Klaassen woensdag al bij selectie van Ajax
AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen behoort woensdag al tot de wedstrijdselectie van Ajax voor de thuiswedstrijd tegen Fortuna Sittard. Ajax staat op het punt het vastleggen van de middenvelder bekend te maken, zei trainer Francesco Farioli.
"Ja hij is er woensdag bij, maar er zijn nog wat details om af te ronden. Maar dat is een kwestie van uren", zei Farioli over de 31-jarige oud-speler. Klaassen trainde al enige tijd mee in Amsterdam om zijn conditie op peil te houden.
"Het was mooi toeval, want een paar weken geleden vroeg hij zelf om mee te trainen. Hij heeft veel goede punten en interessante aspecten en tegelijkertijd hebben we wat problemen op het middenveld. Steven Berghuis staat vier weken langer aan de kant en Sivert Mannsverk heeft in de interlandperiode een serieuze enkelblessure opgelopen. Kristian Hlynsson is ook niet helemaal fit. Dat deed ons naar oplossingen kijken."
Farioli is blij met de terugkeer van de publiekslieveling. "Voor hem voelde het als thuiskomen. Hij is een leider en ik denk dat hij ons verder gaat helpen."
Ajax - Fortuna Sittard begint woensdag om 20.00 uur.
Meer uit Voetbal
KANSAS CITY (ANP) - Koning Willem-Alexander, koningin Máxima, prinses Ariane en minister Mirjam Sterk (Langdurige Zorg, Jeugd en Sport) zijn in de nacht van zaterdag op zondag aanwezig bij de tweede groepswedstrijd van Curaçao tegen Ecuador. De aftrap is om 02.00 uur (Nederlandse tijd).
1 uur geledenHOUSTON (ANP) - Bondscoach Graham Potter zocht niet naar excuses na de nederlaag van Zweden tegen het Nederlands elftal (5-1). "We hebben verdiend verloren", zei de opvolger van de vorig jaar oktober ontslagen Jon Dahl Tomasson.
3 uur geledenHOUSTON (ANP) - Bondscoach Ronald Koeman was na het gewonnen WK-duel met Zweden (5-1) lovend over de openingstreffer van Brian Brobbey. "In de eerste goal zat alles wat je wil", aldus Koeman.
4 uur geledenHOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal heeft dankzij de zege van 5-1 tegen Zweden het record van de Braziliaanse voetballers uit de jaren 50 en 60 verbroken. Oranje is nu veertien WK-duels op rij ongeslagen. Tot zondag, toen het elftal van bondscoach Ronald Koeman met 2-2 gelijkspeelde tegen Japan, moest Nederland het record nog delen met sterspeler Pelé en de andere Braziliaanse internationals van die tijd.
4 uur geledenHOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal is nagenoeg zeker van een plaats in de volgende ronde van het wereldkampioenschap. Bondscoach Ronald Koeman zag zijn elftal in Houston met 5-1 winnen van Zweden. Oranje was het toernooi begonnen met een gelijkspel (2-2) tegen Japan.
4 uur geledenHOUSTON (ANP) - Het Nederlands elftal heeft nu in totaal honderd keer gescoord in de geschiedenis van het wereldkampioenschap voetbal. Brian Brobbey zorgde zaterdag voor die mijlpaal, door in de groepswedstrijd tegen Zweden in Houston twee doelpunten te maken.
6 uur geledenHOUSTON (ANP) - Brian Brobbey heeft in zijn veertiende interland voor het Nederlands elftal zijn tweede en derde doelpunt als international gemaakt. De spits van Sunderland opende in de groepswedstrijd tegen Zweden op het wereldkampioenschap in de vijfde minuut de score op aangeven van Cody Gakpo. In de zeventiende minuut verdubbelde hij de voorsprong. Dit keer gaf Denzel Dumfries de assist.
6 uur geleden