Kickbokser Verhoeven in Glory Grand Prix tegen Fransman Laïdouni
AMSTERDAM (ANP) - Kickbokser Rico Verhoeven neemt het zaterdag 9 maart tijdens de Glory Grand Prix in de Gelredome in Arnhem in zijn eerste partij op tegen Sofian Laïdouni. In de Harbour Club in Amsterdam koos de Nederlander de Franse zwaargewicht uit als eerste opponent voor die avond.
Verhoeven, die eind december zijn contract bij Glory met drie jaar verlengde, kreeg van de organisatie een wildcard voor zijn eerste deelname aan de Glory Grand Prix. Dat is een toernooi tussen acht zwaargewichten, die op één avond uitmaken wie de winnaar wordt. Naast Verhoeven en Laïdouni doen Tariq Osaro, Levi Rigters, Uku Jürjendal, Bahram Rajabzadeh, Antonio Plazibat en Nabil Khachab mee.
De 34-jarige Verhoeven verdedigde begin november in de Gelredome met succes voor de elfde keer zijn wereldtitel in het zwaargewicht.
Meer uit Sport
SUZUKA (ANP/AFP) - Viervoudig wereldkampioen Max Verstappen is donderdag betrokken geraakt bij een incident voorafgaand aan de Grote Prijs van Japan, toen hij weigerde zijn persconferentie te beginnen totdat een Engelse journalist de zaal had verlaten.
4 uur geledenMIAMI (ANP/RTR) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft de halve finale van de Miami Open bereikt. De nummer 1 van de wereld versloeg de Amerikaanse Hailey Baptiste in twee sets: 6-4 6-4.
5 uur geledenPRAAG (ANP) - Kunstrijders Michel Tsiba en Daria Danilova zijn op het wereldkampioenschap in Praag na de korte kür uitgeschakeld. Het Nederlandse paar kwam in Tsjechië niet verder dan een score van 48,77 punten en de 21e en laatste plaats. De beste twintig paren plaatsten zich voor de vrije kür.
15 uur geledenMIAMI (ANP) - Tennisster Elena Rybakina is doorgedrongen tot de halve finales van het toernooi van Miami. De Kazachse nummer 2 van de wereldranglijst versloeg de Amerikaanse Jessica Pegula met 2-6 6-3 6-4.
17 uur geledenLONDEN (ANP) - De marathon van Londen overweegt er een tweedaags evenement van te maken. Zo kan de organisatie meer mensen laten starten op de wedstrijd over 42,195 kilometer. Het plan is om in totaal 100.000 hardlopers toe te laten. Mogelijk worden de races van de elitemannen en -vrouwen dan ook verdeeld over aparte dagen.
20 uur geledenPRAAG (ANP) - Kunstschaatsster Niki Wories is na de korte kür uitgeschakeld op het wereldkampioenschap in Praag. De 29-jarige Almeerse zat na de oefening met verplichte figuren niet bij de beste 24, die een plaats verdienden in de vrije kür, die geldt als de finale. Met haar score van 48,41 eindigde ze als 28e.
21 uur geledenHAFJELL (ANP) - De Noorse skiër Atle Lie McGrath heeft het wereldbekerklassement van de slalom gewonnen. Op de laatste slalom van het seizoen werd McGrath achtste, waarmee hij de Fransman Clément Noël en de Braziliaan met Noorse roots Lucas Pinheiro Braathen voorbleef in het eindklassement. De zege ging woensdag in het Noorse Hafjell naar de Noor Timon Haugan.
23 uur geleden