Kishna keert weer terug bij ADO Den Haag
DEN HAAG (ANP) - Ricardo Kishna gaat weer bij ADO Den Haag voetballen. De 25-jarige vleugelspits ondertekende een zogeheten prestatiecontract bij de club uit de stad waar hij werd geboren. Dat betekent dat het salaris van Kishna, die vanwege veel zware blessures de laatste jaren amper heeft gespeeld, afhankelijk is van onder meer het aantal wedstrijden dat hij speelt.
"Dat onderstreept dat hij echt van goede wil is", zegt Martin Jol, hoofd van het Technisch Hart. "Hij wil écht weer naar ADO Den Haag, de club waar hij vandaan komt en waar zijn hart ligt. We zijn ervan overtuigd dat Ricardo in de toekomst het verschil bij ons kan maken, maar het belangrijkste is dat hij eerst wedstrijdfit wordt."
Kishna speelde tussen 2001 en 2010 in de jeugd bij ADO, maar hij brak door in het shirt van Ajax. De linksbuiten keerde in 2017 als huurling van Lazio terug in het groen-geel, maar hij liep al snel weer een zware knieblessure op. Kishna revalideerde in Den Haag en werd door ADO voor nog een jaar gehuurd van de Romeinen. Hij maakte begin 2019, na ruim een jaar revalideren, zijn rentree bij de beloften.
Nu keert Kishna weer terug bij ADO. Hij ondertekende een contract voor een jaar, met een optie op nog een seizoen. "ADO Den Haag is gewoon mijn club. Dat de club nu ook weer op natuurgras speelt, maakt mij nóg blijer met mijn terugkeer", zegt Kishna, die meerdere aanbiedingen had, maar graag weer in eigen stad wil voetballen.
Meer uit Voetbal
FREIBURG (ANP) - Bayern München heeft dankzij een zege bij SC Freiburg de koppositie in de Bundesliga weer overgenomen van Borussia Dortmund. De Duitse landskampioen, die het in Freiburg moest doen zonder trainer Vincent Kompany, won met 3-1.
2 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Ajax heeft de goede vorm van de zeges op FC Groningen en Atalanta voortgezet met een overwinning bij Sparta Rotterdam. Op Het Kasteel won de ploeg van trainer Míchel Sánchez met 2-1 dankzij treffers van Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane. Jens Toornstra scoorde voor Sparta.
3 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Guus Til zag PSV ook in de thuiswedstrijd tegen Feyenoord (1-1) veel kansen missen. "Ik maak me pas zorgen als we geen mogelijkheden meer krijgen", zei de aanvallende middenvelder van de titelhouder. "Laten we het erop houden dat het even niet meezit."
4 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - Moskou is de gastheer van het WK gewichtheffen in 2030. De internationale gewichthefbond IWF heeft als eerste sportbond zondag een wereldkampioenschap toegewezen aan Rusland sinds de Russische invasie van Oekraïne in 2022. De Russische stad Kazan zou de WK zwemmen van 2025 organiseren, maar die titelstrijd werd verplaatst naar Singapore.
4 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz baalde van het gelijkspel van PSV tegen Feyenoord (1-1). "We hadden verdiend om deze wedstrijd te winnen", zei hij.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester United heeft voor de achtste wedstrijd op rij niet gewonnen. Op het eigen Old Trafford verloor de ploeg van trainer Michael Carrick met 3-0 van Bournemouth. Justin Kluivert was met een assist belangrijk voor zijn club.
4 uur geledenLIVERPOOL (ANP) - Liverpool heeft zondag met 2-0 gewonnen van de nummer 3 van de Premier League, Brighton & Hove Albion. Door de overwinning is Liverpool opgeklommen naar de vierde plaats met 15 punten en is het Brighton tot op 1 punt genaderd. Koplopers Manchester City en Arsenal hebben 21 punten. In de volgende speelronde speelt Liverpool tegen Arsenal, en Brighton tegen Manchester City.
4 uur geleden