Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kishna keert weer terug bij ADO Den Haag

Kishna keert weer terug bij ADO Den Haag

DEN HAAG (ANP) - Ricardo Kishna gaat weer bij ADO Den Haag voetballen. De 25-jarige vleugelspits ondertekende een zogeheten prestatiecontract bij de club uit de stad waar hij werd geboren. Dat betekent dat het salaris van Kishna, die vanwege veel zware blessures de laatste jaren amper heeft gespeeld, afhankelijk is van onder meer het aantal wedstrijden dat hij speelt.

"Dat onderstreept dat hij echt van goede wil is", zegt Martin Jol, hoofd van het Technisch Hart. "Hij wil écht weer naar ADO Den Haag, de club waar hij vandaan komt en waar zijn hart ligt. We zijn ervan overtuigd dat Ricardo in de toekomst het verschil bij ons kan maken, maar het belangrijkste is dat hij eerst wedstrijdfit wordt."

Kishna speelde tussen 2001 en 2010 in de jeugd bij ADO, maar hij brak door in het shirt van Ajax. De linksbuiten keerde in 2017 als huurling van Lazio terug in het groen-geel, maar hij liep al snel weer een zware knieblessure op. Kishna revalideerde in Den Haag en werd door ADO voor nog een jaar gehuurd van de Romeinen. Hij maakte begin 2019, na ruim een jaar revalideren, zijn rentree bij de beloften.

Nu keert Kishna weer terug bij ADO. Hij ondertekende een contract voor een jaar, met een optie op nog een seizoen. "ADO Den Haag is gewoon mijn club. Dat de club nu ook weer op natuurgras speelt, maakt mij nóg blijer met mijn terugkeer", zegt Kishna, die meerdere aanbiedingen had, maar graag weer in eigen stad wil voetballen.

Meer uit Voetbal

Mexicaanse bondscoach Aguirre voorspelt historische openingsdag

MEXICO-STAD (ANP) - Mexico is "zeer goed voorbereid" op het WK voetbal in eigen land. Dat zei bondscoach Javier Aguirre (67) van het Mexicaanse elftal een dag voor de openingsceremonie bij een persconferentie in het Mexico City Stadium.

2 uur geleden
Infantino voorspelt spectaculair WK met veel kanshebbers

MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino (56) voorspelt "een spectaculair WK" waarvan de winnaar moeilijk te voorspellen is. De FIFA-voorzitter keek bij een persconferentie in Mexico-Stad vooruit naar het 23e WK. Op donderdag is in het Mexico City Stadium de openingsceremonie. Daarna wordt om 21.00 uur (Nederlandse tijd) de wedstrijd tussen Mexico en Zuid-Afrika gespeeld.

2 uur geleden
Infantino noemt WK grootste evenement in geschiedenis mensheid

MEXICO-STAD (ANP) - Gianni Infantino noemt het WK "het grootste evenement in de geschiedenis van de mensheid". Dat zei de FIFA-voorzitter een dag voor het openingsduel van het 23e WK op een persconferentie in de hoofdstad van Mexico. Op donderdag begint het eindtoernooi waaraan 48 landen deelnemen in Mexico-Stad.

3 uur geleden
WK-finale kan honderdste interland voor Van Dijk worden

KANSAS CITY (ANP) - Virgil van Dijk weet dat de finale van het WK voetbal zijn honderdste interland voor het Nederlands elftal kan worden. "Daar ben ik me zeker van bewust", zei de aanvoerder op een persconferentie na de training. "Dat zou heel speciaal zijn, maar daar focus ik mezelf nu niet op. De eerste groepswedstrijd van zondag tegen Japan is het enige dat nu telt."

4 uur geleden
FIFA-fanfestival in Mexico-Stad mogelijk dicht wegens protesten

MEXICO-STAD (ANP) - Het officiële FIFA-fanfestival in het hart van Mexico-Stad op de Plaza de la Constitución wordt mogelijk vanwege aanhoudende protesten van de lerarenvakbond gesloten. Op woensdag aan het einde van de middag en op donderdag staan verschillende demonstraties op het programma van onder anderen leraren en moeders die op zoek zijn naar verdwenen kinderen.

4 uur geleden
Koeman weet met welke basisploeg hij tegen Japan speelt

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman weet met welke ploeg hij zondag aan het eerste WK-duel van het Nederlands elftal met Japan begint. "Als ik nu nog veel twijfels zou hebben, dan heb ik mijn huiswerk niet goed gedaan", zei de bondscoach op een persconferentie in Kansas City.

5 uur geleden
Koeman rekent op doelman Verbruggen voor WK-duel met Japan

KANSAS CITY (ANP) - Ronald Koeman verwacht dat Bart Verbruggen zondag het doel van het Nederlands elftal kan verdedigen in het eerste WK-duel met Japan. "We denken dat hij het gaat halen", zei de bondscoach. "Maar we moeten het wel van dag tot dag bekijken. Hij heeft een kneuzing, dus we moeten afwachten hoe het afloopt."

5 uur geleden