Kicker: Van Bommel wisselt te vaak, bekerverlies Wolfsburg dreigt
MÜNSTER (ANP) - VfL Wolfsburg won zondag na verlenging uiterst moeizaam bij vierdeklasser Preußen Münster (1-3), maar volgens voetbalmagazine Kicker dreigt reglementaire uitschakeling. Coach Mark van Bommel zou een wissel teveel hebben toegepast, drie tijdens de officiële speeltijd, drie in de extra tijd. In het laatste geval waren er maar twee toegestaan, meldt het Duitse vakblad.
De scheidsrechter, die de fout aanvankelijk niet door had, heeft het voorval vermeld in zijn verslag aan de Duitse voetbalbond. Ingewijden zeggen echter dat de bank van Wolfsburg nadrukkelijk aan de vierde official heeft gevraagd of er nog een wissel was toegestaan.
VfL Wolfsburg heeft nog geen officiële reactie gegeven. De tegenstander uit Münster liet aan Bild weten dat het bestuur overweegt om een protest in te dienen tegen de gang van zaken. "Ja, we zijn ons ervan bewust dat Wolfsburg zes wijzigingen heeft doorgevoerd. We zullen dit intern bespreken en beslissen daarna hoe we er verder mee omgaan", gaf manager Peter Niemeyer van Preuβen Münster te kennen.
Wolfsburg kwam pas ver in blessuretijd gelijk tegen de veredelde amateurs (1-1), waardoor er een verlenging kwam. In de toegift trok de favoriet het duel alsnog naar zich toe, onder meer door een doelpunt van Wout Weghorst.
Meer uit Voetbal
TEHERAN (ANP/DPA) - Iran doet volgens de minister van Sport van het land niet mee aan het WK voetbal in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. "Aangezien deze corrupte regering (van de Verenigde Staten) onze leider heeft vermoord, zijn er onder geen enkele omstandigheid voorwaarden om deel te nemen aan het wereldkampioenschap", zei Ahmad Donjamali in een tv-interview.
4 uur geledenMADRID (ANP/AFP) - Tottenham Hotspur-coach Igor Tudor achtte de vroege wissel van doelman Antonin Kinsky tegen Atlético Madrid "noodzakelijk ter bescherming van zichzelf en het team". "Dit was een ongelooflijke situatie. Ik ben al vijftien jaar trainer, maar ik heb dit nog nooit gedaan", zei de interim-coach tijdens zijn persconferentie. Kinsky (22) werd in de zeventiende minuut gewisseld na twee fouten die doelpunten inleidden.
6 uur geledenMIAMI (ANP/RTR/DPA) - De voetballers van Iran kunnen gewoon meedoen aan het WK van komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico. Dat heeft de Amerikaanse president Donald Trump verzekerd aan Gianni Infantino, de baas van wereldvoetbalbond FIFA. "Vanavond heb ik Trump gesproken over de voorbereidingen voor het WK. De president herhaalde dat het Iraanse team welkom is. Ik dank hem oprecht voor zijn steun", meldde Infantino via sociale media.
6 uur geledenBERGAMO (ANP) - Bayern München kan een plek in de kwartfinale van de Champions League nauwelijks nog ontgaan. De Duitse koploper won de uitwedstrijd tegen Atalanta in Bergamo met overtuigende cijfers: 1-6. De tweede ontmoeting is volgende week in Duitsland.
16 uur geledenISTANBUL (ANP) - Liverpool-trainer Arne Slot was na de nederlaag van 1-0 bij Galatasaray in de achtste finales van de Champions League niet te spreken over de arbitrage. De Nederlander vertelde op een persconferentie in Istanbul dat hij vond dat het doelpunt dat zijn elftal in de tweede helft maakte onterecht werd afgekeurd.
17 uur geledenMADRID (ANP) - Tottenham Hotspur-trainer Igor Tudor heeft in de uitwedstrijd tegen Atlético Madrid in de achtste finales van de Champions League doelman Antonin Kinsky al na een kwartier gewisseld. De 22-jarige Tsjech blunderde twee keer en moest plaatsmaken voor Guglielmo Vicario.
18 uur geledenISTANBUL (ANP) - In de achtste finales van de Champions League heeft Galatasaray met 1-0 gewonnen van Liverpool. De return is op 18 maart op Anfield. De winnaar van de dubbele confrontatie speelt in de kwartfinale tegen de winnaar van Paris Saint-Germain tegen Chelsea.
18 uur geleden