Klaassen weet nog niet of hij bij Ajax blijft
ROTTERDAM (ANP) - Davy Klaassen weet nog niet of hij bij Ajax blijft. "Ik kan nu wel zeggen dat ik blijf of ga, maar dat kan je nooit zeggen", zei hij na het gelijkspel tegen Excelsior (2-2).
Klaassen had opnieuw geen basisplaats bij de club uit de hoofdstad. De 30-jarige middenvelder redde als invaller nog wel een punt met een mooi doelpunt. "Dat is ook wat ik wil brengen", zei Klaassen. "Maar ik ben hier niet voor mezelf, ik ben er voor de ploeg. Ik ben een teamspeler. Dus ik ben nu erg teleurgesteld."
Klaassen weet niet wat zijn perspectief is onder de nieuwe trainer Maurice Steijn. Tegen Excelsior mocht hij invallen, net als vorige week tegen Heracles Almelo (4-1). Maar Steven Berghuis ontbreekt nog vanwege een schorsing. En de nieuwe Brit Chuba Akpom krijgt binnenkort zijn werkvergunning. Steijn heeft ook al een paar keer gezegd dat hij Klaassen rekent tot de leiders van zijn ploeg, net als aanvoerder Steven Bergwijn en Berghuis.
De transfermarkt sluit op 1 september. Klaassen zegt nog niet te weten wat de toekomst hem gaat brengen. "Maar ik geef altijd alles voor Ajax", zei hij in de catacomben van het stadion van Excelsior. "En dat zal ik altijd blijven doen. Dat is volgens mij nooit anders geweest."
Meer uit Voetbal
BRENTFORD (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot denkt gezien te hebben wat er nodig is om met zijn ploeg uit een negatieve spiraal te komen. De landskampioen verloor zaterdag bij Brentford (3-2). Het was de vierde competitienederlaag op rij.
3 uur geledenLONDEN (ANP) - Liverpool is het behoorlijk kwijt in de Premier League. De ploeg van coach Arne Slot leed bij Brentford de vierde competitienederlaag op rij. De club uit Londen won met 3-2 van de titelverdediger.
6 uur geledenZWOLLE (ANP) - PEC Zwolle heeft een punt overgehouden aan de thuiswedstrijd tegen NEC. Het aantrekkelijke duel eindigde in 2-2. PEC schoot weinig op met het punt, want de ploeg van coach Henry van der Vegt blijft in de onderste regionen hangen. NEC mag zich op de zevende plaats subtopper noemen.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Heracles-trainer Bas Sibum is woedend op zijn aanvaller Mario Engels, die in de belangrijke uitwedstrijd tegen FC Volendam met twee gele kaarten (rood) voortijdig naar de kant moest. Volendam leidde op dat moment met 2-0, binnen de kortste keren stond het 3-0 en was het duel beslist.
6 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Heracles Almelo is nog dieper in de problemen geraakt. De ploeg van trainer Bas Sibum verloor het duel met FC Volendam in de onderste regionen van de Eredivisie met 3-0. Volendam, dat de tweede zege van het seizoen boekte, klom naar de dertiende plaats en heeft nu 7 punten meer dan hekkensluiter Heracles.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Sparta Rotterdam heeft zijn vijfde zege van dit seizoen in de Eredivisie geboekt en is naar voorlopig de zesde plek gestegen. De ploeg van trainer Maurice Steijn won op Het Kasteel met 1-0 van Telstar. Tobias Lauritsen maakte de enige goal, zijn zesde in de competitie.
8 uur geledenVOLENDAM (ANP) - Het Eredivisieduel tussen FC Volendam en Heracles Almelo is iets later begonnen dan gepland. Scheidsrechter Danny Makkelie besloot kort voor de aftrap een pauze in te lassen, nadat supporters van beide ploegen de confrontatie hadden opgezocht.
8 uur geleden