Kimmich hervat groepstraining Bayern München na operatie
MÜNCHEN (ANP) - Joshua Kimmich heeft maandag voor het eerst sinds begin november weer deelgenomen aan de groepstraining bij Bayern München. De 25-jarige international is voldoende hersteld van een operatie aan de meniscus in zijn rechterknie. De Duitse recordkampioen verwacht dat Kimmich na de korte winterstop weer inzetbaar is.
De middenvelder raakte in de gewonnen topper tegen Borussia Dortmund (3-2) zelf geblesseerd bij een overtreding op aanvaller Erling Haaland. Kimmich kreeg een gele kaart en verliet strompelend het veld.
Bayern speelt nog twee competitiewedstrijden tot de winterstop: thuis tegen VfL Wolfsburg en uit bij Bayer Leverkusen. Op 3 januari hervat de winnaar van de Champions League de wedstrijdenreeks in de Bundesliga met een thuiswedstrijd tegen FSV Mainz 05.
Meer uit Voetbal
MADRID (ANP) - FC Barcelona heeft de topper in La Liga bij Atlético Madrid gewonnen. In het Metropolitano won de ploeg van trainer Hansi Flick met 2-1.
1 uur geledenTROMSØ (ANP/DPA) - Een persoon is ernstig gewond geraakt nadat een deel van een tribune was ingestort bij een wedstrijd in de Noorse voetbalcompetitie tussen Tromsø en Bodø-Glimt. Het slachtoffer is naar een ziekenhuis gebracht met ernstige verwondingen.
2 uur geledenUTRECHT (ANP) - NEC heeft tegen FC Utrecht de derde competitiezege van het seizoen geboekt. De club uit Nijmegen van coach Dick Schreuder was met 3-2 te sterk in Stadion Galgenwaard in Utrecht.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Internazionale staat weer tweede in de Serie A na een zege op Como. De Italiaanse landskampioen was enkele dagen na de zege op Feyenoord in de Champions League in eigen huis met 2-0 te sterk voor Como.
4 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Joshua Zirkzee heeft met een doelpunt bijgedragen aan het 4-4-gelijkspel van Manchester United tegen Aston Villa. Ondanks het punt blijft United op de achttiende plek in de Premier League staan met 8 punten.
4 uur geledenLEEUWARDEN (ANP) - PSV gaat na twaalf speelronden aan de leiding van de Eredivisie. Het elftal van trainer Peter Bosz won zondag eenvoudig met 5-2 in Leeuwarden van SC Cambuur. Het duel werd na twintig minuten korte tijd stilgelegd nadat er bekertjes en plastic flesjes door de aanhang van Cambuur op het veld waren gegooid.
5 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ heeft met een sensationele 4-3-overwinning op FC Groningen de aansluiting met de top behouden. De ploeg van trainer Leeroy Echteld boog in Alkmaar een 3-1-achterstand om in een zege. AZ staat na twaalf duels met 23 punten op de vijfde plaats. FC Groningen is de nummer 9 van de Eredivisie met 15 punten.
5 uur geleden