Klaassen schiet in eigen doel bij pijnlijke nederlaag Werder
BREMEN (ANP) - Werder Bremen heeft in de thuiswedstrijd tegen Hoffenheim een pijnlijke nederlaag geleden. Het werd 0-3. Aanvoerder Davy Klaassen leidde het tiende verlies in met een eigen doelpunt.
Na een uur zonder doelpunten was Klaassen halverwege de tweede helft onfortuinlijk. Na een corner van Hoffenheim probeerde hij de bal met links weg te werken, maar de bal verdween in eigen doel. Voor de oud-Ajacied was het z'n eerste eigen doelpunt uit zijn loopbaan.
De eigen goal bleek de opmaat voor een teleurstellende slotfase van Werder; via Christoph Baumgartner en Sargis Adamyam liep Hoffenheim, getraind door de Nederlander Alfred Schreuder, uit naar een marge van drie.
Voor Werder was het al de zevende thuiswedstrijd op een rij die geen overwinning opleverde; twee keer werd er gelijkgespeeld, vijf keer verloren. Werder staat op de zestiende plaats, met slechts twee punten meer Fortuna Düsseldorf. Hoffenheim staat in de subtop op de zevende plek.
Meer uit Voetbal
SYDNEY (ANP) - De Japanse voetbalsters zijn Aziatisch kampioen geworden. In Stadium Australia in Sydney was Japan met 1-0 te sterk voor gastland Australië. Het enige doelpunt van de wedstrijd werd gemaakt door Maika Hamano, die door haar club Chelsea wordt verhuurd aan Tottenham.
41 minuten geledenLEEUWARDEN (ANP) - SC Cambuur kan dit weekend nog niet promoveren naar de Eredivisie. In het eigen Kooi Stadion verloren de Leeuwarders met 4-3 van Jong AZ in een tumultueus duel dat meerdere keren werd stilgelegd.
14 uur geledenALMELO (ANP) - Heracles Almelo is er tegen Excelsior in de strijd om lijfsbehoud niet in geslaagd het gat met de concurrentie wat verder te dichten. In eigen huis bleef de ploeg van Ernest Faber steken op 1-1.
15 uur geledenCAGLIARI (ANP) - Napoli is door een zege op Cagliari opgerukt naar de tweede plaats in de Serie A. De ploeg van trainer Antonio Conte won met 1-0 op Sardinië en kwam op 62 punten. Dat zijn er zes minder dan koploper Internazionale en twee meer dan AC Milan.
15 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Aanvaller Oskar Zawada komt dit seizoen niet meer in actie voor FC Groningen. Trainer Dick Lukkien heeft bekendgemaakt dat de Pool is geopereerd aan zijn schouder. "Dit betekent wel einde seizoen voor hem", zegt de coach op de clubwebsite.
19 uur geledenLISSABON (ANP/AFP) - Cristiano Ronaldo is wegens een hamstringblessure niet opgeroepen voor de oefeninterlands van het Portugese voetbalelftal. De vedette van het Portugese voetbal miste door de blessure de laatste twee competitiewedstrijden voor zijn Saudische club Al-Nassr.
21 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoorder Bart Nieuwkoop komt dit seizoen niet meer in actie. De rechtervleugelverdediger liep zondag in de thuiswedstrijd tegen Excelsior als invaller een blessure op en die blessure houdt hem in ieder geval de laatste zeven competitiewedstrijden aan de kant.
22 uur geleden