Kings en Clippers zorgen voor op één na grootste uitslag in NBA
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Sacramento Kings en LA Clippers hebben voor de op één na grootste uitslag ooit in de NBA gezorgd. De Kings waren in Los Angeles met 176-175 te sterk voor de Clippers.
De beslissing viel pas na twee verlengingen. Na de reguliere speeltijd stond de stand 153-153 op het bord, waarna er met de overtime werd begonnen. Na de eerste verlenging was er nog altijd geen winnaar, waarna er werd doorgespeeld.
De grootste uitslag ooit in de NBA werd in december 1983 neergezet. Bijna 40 jaar geleden won Detroit Pistons met 186-184 van Denver Nuggets.
45 punten
Malik Monk nam liefst 45 punten voor zijn rekening voor de Kings en De'Aaron Fox was op de sensationele avond goed voor 42 punten. Aan de zijde van de Clippers was Kawhi Leonard met 44 punten de topschutter.
In aanloop naar de marathonpartij hadden de Clippers een week vrij, de Kings kwamen de avond ervoor nog in actie.
De Kings staan derde in de Western Conference, de Clippers vijfde.
Meer uit Sport
DELHI (ANP) - Het Nederlandse cricketteam heeft zijn eerste overwinning geboekt op het WK T20. Het team van bondscoach Ryan Cook versloeg in het Indiase Delhi Namibië. Nederland verloor zaterdag zijn eerste wedstrijd van Pakistan.
47 minuten geledenMILAAN (ANP) - Shorttrackster Xandra Velzeboer heeft zich bij de start van de Olympische Spelen overtuigend geplaatst voor de kwartfinale van de 500 meter. De 24-jarige kopvrouw van de Nederlandse ploeg eindigde in de voorrondes als eerste in haar heat. Velzeboer reed in de Milano Ice Skating Arena vanaf de start weg bij de andere drie deelneemsters en was niet meer te achterhalen.
53 minuten geledenCORTINA (ANP) - Een olympische skeletonner uit Oekraïne heeft van het Internationaal Olympisch Comité te horen gekregen dat hij op de Winterspelen geen helm mag dragen met daarop afbeeldingen van omgekomen Oekraïense sporters in de oorlog met Rusland. "Het is een beslissing die me diep raakt", meldde Vladyslav Jeraskevitsj, die ook de vlag droeg van Oekraïne tijdens de openingsceremonie, op Instagram.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam voelde de tranen opkomen nadat ze op de Olympische Spelen in Milaan de 1000 meter had gewonnen. "Je werkt ergens naartoe en dan is dat klaar en dan heb je ook nog die medaille om je nek. Dat is een superbijzonder moment", zei ze terwijl ze met haar gouden medaille om veel media te woord stond.
14 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok heeft na haar sterke optreden op de olympische 1000 meter niet alleen nog meer vertrouwen in de 500 meter, maar ook in de 1500 meter. Dat vertelde de schaatsster in het Milano Speed Skating Stadium, waar ze ondanks een olympisch record toch genoegen moest nemen met zilver achter haar landgenote Jutta Leerdam.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Femke Kok kon maandag in het Milano Speed Skating Stadium kort na afloop van de 1000 meter nog niet helemaal blij zijn met haar zilveren medaille. De 25-jarige Nederlandse schaatsster dacht dat haar olympische record van 1.12,59 genoeg was voor goud. Haar landgenote Jutta Leerdam was in de slotrit met 1.12,31 toch nog sneller.
15 uur geledenMILAAN (ANP) - Jutta Leerdam was na haar gouden olympische medaille op de 1000 meter op de Spelen van Milaan trots op zichzelf en bedankte haar team. "Ik heb zo'n goed team. Zo zie je maar, als je je hart volgt, sta je hier met olympisch goud", zei een emotionele Leerdam bij de NOS over haar keuze een eigen team te beginnen.
16 uur geleden