante aspecten en tegelijkertijd hebben we wat problemen op het middenveld. Steven Berghuis staat vier weken langer aan de kant en Sivert Mannsverk heeft in de interlandperiode een serieuze enkelblessure opgelopen. Kristian Hlynsson is ook niet helemaal fit. Dat deed ons naar oplossingen kijken."

Farioli is blij met de terugkeer van de publiekslieveling. "Voor hem voelde het als thuiskomen. Hij is een leider en ik denk dat hij ons verder gaat helpen."

Ajax - Fortuna Sittard begint woensdag om 20.00 uur.

Meer uit Voetbal

Gastland Marokko als groepswinnaar naar knock-outfase Afrika Cup

RABAT (ANP) - Gastland Marokko gaat als groepswinnaar de knock-outfase in van de Afrika Cup. De ploeg van bondscoach Walid Regragui won in Rabat met 3-0 van Zambia en eindigde met 7 punten bovenaan in groep A.

6 uur geleden
De Ligt 'sukkelt' met blessure en mist weer duel ManUnited

MANCHESTER (ANP) - Matthijs de Ligt mist ook de laatste wedstrijd van Manchester United in dit kalenderjaar. Coach Ruben Amorim gaf op de website van de club aan dat de verdediger dinsdag ontbreekt in de thuiswedstrijd tegen Wolverhampton Wanderers.

7 uur geleden
AZ wijzigt technische staf rond hoofdtrainer Martens

ALKMAAR (ANP) - AZ begint aan de tweede seizoenshelft met een gewijzigde technische staf. De Alkmaarse Eredivisionist meldt dat assistent-trainer Kenneth Goudmijn en keepers- en assistent-trainer Nick van Aart in het nieuwe jaar geen rol meer spelen in de staf rond hoofdtrainer Maarten Martens.

9 uur geleden
FIFA krijgt meer dan 150 miljoen aanmeldingen voor WK-tickets

ZÜRICH (ANP) - Wereldvoetbalbond FIFA meldt dat er al meer dan 150 miljoen aanvragen zijn voor tickets voor het WK voetbal van volgend jaar in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Volgens de bond kwam dit recordaantal verzoeken van fans uit meer dan tweehonderd verschillende landen.

10 uur geleden
Coach Sarri van Lazio ondergaat hartoperatie

ROME (ANP/RTR) - Coach Maurizio Sarri van de Italiaanse club Lazio heeft een hartoperatie ondergaan. Dat meldt de club uit de Serie A op zijn website. Het zou gaan om een kleine ingreep en de 66-jarige trainer kan volgens de club de komende dagen zijn werkzaamheden hervatten. Vermoedelijk zit hij zondag gewoon op de bank als Lazio Napoli ontvangt.

11 uur geleden
Ronaldo (40) houdt vast aan ambitie van 1000 doelpunten

DUBAI (ANP/DPA) - Cristiano Ronaldo heeft zijn ambitie om de grens van duizend doelpunten in zijn voetbalcarrière te bereiken opnieuw bevestigd. "Jullie weten wat mijn doel is. Ik wil titels winnen en ik wil op minimaal duizend doelpunten uitkomen. Ik ga dat aantal zeker halen als ik geen blessures oploop," zei de 40-jarige Portugees tijdens de Globe Soccer Awards-ceremonie in Dubai. Ronaldo, die zaterdag twee keer scoorde voor zijn club Al-Nassr, heeft momenteel 956 doelpunten gemaakt in alle competities.

18 uur geleden
Inter neemt met kleine zege op Atalanta koppositie weer over

BERGAMO (ANP) - Internazionale heeft de koppositie in de Serie A weer in handen genomen. Het elftal van trainer Cristian Chivu won bij Atalanta: 0-1.

1 dag geleden