Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kim Kardashian heeft scheiding aangevraagd van Kanye West

Kim Kardashian heeft scheiding aangevraagd van Kanye West

HOLLYWOOD (ANP) - Kim Kardashian heeft officieel scheiding van haar man Kanye West aangevraagd. Na zeven jaar gaat het stel op een "vriendschappelijke" manier uit elkaar, melden Amerikaanse media TMZ en Variety.

Kardashian heeft in haar aanvraag bijvoorbeeld gezet dat ze samen met West voor hun vier kinderen wil zorgen. Volgens de website zou West het met dat voorstel eens zijn. Het stel zou volledig openstaan voor het samen opvoeden van de kinderen. De realityster heeft scheidingsadvocaat Laura Wasser ingehuurd om de scheiding te regelen.

In januari werd bekend dat Kim en Kanye hadden besloten uit elkaar te gaan. Kim zou een punt achter het huwelijk willen zetten, omdat ze volgens bronnen "niet meer weet wat ze nog zou kunnen doen om de boel te redden". Zo zou ze erop aangedrongen hebben om haar man in therapie te krijgen vanwege zijn geestelijke gesteldheid, maar hij verzette zich daartegen.

Meer uit Buitenland

Ook Nederlandse retailers getroffen door rellen in Franse steden

MARSEILLE (ANP) - Verschillende Nederlandse retailers zijn getroffen door de protesten in grote Franse steden. Dat blijkt uit een rondvraag van het ANP. Bij Zeeman werd een winkel geplunderd. My Jewellery zag zich gedwongen om tijdelijk winkeletalages af te dekken om te voorkomen dat relschoppers konden binnendringen.

17 minuten geleden
Frankrijk schroeft politie-inzet op na geëscaleerde protesten

PARIJS (ANP) - De inzet van ordetroepen in Frankrijk zal komend weekend worden opgeschroefd. Dat meldt BFMTV op gezag van minister van Binnenlandse Zaken Laurent Nuñez, die daarmee voorsorteert op de oproep van de Franse gele hesjes om komende zaterdag weer de straat op te gaan.

39 minuten geleden
Vinted ziet meer gestolen producten na plunderingen in Frankrijk

PARIJS (ANP/BLOOMBERG) - Onlinemarktplaats Vinted ziet meer vermoedelijk gestolen spullen op het platform sinds de rellen in Frankrijk afgelopen weekend. Het in Litouwen opgerichte bedrijf voor onder meer de verkoop van tweedehandskleding heeft controles opgeschroefd en ook aangeboden producten verwijderd, meldt Vinted. Daders kunnen een permanent verbod opgelegd krijgen.

51 minuten geleden
Franse premier wil avondklokken na weekend vol rellen

PARIJS (ANP/AFP/RTR) - De Franse premier Sébastien Lecornu heeft een reeks maatregelen aangekondigd na de rellen van afgelopen weekend. Hij stelde avondklokken in het vooruitzicht en bedrijven kunnen steun tegemoetzien.

1 uur geleden
Twee aanhoudingen in onderzoek naar voorval luchthaven Leipzig

LEIPZIG (ANP/DPA) - In het onderzoek naar het ontdekte gat in een hek bij de luchthaven van Leipzig zijn twee mannen aangehouden. Dat meldt persbureau dpa op basis van veiligheidsbronnen. Het zou gaan om twee mannen die aan het oefenen waren voor een rij-examen, maar daarbij de controle over het voertuig verloren.

1 uur geleden
Litouwen scherpt beveiliging aan na incident bij Starlink-station

VILNIUS (ANP/RTR) - Litouwen scherpt de beveiliging van zijn kritieke infrastructuur aan na een poging tot brandstichting bij een grondstation van satellietcommunicatiedienst Starlink, meldt premier Mindaugas Sinkevičius. Hij zei eerder dat Rusland waarschijnlijk achter het incident zit.

2 uur geleden
Duitsland ontbiedt Iraanse gezant om aanslagplan

BERLIJN (ANP/AFP/DPA) - De Duitse regering heeft de Iraanse ambassadeur ontboden na de veroordeling van twee mannen die in Duitsland aanslagen zouden hebben voorbereid. "Aanvallen op het Joodse leven en op degenen die het verdedigen, tolereren we niet. Nergens, en zeker niet in Duitsland", stelde het ministerie op X. "Wij veroordelen de activiteiten van Iran in de allerscherpste bewoordingen."

3 uur geleden