Kings en Clippers zorgen voor op één na grootste uitslag in NBA
LOS ANGELES (ANP) - De basketballers van Sacramento Kings en LA Clippers hebben voor de op één na grootste uitslag ooit in de NBA gezorgd. De Kings waren in Los Angeles met 176-175 te sterk voor de Clippers.
De beslissing viel pas na twee verlengingen. Na de reguliere speeltijd stond de stand 153-153 op het bord, waarna er met de overtime werd begonnen. Na de eerste verlenging was er nog altijd geen winnaar, waarna er werd doorgespeeld.
De grootste uitslag ooit in de NBA werd in december 1983 neergezet. Bijna 40 jaar geleden won Detroit Pistons met 186-184 van Denver Nuggets.
45 punten
Malik Monk nam liefst 45 punten voor zijn rekening voor de Kings en De'Aaron Fox was op de sensationele avond goed voor 42 punten. Aan de zijde van de Clippers was Kawhi Leonard met 44 punten de topschutter.
In aanloop naar de marathonpartij hadden de Clippers een week vrij, de Kings kwamen de avond ervoor nog in actie.
De Kings staan derde in de Western Conference, de Clippers vijfde.
Meer uit Sport
NIEUWEGEIN (ANP) - Judoka Guusje Steenhuis (33) heeft besloten haar carrière te beëindigen. Dat hebben TeamNL Judo en Steenhuis via Instagram bekendgemaakt. "Het was fantastisch en het is goed zo", zegt de judoka in het bericht.
15 minuten geledenTORUN (ANP) - De Griekse polsstokhoogspringer Emmanouil Karalis daagt nadrukkelijk wereldrecordhouder Armand Duplantis uit op de WK indooratletiek in Torun (Polen). "Ik ben gevaarlijk als ik plezier heb", zei hij op een persconferentie in de atletiekhal. "Je weet nooit wat er gaat gebeuren. Ik voel me goed, geloof in mezelf, geloof in mijn vermogen om hoog te springen."
2 uur geledenTORUN (ANP) - Samuel Chapple kruipt bewust in de rol van underdog op de 1500 meter bij de komende WK indooratletiek in Torun, ook al behoort hij op papier tot de kanshebbers op een medaille.
3 uur geledenTORUN (ANP) - De inmiddels 76-jarige Tsjechische wereldrecordhoudster kogelstoten Helena Fibingerova heeft Jessica Schilder dit seizoen van nuttig technisch advies voorzien. Door haar linkerbeen bij de afstoot wat op te schuiven en meer tegen de balk te plaatsen, kan de Nederlandse regerend wereldkampioene centimeters verder komen.
4 uur geledenTORUN (ANP) - De wereldkampioenschappen indooratletiek worden in 2028 in Odisha in India gehouden. Twee jaar later vindt het evenement plaats in Astana in Kazachstan. Dat maakte voorzitter Sebastian Coe van de mondiale atletiekbond World Athletics donderdag bekend voorafgaand aan de WK indooratletiek in het Poolse Torun.
5 uur geledenARNHEM/TORUN (ANP) - Minke Bisschops bewaart goede herinneringen aan de Kujawsko-Pomorska Arena in de Poolse stad Torun. De Limburgse atlete liep in die indoorhal vorige maand haar persoonlijk record op de 60 meter: 7,10, een tijd waarmee ze op de nationale ranglijst aller tijden opschoof naar de derde plaats, achter sprinticonen Nelli Cooman en Dafne Schippers (7,00). De 23-jarige Bisschops wil zaterdag op de WK indoor proberen nog harder te gaan in Torun.
7 uur geledenMIAMI (ANP/AFP) - De honkballers van Venezuela hebben in de finale van de World Baseball Classic verrassend gewonnen van de Verenigde Staten: 3-2. Het betekende voor het Zuid-Amerikaanse land de eerste eindzege ooit op het officieuze wereldkampioenschap. De finale in Miami verliep op verschillende vlakken onder hoogspanning.
1 dag geleden