Klaassen: periode na rust was te slordig van Ajax
HEERENVEEN (ANP) - Davy Klaassen was zaterdag in de fase dat Ajax het in de tweede helft tegen sc Heerenveen (0-2) moeilijk kreeg, niet in paniek. "Ik vrees nooit voor puntenverlies, maar had wel het gevoel: het moet even wat beter", aldus de middenvelder, die na zijn reserverol tegen FC Utrecht terugkeerde in het basisteam.
Ajax was voor rust beter, maar creëerde niet veel kansen. Alleen Sébastien Haller scoorde. Heerenveen liet de eerste periode van de tweede helft flink wat kansen liggen. "Zij kwamen heel fel uit de kleedkamer", zag Klaassen. "Wij hadden daar een beetje moeite mee en waren een paar keer slordig."
Ajax miste tegen Heerenveen de spelers uit Zuid-Amerika en Midden-Amerika vanwege late interlandverplichtingen. Klaassen: "Deze overwinning laat zien dat onze selectie breed en goed is."
Meer uit Voetbal
OSLO (ANP) - Portugal heeft een uitwedstrijd tegen Noorwegen in de Nations League gewonnen. In het Ullevaal Stadion in Oslo werd het 2-1 voor de bezoekers. Na twee wedstrijden gaat Portugal met 6 punten aan de leiding in Groep A4. Noorwegen en Denemarken volgen op 3 punten.
2 uur geledenDEBRECEN (ANP) - Het Ierse nationale voetbalelftal heeft Israël zondagavond met 3-0 verslagen in een vooraf veelbesproken duel in de Nations League. De 'thuiswedstrijd' van Israël werd gespeeld in het Hongaarse Debrecen. Vanuit Ierland werden er geen kaartjes verkocht voor het uitvak. Een dag voor de wedstrijd besloot de Ierse doelman Gavin Bazunu zich terug te trekken uit het elftal.
3 uur geledenAUGSBURG (ANP) - Griekenland heeft zondagavond voor een verrassing gezorgd door Duitsland te verslaan in een uitwedstrijd in de Nations League. In Augsburg werd het 1-0 voor de bezoekers. Het was voor Griekenland de eerste overwinning ooit op Duitsland. Na twee wedstrijden gaat Griekenland met 6 punten aan de leiding in de groep van het Nederlands elftal, dat 4 punten heeft.
3 uur geledenBELGRADO (ANP) - Het Nederlands elftal begint pas dinsdag aan de voorbereiding op de uitwedstrijd tegen Griekenland in de Nations League. De training van maandag komt te vervallen, meldt de KNVB.
3 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink moest zijn sterke optreden tijdens zijn basisdebuut voor het Nederlands elftal zondagavond in Belgrado nog even op zich in laten werken. De spits van AZ nam in de met 2-1 gewonnen Nations League-wedstrijd beide doelpunten van Oranje voor zijn rekening.
5 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft het Nederlands elftal in zijn eerste wedstrijd als basisspeler aan een overwinning op Servië in de Nations League geholpen. De 23-jarige spits van AZ maakte in Belgrado beide doelpunten voor Oranje: 1-2. Het betekende de eerste zege onder leiding van bondscoach Xavi Hernández, die donderdag debuteerde met een gelijkspel tegen Duitsland (1-1).
5 uur geledenBELGRADO (ANP) - Mexx Meerdink heeft in zijn tweede interland zijn eerste doelpunten voor het Nederlands elftal gemaakt. De 23-jarige AZ-spits deed dat uit tegen Servië in de Nations League.
6 uur geleden