Klaassen aan de aftrap van cruciaal duel voor Werder Bremen
HEIDENHEIM (ANP) - Davy Klaassen staat om 20.30 aan de aftrap voor Werder Bremen in een cruciaal uitduel met 1. FC Heidenheim. De middenvelder wil met zijn ploeggenoten voorkomen dat zijn club volgend jaar in de Tweede Bundesliga moet uitkomen.
Werder wist donderdag in het thuisduel met de nummer drie van de Tweede Bundesliga voor promotie en degradatie geen afstand te nemen (0-0). De viervoudig kampioen van Duitsland strijdt in Heidenheim voor een laatste kans om zich toch op het hoogste niveau te handhaven.
Werder veroverde in 2004 voor het laatst de landstitel. De club speelde alleen in het seizoen 1980/1981 in de Tweede Bundesliga.
Trouw
Klaassen bleef Werder vorig jaar trouw omdat die club hem twee seizoenen geleden uit een uitzichtloze situatie bij Everton redde. De oud-speler van Ajax stond vorig jaar in de belangstelling van Italiaanse clubs. Bij Ajax is zijn naam de afgelopen weken gevallen als mogelijke opvolger voor Donny van de Beek.
Niklas Moisander kan Werder niet helpen in het duel met FC Heidenheim. De oud-verdediger van onder meer AZ, PEC Zwolle en Ajax moet een schorsing uitzitten.
Meer uit Voetbal
AMSTERDAM (ANP) - Bondscoach van Curaçao Dick Advocaat stopt na het wereldkampioenschap voetbal van 2026 als trainer, vertelt hij in een interview met De Telegraaf. "Je mag opschrijven dat ik na het WK stop als trainer, maar bij mij weet je het nooit, hè. Haha", aldus de 78-jarige Advocaat.
1 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na afloop van het doelpuntloze gelijkspel tegen Leeds United gefrustreerd over het gebrek aan kansen voor zijn ploeg. Volgens de coach was het vele balbezit weinig waard als er zo weinig "speciale momenten" uit volgden.
7 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool is er na drie zeges in de Premier League niet in geslaagd te winnen van Leeds United. De ploeg van coach Arne Slot bleef op Anfield steken op een doelpuntloos gelijkspel: 0-0.
8 uur geledenLONDEN (ANP) - Coach Enzo Maresca vertrekt per direct bij Chelsea. Dat meldt de club op nieuwjaarsdag op zijn website. De leiding van de club uit de Premier League is het vertrouwen kwijt in de Italiaan na de aanhoudende reeks van slechte resultaten. Chelsea won slechts één keer in de laatste zeven competitiewedstrijden. De club uit Londen staat vijfde met 15 punten achterstand op koploper Arsenal.
15 uur geledenSANTOS (ANP/AFP) - De Braziliaanse voetbalvedette Neymar heeft zijn contract bij FC Santos op het laatste moment verlengd met een jaar tot eind 2026. Dat meldden Braziliaanse media en het Franse persbureau AFP. Het contract van de 33-jarige aanvaller liep af op 31 december.
18 uur geledenRABAT (ANP) - Feyenoorder Anis Hadj Moussa heeft woensdag een belangrijk aandeel gehad in de laatste groepswedstrijd van Algerije op de Afrika Cup. De rechtsbuiten gaf in het met 3-1 gewonnen duel met Equatoriaal-Guinea de assist bij twee doelpunten.
1 dag geledenBURNLEY (ANP) - Quilindschy Hartman vertrekt de komende transferperiode niet naar Ajax. Dat meldt de 24-jarige linkervleugelverdediger op Instagram.
1 dag geleden