Kickbokser Verhoeven verdedigt in december wereldtitel
ARNHEM (ANP) - Kickbokser Rico Verhoeven verdedigt op 7 december zijn wereldtitel in Arnhem. De 35-jarige Nederlander treft in het GelreDome zijn landgenoot Levi Rigters of Bahram Rajabzadeh uit Azerbeidzjan.
Rigters en Rajabzadeh maken op 21 september tijdens Glory 95 uit wie het mag opnemen tegen Verhoeven tijdens Collision 7. De 29-jarige Rigters verloor in maart van Verhoeven tijdens de Glory Grand Prix, hoewel de wereldkampioen ook een keer naar de grond ging tijdens het gevecht.
"Ik ging een keer neer door Levi, maar ik pakte de overwinning", zei Verhoeven in een persbericht. "Levi heeft potentie, misschien is hij zelfs een toekomstig kampioen, maar niet zolang ik de lakens uitdeel."
Talk is cheap
"Bahram heeft veel praatjes en heeft goede momenten tijdens toernooien gehad, maar 'talk is cheap'. Als hij Levi verslaat, dan kan hij bewijzen dat de 'hype' ergens op gebaseerd is", aldus de Brabander.
Verhoeven, bijgenaamd 'The King of Kickboxing' is al tien jaar onafgebroken wereldkampioen. Hij heeft al elf keer succesvol zijn titel verdedigd.
Meer uit Sport
JEREZ (ANP) - Motorracer Collin Veijer heeft zijn eerste poleposition in de Moto2 niet kunnen bekronen met de winst. De 20-jarige Staphorster eindigde bij de Grote Prijs van Madrid op de derde plaats. De Australiër Senna Agius won, voor Manuel González uit Spanje.
46 minuten geledenLONDEN (ANP) - Sebastian Sawe heeft de marathon van Londen op zijn naam geschreven in een wereldrecord. De Keniaanse atleet kwam solo over de finish in een tijd van 1.59.30. Hij dook daarmee een halve minuut onder de oude mondiale toptijd van zijn landgenoot Kelvin Kiptum (2.00.35). Kiptum overleed in 2024 door een auto-ongeluk.
1 uur geledenLONDEN (ANP) - Tigst Assefa heeft de marathon van Londen op haar naam geschreven in een wereldrecord in een race met alleen vrouwelijke deelnemers. De Ethiopische topatlete finishte in 2.15.41 en scherpte daarmee haar eigen record, dat ze vorig jaar eveneens in Londen liep, met negen seconden aan.
1 uur geledenJEREZ (ANP) - Marc Márquez heeft een spectaculaire sprintrace gewonnen bij de Grote Prijs van Spanje. De regerend wereldkampioen in de MotoGP leek kansloos na een val op een door de regen nat geworden baan, maar wist na een motorwissel alsnog als eerste over de finish te rijden op het circuit van Jerez. Francesco Bagnaia, zijn Italiaanse teamgenoot bij Ducati, eindigde als tweede en de Italiaan Franco Morbidelli werd derde.
21 uur geledenJEREZ (ANP) - Collin Veijer heeft voor het eerst in zijn carrière poleposition veroverd in de Moto2. De Nederlandse wegracer was de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. Hij was nipt sneller dan thuisrijders Álex Escrig en Manuel González.
23 uur geledenLUIK (ANP/BELGA) - Julian Alaphilippe staat zondag niet aan de start van de 112e editie van Luik-Bastenaken-Luik. De 33-jarige Fransman mist de Ardennenklassieker om "medische redenen", meldt zijn ploeg Tudor Pro Cycling Team via sociale media. De tweevoudig wereldkampioen laat om die reden volgende week vrijdag ook Eschborn-Frankfurt aan zich voorbijgaan.
1 dag geledenJEREZ (ANP) - Wegracer Marc Márquez heeft zijn eerste poleposition van dit jaar in de MotoGP te pakken. De regerend wereldkampioen was op zijn Ducati de snelste in de kwalificatie voor de Grote Prijs van Spanje op het circuit van Jerez. De Fransman Johann Zarco reed de tweede tijd en de Italiaan Fabio Di Giannantonio klokte de derde tijd.
1 dag geleden