Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kishna keert weer terug bij ADO Den Haag

Kishna keert weer terug bij ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Ricardo Kishna gaat weer bij ADO Den Haag voetballen. De 25-jarige vleugelspits ondertekende een zogeheten prestatiecontract bij de club uit de stad waar hij werd geboren. Dat betekent dat het salaris van Kishna, die vanwege veel zware blessures de laatste jaren amper heeft gespeeld, afhankelijk is van onder meer het aantal wedstrijden dat hij speelt.

"Dat onderstreept dat hij echt van goede wil is", zegt Martin Jol, hoofd van het Technisch Hart. "Hij wil écht weer naar ADO Den Haag, de club waar hij vandaan komt en waar zijn hart ligt. We zijn ervan overtuigd dat Ricardo in de toekomst het verschil bij ons kan maken, maar het belangrijkste is dat hij eerst wedstrijdfit wordt."

Kishna speelde tussen 2001 en 2010 in de jeugd bij ADO, maar hij brak door in het shirt van Ajax. De linksbuiten keerde in 2017 als huurling van Lazio terug in het groen-geel, maar hij liep al snel weer een zware knieblessure op. Kishna revalideerde in Den Haag en werd door ADO voor nog een jaar gehuurd van de Romeinen. Hij maakte begin 2019, na ruim een jaar revalideren, zijn rentree bij de beloften.

Nu keert Kishna weer terug bij ADO. Hij ondertekende een contract voor een jaar, met een optie op nog een seizoen. "ADO Den Haag is gewoon mijn club. Dat de club nu ook weer op natuurgras speelt, maakt mij nóg blijer met mijn terugkeer", zegt Kishna, die meerdere aanbiedingen had, maar graag weer in eigen stad wil voetballen.

Meer uit Voetbal

Media: Feyenoord niet akkoord over recordtransfer van Hadj Moussa

ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa lijkt Feyenoord toch niet te verlaten voor Al-Ittihad. Beide clubs hebben vooralsnog geen akkoord bereikt over de betalingsvoorwaarden, zo meldden veel media.

11 uur geleden
Arsenal komt met zege op Chelsea naast Manchester City

LONDEN (ANP) - Arsenal is in punten gelijkgekomen met koploper Manchester City. De landskampioen uit Londen won de derby met rivaal Chelsea in eigen huis met 2-1.

12 uur geleden
Hadj Moussa staat alsnog voor vertrek bij Feyenoord

ROTTERDAM (ANP) - Anis Hadj Moussa staat alsnog voor een vertrek bij Feyenoord. De club uit Rotterdam zou een nieuw bod van Al-Ittihad op de rechtsbuiten hebben geaccepteerd, zo vertelde de zaakwaarnemer van de rechtsbuiten aan buitenlandse media.

13 uur geleden
FC Barcelona maakt indruk vlak voor duel met Feyenoord

VALENCIA (ANP) - FC Barcelona is in vorm vlak voor het thuisduel van woensdag met Feyenoord in de Champions League. De kampioen van Spanje maakte indruk in de gewonnen uitwedstrijd tegen Valencia (0-5).

13 uur geleden
Ihattaren leidt Fortuna Sittard naar uitzege op ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Mohamed Ihattaren heeft Fortuna Sittard aan een uitzege op ADO Den Haag geholpen. Hij had met twee doelpunten en een assist een groot aandeel in de overwinning (2-3).

13 uur geleden
AZ-trainer Echteld ergert zich een helft lang aan eigen ploeg

HEERENVEEN (ANP) - AZ-trainer Leeroy Echteld ergerde zich zondag in de uitwedstrijd tegen sc Heerenveen (2-3) in de Eredivisie een helft lang aan het spel van zijn eigen ploeg. "We waren te passief, niet goed in de duels en lieten onze doelman steeds de lange bal spelen. Dat hebben we niet goed gedaan", vertelde de 57-jarige oud-spits.

14 uur geleden
Manchester United verspeelt ook punten bij Everton

LIVERPOOL (ANP) - Manchester United heeft opnieuw punten verspeeld in de Premier League. De ploeg kwam in de uitwedstrijd tegen Everton niet verder dan een gelijkspel (2-2).

15 uur geleden