Kickbokser Verhoeven en partner uit elkaar
HALSTEREN (ANP) - Kickbokser Rico Verhoeven en zijn partner Jacky Duchenne gaan na een relatie van dertien jaar uit elkaar. Dat meldt de wereldkampioen maandag op sociale media. "Ik vind het erg jammer om te zeggen dat Jacky en ik besloten hebben om na dertien jaar uit elkaar te gaan", schrijft Verhoeven, die in december zijn titel in een gevecht met Badr Hari met succes verdedigde.
"Hoewel ik heel goed begrijp dat ik een publiek figuur ben, hebben onze drie mooie kinderen niet gekozen voor een openbaar leven. Daarom willen we dit een privé-zaak houden."
In De Telegraaf zegt Verhoeven dat de strubbelingen thuis van invloed waren op zijn optreden in het gevecht met Badr Hari. "Voor de wedstrijd, tijdens mijn warming-up, had ze naar mijn trainer Dennis geappt: ’Wil Rico dat ik voor het gevecht naar de kleedkamer kom?’ Dennis wilde daar niet over beslissen en legde het bij mij neer. We hebben het altijd gedaan, dus dacht ik dat ik er goed aan zou doen om die routine maar niet te doorbreken. Maar dat was zo heftig voor me, dat ik in tranen dreigde uit te barsten", vertelt Verhoeven, die minder op dreef was dan gebruikelijk maar zijn tegenstander zag opgeven met een enkelblessure.
Meer uit Sport
ARNHEM (ANP) - Nederland doet met zestig sporters mee aan de Europese kampioenschappen atletiek in Birmingham. Dat meldt de Atletiekunie donderdag. De EK zijn van 10 tot en met 16 augustus in het vernieuwde Alexander Stadium.
12 uur geledenARNHEM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is opgenomen in de selectie voor de EK turnen in het Kroatische Zagreb. De olympisch balkkampioene van 2016 maakt daarmee over twee weken haar rentree op internationaal niveau. Vera Ubbink (15) debuteert bij de Europese titelstrijd.
14 uur geledenCHAAM (ANP) - De Belgische wielrenner Tim Merlier heeft de 86e editie van de Acht van Chaam gewonnen. De 33-jarige sprinter van Soudal Quick-Step hield in het criterium in Brabant de Nederlanders Olav Kooij en Huub Artz achter zich.
1 dag geledenLAUSANNE (ANP) - Marianne Vos start in haar vijfde Ronde van Frankrijk als wegkapitein van haar ploeg Visma - Lease a Bike, die net als vorig jaar met Pauline Ferrand-Prévot de Tour wil winnen. De 39-jarige wielrenster zal echter niet aarzelen om voor een ritzege te gaan als de kans zich voordoet, vertelde ze in een online persgesprek in de aanloop naar de start zaterdag in het Zwitserse Lausanne.
1 dag geledenAALBORG (ANP) - Wielrenner Wout van Aert heeft bij zijn rentree na blessureleed meteen de eerste etappe van de Ronde van Denemarken op zijn naam geschreven. De 31-jarige Belg van Visma - Lease a Bike was na een rit over een kleine 198 kilometer met start en finish in Aalborg de snelste van een kleine groep.
1 dag geledenLAUSANNE (ANP) - Wielrenster Pauline Ferrand-Prévot krijgt een Nederlands getinte ploeg mee in haar poging om voor het tweede jaar op rij namens Visma-Lease a Bike de Tour de France Femmes te winnen. De Française heeft behalve landgenote Marion Bunel vijf Nederlandse ploeggenoten naast zich bij de Tourstart in het Zwitserse Lausanne zaterdag. Dat zijn Marianne Vos, Lieke Nooijen, Daniek Hengeveld, Femke de Vries en Sarah van Dam.
1 dag geledenGRONINGEN (ANP) - Schaatsteam X²O Badkamers heeft Bart Swings een contract tot het einde van zijn carrière gegeven. De ploeg zegt met de verlenging het vertrouwen uit te spreken in de 35-jarige Belgische schaatser. Swings won als lid van de ploeg van de broers Martin en Erwin ten Hove goud op de massastart op de Olympische Spelen van Beijing 2022, twee wereldtitels op de massastart en vier Europese titels op dit onderdeel.
1 dag geleden