Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kickbokser Verhoeven vecht toernooi maar blijft wereldkampioen

Kickbokser Verhoeven vecht toernooi maar blijft wereldkampioen

ROTTERDAM (ANP) - Kickbokser Rico Verhoeven blijft voorlopig wereldkampioen in het zwaargewicht. De Brabander vecht volgende week zaterdag een toernooi met Hesdy Gerges, Levi Rigters en Tarik Khbabez in een leeg Rotterdam Ahoy. Organisator Glory heeft besloten dat de winnaar van het evenement geen titel krijgt.

Verhoeven zou op 30 januari eigenlijk zijn titel tegen Jamal Ben Saddik verdedigen. De Belg van Marokkaanse afkomst meldde zich dinsdag echter af vanwege een rugblessure. Verhoeven is al sinds 2014 wereldkampioen. Hij zou zijn titel voor de tiende keer op het spel zetten.

Glory heeft snel een oplossing gevonden voor de afwezigheid van Ben Saddik. Verhoeven begint het toernooi nu tegen Gerges. De winnaar strijdt met Rigters of Khbahez om toernooiwinst.

De 25-jarige Rigters, geboren in Amsterdam, is een van de grootste Nederlandse talenten in het zwaargewicht. De 28-jarige Khbabez is een Nederlander van Marokkaanse afkomst en heeft iets meer ervaring.

De ontmoeting tussen Verhoeven en Gerges is pikant. Beide kickboksers zijn bepaald geen vrienden en botsen vorig jaar tijdens de persconferentie na afloop van een gevecht tussen Verhoeven en Badr Hari. Gerges vond Badr Hari sterker totdat hij een enkelblessure opliep. "Jij moet je mond houden en gewoon je handschoenen aantrekken", counterde Verhoeven. "Dan sla ik jou ook de hele ring door. Ik heb je al twee keer verslagen, jij bent voorlopig niet aan de beurt. Ga in een hoekje zitten en lekker met jezelf bezig zijn, aandachtszoeker."

Meer uit Sport

Skiër Braathen bezorgt Brazilië historisch goud op Winterspelen

BORMIO (ANP) - Skiër Lucas Pinheiro Braathen heeft een historische medaille op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina veroverd. Hij bezorgde Brazilië de eerste medaille ooit op de Winterspelen. Pinheiro Braathen won het goud op de reuzenslalom.

37 minuten geleden
Bondscoach Ritsma kiest op ploegenachtervolging voor Van de Bunt

MILAAN (ANP) - Schaatser Stijn van de Bunt doet zondag op de Olympische Spelen mee aan de ploegenachtervolging. Bondscoach Rintje Ritsma geeft hem in de kwartfinale de voorkeur boven Jorrit Bergsma, die vrijdag een bronzen medaille behaalde op de 10.000 meter. Chris Huizinga en Marcel Bosker zijn de andere twee Oranje-rijders, meldt sportkoepel NOC*NSF.

3 uur geleden
'Negatieve gedachten' velden Malinin in olympische vrije kür

MILAAN (ANP/RTR) - Kunstschaatser Ilia Malinin werd 'lamgeslagen' door de zenuwen voor aanvang van de vrije kür bij de Olympische Spelen in Milaan en Cortina. De Amerikaanse tweevoudig wereldkampioen, die de afgelopen twee jaar alles won in het kunstrijden, gaf toe dat hij bezweek onder de grote druk. "Toen ik mijn startpositie innam, kwamen alle traumatische momenten uit mijn leven ineens weer boven. Er kwamen zoveel negatieve gedachten op me af en ik kon er gewoon niet mee omgaan", zei de 21-jarige Malinin.

6 uur geleden
Zelensky beloont skeletonner voor standvastigheid tegen IOC

KYIV (ANP/DPA) - De Oekraïense president Volodymyr Zelensky heeft de Orde van Vrijheid toegekend aan de skeletonner Vladyslav Jeraskevitsj om diens standvastigheid tegenover het Internationaal Olympisch Comité (IOC).

12 uur geleden
Topfavoriet Malinin faalt in dramatische finale kunstrijden

MILAAN (ANP) - De finale van het kunstschaatsen bij de mannen op de Olympische Spelen van Milaan en Cortina kende een dramatische ontknoping. De Amerikaanse topfavoriet Ilia Malinin bezweek in de vrije kür onder de druk en kwam enkele keren ten val. Hij zakte door een lage waardering van de jury van de eerste naar de achtste plaats.

15 uur geleden
Griekspoor buigt in Rotterdam voor oud-winnaar Auger-Aliassime

ROTTERDAM (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor is er niet in geslaagd de laatste vier te bereiken van het ABN AMRO Open in Rotterdam. De als zevende geplaatste Nederlander boog in twee sets voor de Canadese topspeler Félix Auger-Aliassime: 6-7 (2) 2-6.

17 uur geleden
Technisch directeur Waché: Red Bull ligt achter bij anderen

SAKHIR (ANP) - Red Bull ligt achter bij Mercedes, McLaren en Ferrari. Dat was de conclusie van technisch directeur Pierre Waché van de Formule 1-renstal van Max Verstappen na de eerste testdriedaagse in Bahrein. "Die drie waren duidelijk erg snel en het lijkt erop dat wij wat achterliggen, dus er is nog veel te verbeteren."

18 uur geleden