Klaassen: Ajax speelde vorige week beter tegen Lille
AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen vertolkte een hoofdrol in de thuiszege van Ajax op Lille (2-1) in de Europa League. Hij opende de score en had een rol in de 2-1 van David Neres in de slotfase. "Dat geeft natuurlijk een lekker gevoel", zei hij. "Al vond ik ons vorige week beter spelen. We raakten de bal nu te snel kwijt."
"Het was een zwaar potje en ik kan me voorstellen dat de mensen thuis aan het bibberen waren na die 1-1. Wat dat betreft was het een echte Europese avond, alleen hoort daar natuurlijk ook ons publiek bij. Dat blijft heel jammer, dit went nooit."
"Lille was dreigend", zei Klaassen. "Maar het is ook weer niet zo dat zij vijf goede kansen hebben gekregen. We hebben een brede selectie, dat hebben we weer bewezen. Als je ziet wie er nu bij ons niet bij waren", doelde hij op Sébastien Haller, André Onana, Nicolás Tagliafico en Noussair Mazraoui. "En toch staan er weer andere jongens op. Als je kijkt hoe Brobbey invalt. Hij geeft Tadic en mij een kans en Neres maakt op zijn aangeven de 2-1."
Meer uit Voetbal
ROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft zich na drie nederlagen op rij naar een gelijkspel tegen FC Twente geknokt (1-1). De ploeg van trainer Robin van Persie speelde een groot deel van de wedstrijd slechter dan de bezoekers uit Enschede. Een tweede gele kaart voor Luciano Valente, vlak na de gelijkmaker, verhinderde een slotoffensief.
19 minuten geledenROTTERDAM (ANP) - Feyenoord heeft de eerste helft van het seizoen afgesloten met een gelijkspel tegen FC Twente (1-1). De ploeg van Robin van Persie zag de achterstand op koploper PSV groeien naar 11 punten. Feyenoord heeft 5 punten meer dan het als derde geklasseerde Ajax.
37 minuten geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles en FC Groningen hebben op de laatste speeldag van de eerste helft van de competitie gelijkgespeeld. Het Eredivisieduel in de Adelaarshorst eindigde in 1-1. Het was de vijfde keer op rij dat Go Ahead Eagles geen competitiewedstrijd wist te winnen.
38 minuten geledenUTRECHT (ANP) - PSV-trainer Peter Bosz was na afloop van de uitwedstrijd tegen FC Utrecht (1-2) kritisch over de eerste helft. "Het was nu de derde wedstrijd op rij dat we goed begonnen en daarna terugvielen", aldus Bosz, die daarmee doelde op de duels met Heracles Almelo en GVVV.
1 uur geledenUTRECHT (ANP) - PSV heeft in de Eredivisie de uitwedstrijd tegen FC Utrecht moeizaam gewonnen. De koploper stond bij rust nog met 1-0 achter, maar draaide die achterstand in de tweede helft om: 1-2. Het betekende voor PSV de veertiende achtereenvolgende zege in een uitduel in de competitie. Dat lukte sinds de invoering van de Eredivisie in 1956 nog geen enkele club.
2 uur geledenBARCELONA (ANP/Belga) - FC Barcelona moet verdediger Andreas Christensen de komende maanden missen. De Deen heeft op training een gedeeltelijke scheur in de voorste kruisband van zijn linkerknie opgelopen, zo maakte de club bekend.
3 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Gonçalo Borges begint om 14.30 uur met Feyenoord aan het thuisduel met FC Twente. Hij krijgt de voorkeur boven Aymen Sliti, die woensdag niet kon overtuigen in het verloren bekerduel met SC Heerenveen. Jan Plug vervangt linksback Jordan Bos, die niet bij de selectie zit.
3 uur geleden