
Kimmich: 8-2 winnen van Barcelona amper te bevatten
LISSABON (ANP) - De spelers van Bayern München konden nauwelijks bevatten dat ze in de kwartfinale van de Champions League het grote FC Barcelona met 8-2 vernederden. "Dit is bruut. Het is heel moeilijk te begrijpen", zei Joshua Kimmich na het duel in Lissabon.
Thomas Müller leek eerder dit seizoen nog afgeschreven bij Bayern, maar de routinier vertolkte een hoofdrol met twee doelpunten en een assist. "Het was een bijzondere avond. Zowel het resultaat als de manier waarop we gespeeld hebben was bijzonder. We waren ongemeen dominant", zei de aanvaller, die voor de 113e keer uitkwam in de Champions League. "Een onbededuidende statistiek die niets met voetbal te maken heeft. Wij gaan met een heerlijk glimlach straks naar bed."
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP) - Tennisser Jesper de Jong is één zege verwijderd van zijn debuut op het hoofdtoernooi van de US Open. De 25-jarige Haarlemmer won in de tweede ronde van het kwalificatietoernooi van de Fransman Harold Mayot: 7-6 (11) 6-7 (4) 6-3. De Jong moet winnen van de Amerikaan Mitchell Krueger om het hoofdtoernooi op Flushing Meadows te bereiken.
2 uur geledenNEW YORK (ANP) - Tallon Griekspoor neemt het in de eerste ronde van de US Open op tegen de Fransman Adrian Mannarino. Botic van de Zandschulp kent een lastige loting met de als elfde geplaatste Deen Holger Rune als eerste tegenstander.
15 uur geledenTURIJN (ANP) - Jonas Vingegaard verwacht dat hij in de strijd om de eindzege van de Vuelta moet afrekenen met de Portugees João Almeida en de Spanjaard Juan Ayuso van UAE Team Emirates. "Zij hebben een sterk team en twee rijders die ze kunnen uitspelen", zei de Deen van Visma - Lease a Bike tijdens een persmoment voor de wielerronde die zaterdag start in het Italiaanse Turijn.
17 uur geledenTURIJN (ANP) - Er staan dit jaar vijftien Nederlandse wielrenners aan de start van de Vuelta. De Ronde van Spanje begint op zaterdag in het Italiaanse Turijn en eindigt op 14 september in de Spaanse hoofdstad Madrid.
18 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - Coach Darren Cahill denkt dat tennisser Jannik Sinner op tijd fit is om zijn titel op de US Open te verdedigen. De 24-jarige nummer 1 van de wereld moest maandag door ziekte opgeven in de finale van het toernooi van Cincinnati. De Italiaan meldde zich vervolgens af voor het gemengd dubbel van het laatste grandslamtoernooi van het jaar, dat een dag later op het programma stond.
23 uur geledenWINSTON-SALEM (ANP) - Botic van de Zandschulp heeft voor de tweede keer de kwartfinales gehaald van het tennistoernooi van Winston-Salem. De 29-jarige Nederlander verloor tegen de Argentijnse oud-winnaar Sebastián Báez de eerste set nog kansloos, maar herstelde zich: 0-6 6-1 6-4.
1 dag geledenNEW YORK (ANP) - Dubbelspecialisten Sara Errani en Andrea Vavassori hebben in de nieuwe opzet van het gemengd dubbelspel op de US Open hun titel met succes verdedigd. De Italianen versloegen in de finale van het showformat in New York enkelspeltoppers Iga Swiatek en Casper Ruud in drie sets: 6-3 5-7 10-6.
1 dag geleden