Kickstart Serena Williams in tennistoernooi Auckland
AUCKLAND (ANP) - Serena Williams is het nieuwe jaar flitsend begonnen. De Amerikaanse tennisdiva won op het tennistoernooi in Auckland in twee sets van de Italiaanse Camila Giorgi en plaatste zich voor de tweede ronde. De nummer één van de plaatsingslijst gunde haar tegenstander vijf games: 6-3 6-2.
Williams speelde haar eerste wedstrijd na de verloren finale van de US Open in september tegen de Canadese Bianca Andreescu. De 38-jarige Amerikaanse bleef daardoor op 23 grandslamzeges staan in haar carrière. Ze had in Auckland weinig te duchten van de tien jaar jongere Giorgi, de nummer 99 van de wereld. Williams sloeg acht aces, leverde geen van haar servicebeurten in en brak de Italiaanse drie keer.
"Leuk om weer terug te zijn. En goed om te weten dat er nog wat kracht zit in mijn armen en benen", zei Williams na de partij.
Meer uit Sport
DUIVEN (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) werkt aan een comeback en focust zich op de wereldkampioenschappen in eigen land. Dat meldt Wevers in een interview met de NOS.
8 uur geledenLAUSANNE (ANP/RTR) - De dopingautoriteit ITIA is een onderzoek gestart naar de Tsjechische tennisster Marketa Vondrousova. De voormalige winnares van Wimbledon zou in december vorig jaar een dopingtest bij haar huis hebben geweigerd. In afwachting van het onderzoek geldt geen voorlopige schorsing, meldt ITIA.
18 uur geledenTBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout had niet verwacht dat haar EK-finale binnen een minuut voorbij zou zijn. Dat zei de 23-jarige judoka na haar eerste Europese titel in het Georgische Tbilisi. Ze besliste de wedstrijd tegen de Franse Manon Deketer binnen een minuut met ippon dankzij een sterke houdgreep.
20 uur geledenBOEKAREST (ANP) - Estavana Polman heeft haar afscheid van het handbal aangekondigd. De voormalige vedette van het Nederlands vrouwenteam stopt ermee aan het einde van dit seizoen. Dat meldt de 33-jarige speelster op Instagram. Op 23 mei speelt ze haar laatste wedstrijd.
22 uur geledenTBILISI (ANP) - Joanne van Lieshout heeft in het Georgische Tbilisi goud veroverd op het EK judo. De 23-jarige judoka versloeg de Franse Manon Deketer in de klasse tot 63 kilogram binnen een minuut met ippon en zorgde zo voor de eerste Nederlandse medaille van het toernooi.
1 dag geledenOVERIJSE (ANP) - Wielrenster Célia Gery uit Frankrijk heeft Mischa Bredewold afgetroefd in de Brabantse Pijl. De 20-jarige Franse renster van FDJ United - Suez was na 125,7 kilometer de beste in de sprint in Overijse voor Bredewold en de Italiaanse Silvia Persico.
1 dag geledenUTRECHT (ANP) - Volleyballer Michaël Parkinson (34) heeft zijn carrière op het hoogste niveau beëindigd tijdens zijn revalidatieperiode van een kruisbandblessure. Dat meldde de volleybalbond bij de bekendmaking van de 'longlist' voor de wedstrijden van Oranje voor de European League deze zomer.
1 dag geleden