Klaassen: Ajax speelde vorige week beter tegen Lille
AMSTERDAM (ANP) - Davy Klaassen vertolkte een hoofdrol in de thuiszege van Ajax op Lille (2-1) in de Europa League. Hij opende de score en had een rol in de 2-1 van David Neres in de slotfase. "Dat geeft natuurlijk een lekker gevoel", zei hij. "Al vond ik ons vorige week beter spelen. We raakten de bal nu te snel kwijt."
"Het was een zwaar potje en ik kan me voorstellen dat de mensen thuis aan het bibberen waren na die 1-1. Wat dat betreft was het een echte Europese avond, alleen hoort daar natuurlijk ook ons publiek bij. Dat blijft heel jammer, dit went nooit."
"Lille was dreigend", zei Klaassen. "Maar het is ook weer niet zo dat zij vijf goede kansen hebben gekregen. We hebben een brede selectie, dat hebben we weer bewezen. Als je ziet wie er nu bij ons niet bij waren", doelde hij op Sébastien Haller, André Onana, Nicolás Tagliafico en Noussair Mazraoui. "En toch staan er weer andere jongens op. Als je kijkt hoe Brobbey invalt. Hij geeft Tadic en mij een kans en Neres maakt op zijn aangeven de 2-1."
Meer uit Voetbal
BILBAO (ANP/DPA) - Voormalig Borussia Dortmund-trainer Edin Terzic gaat volgend seizoen aan de slag bij het Spaanse Athletic Club uit Bilbao. De 43-jarige Duitser is de opvolger van Ernesto Valverde, die eerder bekendmaakte deze zomer te vertrekken. Athletic staat achtste in La Liga en kan zich nog plaatsen voor Europees voetbal.
3 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Manchester City heeft een lelijke misstap gemaakt in de titelrace in de Premier League. De club speelde gelijk tegen Everton (3-3) en heeft nu een achterstand van 5 punten op koploper Arsenal, dat wel een duel meer heeft gespeeld.
16 uur geledenCREMONESE (ANP) - Tijjani Noslin heeft Lazio aan een uitzege op Cremonese geholpen. De aanvaller uit Amsterdam mocht na rust invallen en bereidde de gelijkmaker van Gustav Isaksen voor. In blessuretijd maakte Noslin het winnende doelpunt (1-2).
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Trainer Diego Simeone rekent dinsdagavond op Julián Álvarez in de uitwedstrijd van Atlético Madrid tegen Arsenal in de halve finale van de Champions League. "Hij is heel belangrijk voor ons, ook omdat hij het Engelse voetbal kent", zei hij over de spits die eerder voor Manchester City uitkwam.
19 uur geledenLONDEN (ANP) - Chelsea blijft ook onder interim-trainer Calum McFarlane teleurstellend presteren in de Premier League. De regerend wereldkampioen verloor ook de thuiswedstrijd tegen Nottingham Forest (1-3).
22 uur geledenSITTARD (ANP) - Fortuna Sittard legt zich niet neer bij de schorsing van drie duels, waarvan één voorwaardelijk, voor Paul Gladon. De club heeft een schikkingsvoorstel naast zich neergelegd en wacht nu af hoe de tuchtcommissie oordeelt.
1 dag geledenBREDA (ANP) - Mohamed Nassoh mist de laatste twee Eredivisieduels van zijn ploeg NAC Breda. De 24-jarige middenvelder is voor twee wedstrijden geschorst na zijn rode kaart tegen FC Utrecht afgelopen zaterdag. De club uit Breda heeft de schorsing van drie wedstrijden, waarvan een voorwaardelijk, geaccepteerd. NAC heeft dit seizoen nog een minieme kans om aan degradatie te ontsnappen.
1 dag geleden