Kimmich hervat groepstraining Bayern München na operatie
MÜNCHEN (ANP) - Joshua Kimmich heeft maandag voor het eerst sinds begin november weer deelgenomen aan de groepstraining bij Bayern München. De 25-jarige international is voldoende hersteld van een operatie aan de meniscus in zijn rechterknie. De Duitse recordkampioen verwacht dat Kimmich na de korte winterstop weer inzetbaar is.
De middenvelder raakte in de gewonnen topper tegen Borussia Dortmund (3-2) zelf geblesseerd bij een overtreding op aanvaller Erling Haaland. Kimmich kreeg een gele kaart en verliet strompelend het veld.
Bayern speelt nog twee competitiewedstrijden tot de winterstop: thuis tegen VfL Wolfsburg en uit bij Bayer Leverkusen. Op 3 januari hervat de winnaar van de Champions League de wedstrijdenreeks in de Bundesliga met een thuiswedstrijd tegen FSV Mainz 05.
Meer uit Voetbal
MÜNCHEN (ANP/RTR) - Trainer Vincent Kompany van Bayern München is vrijdag bij een training onwel geworden en naar het ziekenhuis gebracht. Dat melden verschillende Duitse media als Bild en Sky Sport.
29 minuten geledenPARIJS (ANP/AFP) - Het voetbalduel in de Franse competitie tussen Paris Saint-Germain en Olympique Lyon is op last van de politie uitgesteld vanwege de protesten in Parijs. Dat heeft de Franse competitie LFP vrijdag bekendgemaakt.
3 uur geledenBOURNEMOUTH (ANP) - Justin Kluivert heeft met een doelpunt een belangrijke bijdrage geleverd aan de overwinning van zijn club Bournemouth op AC Milan in de Europa League. Mede dankzij een benutte strafschop van de Nederlander won de Engelse club met 3-0 van Milan.
19 uur geledenAMSTERDAM (ANP) - Invallers Tolu Arokodare en Abdellah Ouazane hebben Ajax aan een overwinning op het Italiaanse Atalanta in de Conference League geholpen (2-0).
19 uur geledenZAGREB (ANP) - NEC heeft de eerste zege geboekt in de Europa League. Bij Dinamo Zagreb won de ploeg van Dick Schreuder met 4-2 door treffers van Clement Bischoff, Bryan Linssen en Tjaronn Chery (2).
21 uur geledenJEREVAN (ANP) - AZ heeft in de uitwedstrijd tegen FC Ararat-Armenia de tweede overwinning van het Europa League-seizoen geboekt. In de Armeense hoofdstad Jerevan werd het donderdagavond 4-0 voor de Alkmaarders.
21 uur geledenMÜNCHEN (ANP) - Bayern München moet het voorlopig stellen zonder aanvaller Luiz Díaz. De 29-jarige Colombiaan heeft woensdagavond tijdens het Champions League-duel met Arsenal (2-2) een kleine spierscheur opgelopen aan zijn linkerhamstring, zo meldt de Duitse club donderdag.
1 dag geleden