Klaassen: Ajax speelde vorige week beter tegen Lille
AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen vertolkte een hoofdrol in de thuiszege van Ajax op Lille (2-1) in de Europa League. Hij opende de score en had een rol in de 2-1 van David Neres in de slotfase. "Dat geeft natuurlijk een lekker gevoel", zei hij. "Al vond ik ons vorige week beter spelen. We raakten de bal nu te snel kwijt."
"Het was een zwaar potje en ik kan me voorstellen dat de mensen thuis aan het bibberen waren na die 1-1. Wat dat betreft was het een echte Europese avond, alleen hoort daar natuurlijk ook ons publiek bij. Dat blijft heel jammer, dit went nooit."
"Lille was dreigend", zei Klaassen. "Maar het is ook weer niet zo dat zij vijf goede kansen hebben gekregen. We hebben een brede selectie, dat hebben we weer bewezen. Als je ziet wie er nu bij ons niet bij waren", doelde hij op Sébastien Haller, André Onana, Nicolás Tagliafico en Noussair Mazraoui. "En toch staan er weer andere jongens op. Als je kijkt hoe Brobbey invalt. Hij geeft Tadic en mij een kans en Neres maakt op zijn aangeven de 2-1."
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP) - Bayern München is goed aan het nieuwe seizoen in de Bundesliga begonnen. De titelverdediger won voor eigen publiek van VfB Stuttgart (5-1). Bayern verzekerde zich vorige week met een zege op Borussia Dortmund (1-2) van winst van de Duitse Supercup.
7 uur geledenGRONINGEN (ANP) - Fortuna Sittard heeft de uitwedstrijd tegen FC Groningen (2-3) gewonnen. Lequincio Zeefuik was met een doelpunt en assist de grote man bij de bezoekers uit Limburg.
7 uur geledenROTTERDAM (ANP) - De tientallen mensen die Feyenoord in beeld heeft naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur van afgelopen zondag, hebben nog geen stadionverbod opgelegd gekregen.
12 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft enkele tientallen mensen in beeld die in aanmerking komen voor een stadionverbod naar aanleiding van het vuurwerkgeweld tijdens de uitwedstrijd tegen SC Cambuur afgelopen zondag. Dat heeft de club vrijdag bekendgemaakt.
13 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst kijkt uit naar het uitduel van Feyenoord in de Champions League tegen FC Barcelona. "Deze loting roept natuurlijk speciale gevoelens op", zei de trainer van de Rotterdammers vrijdag. "FC Barcelona is altijd mijn droomclub geweest."
14 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Giovanni van Bronckhorst (51) vindt alle aandacht die het vuurgeweld bij SC Cambuur - Feyenoord heeft gekregen "terecht". "Het is een moeilijk onderwerp. De voorbereiding op een wedstrijd is anders dan normaal. Je merkt toch dat het de hele week in je systeem zit", zei de trainer van Feyenoord vrijdag in Rotterdam in aanloop naar de competitiewedstrijd van zondag tegen ADO Den Haag.
14 uur geledenMONACO (ANP) - Ajax speelt in het hoofdtoernooi van de Conference League tegen onder meer het Italiaanse Atalanta en Getafe uit Spanje. FC Twente ontmoet onder meer SC Freiburg. Dat wees de loting in Monaco vrijdag uit.
15 uur geleden