Kings scoren erop los in NBA en verslaan Nets met ruime cijfers
SACRAMENTO (ANP) - De basketballers van Sacramento Kings hebben in de NBA met ruime cijfers van Brooklyn Nets gewonnen. Het werd in het Golden 1 Center in Sacramento liefst 153-121 voor de Kings. In het derde kwart maakte de thuisploeg 42 punten.
Bijna dertig jaar geleden waren de Kings net zo trefzeker in een wedstrijd in de NBA. In januari 1993 kwam de club uit Sacramento tegen Philadelphia 76ers tot 154 punten.
De Kings noteerden tegen de Nets twintig driepunters, waarvan Terence Davis er zeven voor zijn rekening nam. Hij was met 31 punten de topschutter van de avond. Zes van zijn ploeggenoten noteerden ook minimaal twaalf punten.
Afwezigheid Kyrie Irving
Aan de zijde van de Nets was Kevin Durant goed voor 27 punten. De ploeg uit New York kon niet beschikken over de geschorste Kyrie Irving, die promotie had gemaakt voor een documentaire die als antisemitisch wordt ervaren door de Joodse gemeenschap.
Voor de Kings was het vierde zege op een rij na het seizoen wat teleurstellend te zijn begonnen met drie overwinningen in de eerste negen duels. Ze staan nu achtste in de Western Conference. De Nets bezetten de twaalfde plek in de Eastern Conference.
Meer uit Sport
TURIJN (ANP) - Jannik Sinner is de ATP Finals in Turijn begonnen met een overtuigende zege. De Italiaanse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Canadees Félix Auger-Aliassime in twee sets: 7-5 6-1.
13 uur geledenPARIJS (ANP/RTR) - De uitspraak in de rechtszaak die coureur Laura Villars heeft aangespannen tegen de internationale autosportfederatie FIA om de verkiezingsregels aan te vechten volgt op 3 december. De 28-jarige Zwitserse wil dat de aankomende verkiezingen voor het voorzitterschap worden opgeschort. De verkiezingen staan gepland voor 12 december in Oezbekistan.
16 uur geledenSALT LAKE CITY (ANP) - Schaatsster Joy Beune is voldoende hersteld om vrijdag bij de eerste wereldbekerwedstrijd in Salt Lake City van start te gaan op de 3000 meter. Dat meldt schaatsbond KNSB.
16 uur geledenROME (ANP/RTR) - Ferrari-topman John Elkann heeft tegen F1-coureurs Charles Leclerc en Lewis Hamilton gezegd dat ze minder moeten praten en zich moeten concentreren op het racen. Leclerc en Hamilton kenden een teleurstellend raceweekend in Brazilië, waar zij beiden uitvielen in de Grote Prijs van São Paulo.
18 uur geledenTURIJN (ANP) - Taylor Fritz heeft zijn eerste wedstrijd op de ATP Finals in Turijn gewonnen. De 28-jarige Amerikaan versloeg de Italiaan Lorenzo Musetti in twee sets: 6-3 6-4.
19 uur geledenLONDEN (ANP/AFP) - Tennisser Carlos Alcaraz heeft de eerste plaats op de wereldranglijst weer overgenomen van Jannik Sinner. De 22-jarige Spanjaard stond een week geleden de positie af aan zijn twee jaar oudere rivaal uit Italië.
1 dag geledenSÃO PAULO (ANP) - Teambaas Laurent Mekies van Red Bull kwam woorden tekort om de prestatie van Max Verstappen in de Grote Prijs van São Paulo te beschrijven. "Het was een ongelooflijke prestatie van Max", liet hij via het team weten. "We weten allemaal dat hij vorig jaar vanaf P17 naar de zege reed in de regen en dat dat een van de meest uitzonderlijke races was. Maar dit jaar deed hij het bijna opnieuw, vanuit de pitstraat, op het droge en dat met een extra stop door een lekke band."
1 dag geleden