Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kinderen (1 en 3) doodgestoken in Londen

Kinderen (1 en 3) doodgestoken in Londen

LONDEN (ANP) - Twee jonge kinderen zijn om het leven gekomen door een steekpartij in een woning in de Britse hoofdstad Londen. Britse media berichten dat het gaat om een meisje van een en een 3-jarige jongen. Een 40-jarige man is in kritieke toestand overgebracht naar het ziekenhuis.

In de buurt is geschokt gereageerd op het drama. Een 78-jarige omwonende vertelt dat hij een vrouw hoorde gillen. Daarna arriveerden politiewagens en ambulances. "Ik vind het misselijkmakend", zegt de man tegen de BBC. "De dader moet harteloos zijn, om een baby te kunnen steken."

Het is nog onduidelijk wat precies is voorgevallen in de woning in de wijk Ilford. De politie zegt in een verklaring dat formeel nog geen arrestaties zijn verricht, maar dat niet meer wordt gezocht naar verdachten. De man en de kinderen kenden elkaar.

In de Britse hoofdstad hebben dit jaar al 21 fatale steekpartijen plaatsgevonden. De politie zegt dat het meisje ter plekke overleed. Het jongetje stierf later in het ziekenhuis aan zijn verwondingen.

Meer uit Buitenland

Brit krijgt 21,5 jaar celstraf voor inrijden op menigte Liverpool

LIVERPOOL (ANP/RTR/AFP) - Een Britse man die in mei met een auto inreed op feestvierders in Liverpool, is veroordeeld tot 21,5 jaar gevangenisstraf. Er vielen 134 gewonden, onder wie acht kinderen.

32 minuten geleden
Axios: Musk geeft weer financiƫle steun aan Republikeinen

WASHINGTON (ANP) - Techmiljardair Elon Musk is begonnen met het financieren van Republikeinse campagnes voor de belangrijke tussentijdse verkiezingen van volgend jaar. Bronnen zeggen tegen nieuwssite Axios dat Musk flinke cheques uitschrijft en duidelijk heeft gemaakt dat Republikeinen nog meer geld tegemoet kunnen zien.

1 uur geleden
Voedselonzekerheid dreigt voor 17 miljoen mensen in Afghanistan

KABUL (ANP) - Meer dan 17 miljoen mensen in Afghanistan worden deze winter geconfronteerd met acute voedselonzekerheid, waarschuwt het Wereldvoedselprogramma (WFP) van de VN. Dat zijn 3 miljoen mensen meer dan vorig jaar.

1 uur geleden
Toeristen moeten gaan betalen voor Trevifontein

ROME (ANP) - Toeristen moeten vanaf begin volgend jaar gaan betalen voor een bezoek aan de beroemde Trevifontein in Rome. De entree bedraagt dan 2 euro, berichten Italiaanse media als Sky TG24 en Corriere della Sera.

1 uur geleden
Omgekomen schutter Bondi Beach kwam uit India

HAIDERABAD (ANP/RTR) - De omgekomen schutter van de aanslag op het Australische Bondi Beach, Sajid Akram, was afkomstig uit de Zuid-Indiase stad Haiderabad. Dat heeft de Indiase politie bekendgemaakt.

2 uur geleden
Krant: Pentagon werkt aan grote hervorming krijgsmacht

WASHINGTON (ANP) - Binnen het Pentagon wordt gewerkt aan een grote hervorming van de Amerikaanse krijgsmacht. Die zou onder meer tot gevolg hebben dat het Europese hoofdkwartier European Command minder belangrijk wordt, schrijft de krant The Washington Post. Die baseert zich op informatie van anonieme bronnen.

4 uur geleden
Poolse student opgepakt voor aanslagplannen kerstmarkt

LUBLIN (ANP/RTR) - De Poolse veiligheidsdienst heeft een student opgepakt die van plan zou zijn geweest om een aanslag te plegen op een kerstmarkt. Volgens de autoriteiten wilde Mateusz W. zich aansluiten bij Islamitische Staat.

4 uur geleden