Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klaassen schiet in eigen doel bij pijnlijke nederlaag Werder

Klaassen schiet in eigen doel bij pijnlijke nederlaag Werder

BREMEN (ANP) - Werder Bremen heeft in de thuiswedstrijd tegen Hoffenheim een pijnlijke nederlaag geleden. Het werd 0-3. Aanvoerder Davy Klaassen leidde het tiende verlies in met een eigen doelpunt.

Na een uur zonder doelpunten was Klaassen halverwege de tweede helft onfortuinlijk. Na een corner van Hoffenheim probeerde hij de bal met links weg te werken, maar de bal verdween in eigen doel. Voor de oud-Ajacied was het z'n eerste eigen doelpunt uit zijn loopbaan.

De eigen goal bleek de opmaat voor een teleurstellende slotfase van Werder; via Christoph Baumgartner en Sargis Adamyam liep Hoffenheim, getraind door de Nederlander Alfred Schreuder, uit naar een marge van drie.

Voor Werder was het al de zevende thuiswedstrijd op een rij die geen overwinning opleverde; twee keer werd er gelijkgespeeld, vijf keer verloren. Werder staat op de zestiende plaats, met slechts twee punten meer Fortuna Düsseldorf. Hoffenheim staat in de subtop op de zevende plek.

Meer uit Voetbal

Ontslagen Slot neemt in open brief afscheid van Liverpool

LIVERPOOL (ANP) - Arne Slot heeft in een open brief afscheid genomen van Liverpool. De Nederlandse trainer, die zaterdag na twee jaar werd ontslagen, keek terug op zijn periode bij de Engelse club en bedankte de supporters, spelers, staf, clublegendes en clubleiding.

1 uur geleden
Duitse voetballers nemen in oefenduel na rust afstand van Finland

MAINZ (ANP) - Duitsland heeft in aanloop naar het wereldkampioenschap een ruime overwinning behaald in een oefenwedstrijd. Het elftal van bondscoach Julian Nagelsmann versloeg Finland in Mainz met 4-0. Finland wist zich niet voor het WK te kwalificeren.

11 uur geleden
VAR kan op WK ingrijpen bij corners en verkeerd gegeven kaarten

ZÜRICH (ANP) - De videoscheidsrechter (VAR) kan tijdens het WK voetbal ook ingrijpen als de scheidsrechter een verkeerde beslissing heeft genomen over een hoekschop en bij het uitdelen van een gele of rode kaart aan de verkeerde speler. Dat heeft scheidsrechtersbaas Pierluigi Collina van de FIFA tijdens een bijeenkomst met internationale media waaronder het ANP bekendgemaakt.

11 uur geleden
Jurriën Timber sluit donderdag aan bij het Nederlands elftal

ZEIST (ANP) - Jurriën Timber sluit donderdag aan bij de WK-selectie van het Nederlands elftal. De verdediger van Arsenal vliegt mee naar New York voor een trainingskamp en een oefenduel met Oezbekistan. Dat meldt een woordvoerder van Oranje.

12 uur geleden
Dembélé belooft PSG-fans derde eindzege in Champions League

PARIJS (ANP/RTR) - Aanvaller Ousmane Dembélé heeft de supporters van Paris Saint-Germain komend seizoen opnieuw de eindzege in de Champions League beloofd. De Franse aanvaller deed dat aan de voet van de Eiffeltoren, waar hij samen met de andere spelers de zege van zaterdag op Arsenal in de finale van het belangrijkste toernooi voor Europese clubteams vierde.

14 uur geleden
Verdediger Konaté na vijf jaar weg bij Liverpool

LIVERPOOL (ANP/AFP) - Ibrahima Konaté vertrekt na vijf jaar bij Liverpool. Dat meldt de 27-jarige Franse verdediger op sociale media.

14 uur geleden
Miedema scoort in finale FA Cup voor winnend Manchester City

LONDEN (ANP) - Vivianne Miedema en Kerstin Casparij hebben met Manchester City de FA Cup gewonnen. In de finale in stadion Wembley in Londen werd Brighton & Hove Albion met 4-0 verslagen.

16 uur geleden