Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Klaassen: periode na rust was te slordig van Ajax

Klaassen: periode na rust was te slordig van Ajax

HEERENVEEN (ANP) - Davy Klaassen was zaterdag in de fase dat Ajax het in de tweede helft tegen sc Heerenveen (0-2) moeilijk kreeg, niet in paniek. "Ik vrees nooit voor puntenverlies, maar had wel het gevoel: het moet even wat beter", aldus de middenvelder, die na zijn reserverol tegen FC Utrecht terugkeerde in het basisteam.

Ajax was voor rust beter, maar creëerde niet veel kansen. Alleen Sébastien Haller scoorde. Heerenveen liet de eerste periode van de tweede helft flink wat kansen liggen. "Zij kwamen heel fel uit de kleedkamer", zag Klaassen. "Wij hadden daar een beetje moeite mee en waren een paar keer slordig."

Ajax miste tegen Heerenveen de spelers uit Zuid-Amerika en Midden-Amerika vanwege late interlandverplichtingen. Klaassen: "Deze overwinning laat zien dat onze selectie breed en goed is."

Meer uit Voetbal

Cooper-Love schiet FC Emmen langs FC Groningen in bekertoernooi

GRONINGEN (ANP) - Jack Cooper-Love heeft FC Emmen met twee doelpunten aan een overwinning op FC Groningen geholpen in de eerste ronde van de KNVB-beker. In de Euroborg werd het 2-0 voor de bezoekers uit Drenthe.

19 minuten geleden
Scorende Brugts wint ruim met FC Barcelona in Champions League

KØGE (ANP) - De voetbalsters van FC Barcelona hebben, niet voor het eerst dit seizoen, met ruime cijfers gewonnen in de Champions League. Mede dankzij een doelpunt van Oranje-international Esmee Brugts won de titelverdediger in Denemarken met 8-0 van HB Køge.

23 minuten geleden
FC Utrecht wint van amateurs Kozakken Boys en bekert verder

WERKENDAM (ANP) - FC Utrecht heeft zich in de eerste ronde van de KNVB-beker niet laten verrassen door de amateurs van Kozakken Boys. Op bezoek in Werkendam op Sportpark De Zwaaier boekte de ploeg van trainer Anthony Correia een magere 1-0-overwinning.

2 uur geleden
Argentijnse en Duitse voetbalsters openen Maradona-stadion

LA PLATA (ANP) - De voetbalsters van Argentinië en Duitsland openen in november een stadion dat de naam draagt van de Argentijnse voetballegende Diego Maradona. Het gerenoveerde Estadio Único Diego Armando Maradona in de stad La Plata wordt het nieuwe thuis van de Argentijnse nationale elftallen. De oefenwedstrijd tussen Argentinië en Duitsland vindt in de nacht van 29 op 30 november plaats.

4 uur geleden
Liverpool verslaat Chelsea na strafschoppen in League Cup

LIVERPOOL (ANP) - Liverpool staat in de kwartfinale van de League Cup. De club schakelde Chelsea uit na strafschoppen. De stand na reguliere speeltijd was 1-1. Liverpool won de strafschoppenserie met 6-5.

20 uur geleden
Sc Heerenveen bekert verder na uitzege op Excelsior Maassluis

MAASSLUIS (ANP) - Sc Heerenveen is doorgedrongen tot de tweede ronde van de KNVB-beker. De club won de uitwedstrijd tegen Excelsior Maassluis (0-2), de nummer 3 van de derde divisie.

20 uur geleden
Willem II haalt Streppel terug als hoofdtrainer

TILBURG (ANP) - Willem II heeft Jurgen Streppel teruggehaald en aangesteld als nieuwe hoofdtrainer. De 57-jarige coach had van 2011 tot 2016 al eens de leiding bij de Tilburgers en moet de club dit seizoen behoeden voor degradatie. Hij heeft een contract getekend tot het einde van het seizoen, meldt de hekkensluiter van de Eredivisie.

1 dag geleden