Kí verliest nipt bij debuut club Faeröer in Europese groepsfase
BRATISLAVA (ANP) - In de eerste wedstrijd ooit voor een club uit de Faeröer in de groepsfase van een Europees voetbaltoernooi heeft Kí Klaksvik net niet voor een stunt kunnen zorgen. De landskampioen van de eilandengroep kwam in het eerste groepsduel uit de Conference League op een 1-0-voorsprong op bezoek bij Slovan Bratislava. De Slowaken wisten een nederlaag nog af te wenden: 2-1.
Klaksvik zag de Serviër Deni Pavlovic in de 48e minuut een historisch doelpunt maken. Maar treffers van Vladimir Weiss en Aleksandar Cavric bezorgden de thuisploeg alsnog de winst: 2-1.
Kí was het Europese seizoen begonnen in de eerste voorronde van de Champions League. Over twee weken ontvangt de ploeg in het nationale Tórsvøllur-stadion het Franse Lille.
Meer uit Voetbal
BERGAMO (ANP) - Atalanta heeft Juventus uit de Coppa Italia gewerkt. De ploeg uit Bergamo won met 3-0 van de club uit Turijn, recordhouder met vijftien zeges in het Italiaanse bekertoernooi. Bij Atalanta speelde Marten de Roon de hele wedstrijd mee, Teun Koopmeiners viel een kwartier voor tijd in bij Juventus.
8 uur geledenSEVILLA (ANP) - Atlético Madrid heeft met een riante overwinning van 5-0 op Real Betis de kwartfinales bereikt van het Spaanse bekertoernooi (Copa del Rey). De ploeg van coach Diego Simeone voegde zich bij FC Barcelona, Athletic Bilbao en Real Sociedad.
8 uur geledenVELSEN-ZUID (ANP) - Telstar heeft na 34 jaar weer de halve finale bereikt van de KNVB-beker. De ploeg van trainer Anthony Correia schakelde in een enerverende kwartfinale in een ijskoud stadion in Velsen-Zuid bekerhouder Go Ahead Eagles uit. Het werd 2-1.
10 uur geledenARNHEM (ANP) - Marco van Ginkel heeft zijn voetbalcarrière beëindigd. De 33-jarige middenvelder speelde in mei zijn laatste wedstrijd voor het Portugese Boavista en gaat niet meer op zoek naar een nieuwe club. "Het was een reis vol hoogte- en dieptepunten, goede lessen en herinneringen die ik voor altijd koester", meldt Van Ginkel via Instagram.
18 uur geledenGIRONA (ANP/DPA) - De Duitse doelman Marc-André ter Stegen moet vrezen voor deelname aan het WK voetbal. De 33-jarige keeper van het Spaanse Girona ondergaat vrijdag een operatie aan zijn bovenbeen en is voor "meerdere maanden" uitgeschakeld, maakt Ter Stegen bekend via sociale media.
20 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV staat in de halve finale van de KNVB-beker. Het elftal van Peter Bosz schakelde op woensdagavond sc Heerenveen met een 4-1-overwinning uit. De loting is vrijdag.
1 dag geledenEINDHOVEN (ANP) - Peter Bosz geeft met PSV tegen sc Heerenveen de voorkeur aan Yarek Gasiorowski als centrale verdediger boven Armando Obispo. De international van Curaçao zit wederom op de bank naast de coach van de club uit Eindhoven.
1 dag geleden