Kim Kardashian heeft scheiding aangevraagd van Kanye West
HOLLYWOOD (ANP) - Kim Kardashian heeft officieel scheiding van haar man Kanye West aangevraagd. Na zeven jaar gaat het stel op een "vriendschappelijke" manier uit elkaar, melden Amerikaanse media TMZ en Variety.
Kardashian heeft in haar aanvraag bijvoorbeeld gezet dat ze samen met West voor hun vier kinderen wil zorgen. Volgens de website zou West het met dat voorstel eens zijn. Het stel zou volledig openstaan voor het samen opvoeden van de kinderen. De realityster heeft scheidingsadvocaat Laura Wasser ingehuurd om de scheiding te regelen.
In januari werd bekend dat Kim en Kanye hadden besloten uit elkaar te gaan. Kim zou een punt achter het huwelijk willen zetten, omdat ze volgens bronnen "niet meer weet wat ze nog zou kunnen doen om de boel te redden". Zo zou ze erop aangedrongen hebben om haar man in therapie te krijgen vanwege zijn geestelijke gesteldheid, maar hij verzette zich daartegen.
Meer uit Buitenland
WASHINGTON (ANP) - De Amerikaanse senator Lindsey Graham (71) is zaterdagavond overleden na een korte en plotselinge ziekte. De Republikein en bondgenoot van president Donald Trump vertegenwoordigde sinds 2003 de staat South Carolina en zat eerder in het Huis van Afgevaardigden.
33 minuten geledenMASQAT (ANP) - De bemanning van een containerschip waar brand uitbrak in de Straat van Hormuz, is gered door de lokale autoriteiten, meldt de Britse maritieme organisatie UKMTO. De opvarenden verlieten het vaartuig eerder met een reddingsboot.
1 uur geledenLONDEN (ANP/RTR) - De Britse politie heeft een 28-jarige man aangehouden op verdenking van de moord op de voormalige Britse minister Ann Widdecombe. De arrestatie vond plaats in South Yorkshire, maakte de politie zaterdag bekend.
7 uur geledenTIRANA (ANP/AFP) - Duizenden Albanezen hebben zaterdag in Tirana het vertrek geëist van premier Edi Rama. Het was de 42e avond op rij dat werd gedemonstreerd tegen onder meer een omstreden resortproject waarbij Jared Kushner, de schoonzoon van de Amerikaanse president Donald Trump, betrokken is.
8 uur geledenKYIV (ANP) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky wil dat bondgenoten meer haast maken met wapenleveringen. In een videoboodschap zegt hij de diplomatieke aanpak van Oekraïne om die redenen te willen veranderen.
10 uur geledenLEVERKUSEN (ANP/AFP/DPA) - De Duitse politie doet onderzoek naar een nieuw geval van vermoedelijke sabotage op het spoor. Een extreemlinkse groepering heeft de verantwoordelijkheid opgeëist.
12 uur geledenYUHUAN (ANP/AFP) - De tyfoon Bavi is in het oosten van China in de stad Yuhuan aan land gegaan met windsnelheden tot 144 kilometer per uur. De autoriteiten hadden naar eigen zeggen uit voorzorg bijna 2 miljoen mensen uit de bedreigde kustgebieden geëvacueerd.
13 uur geleden