Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kharchouch leidt nieuwkomer Excelsior langs Vitesse

Kharchouch leidt nieuwkomer Excelsior langs Vitesse

ROTTERDAM (ANP) - Excelsior kent een uitstekende start in de Eredivisie. De Rotterdammers, die vorig seizoen via de play-offs promoveerden, wonnen ook de tweede competitiewedstrijd. Het nog puntloze Vitesse werd met 3-1 verslagen.

De overwinning van Excelsior was voor een groot deel toe te schrijven aan Reda Kharchouch. De spits maakte de eerste twee doelpunten en gaf bij de derde de assist. De eerste treffer van Kharchouch mocht Enzo Cornelisse zich aanrekenen. Na een kwartier spelen draaide de spits na een ingooi eenvoudig weg bij de Vitesse-verdediger. Kharchouch kon van dichtbij scoren.

Bij het tweede doelpunt in de 20e minuut ging de aanvaller, na een pass van Marouan Azarkan, precies op het juiste moment de diepte in. De spelers van Vitesse dachten aan buitenspel, maar daar bleek geen sprake van. Kharchouch werkte de bal met een lob over keeper Jeroen Houwen in het doel.

Vitesse wist na een half uur wat terug te doen. Nikolai Baden Frederiksen was in de rebound trefzeker.

Excelsior besliste het duel een kwartier voor tijd. Kharchouch veroverde de bal en legde goed breed op Kenzo Goudmijn, die een leeg doel voor zich had: 3-1.

De Noorse middenvelder Sondre Tronstad van Vitesse kreeg in blessuretijd rood.

Meer uit Voetbal

PSV voorlopig zonder doelmannen Kovar en Olij

EINDHOVEN (ANP) - Doelman Matej Kovar van PSV is binnen enkele weken weer beschikbaar. De Tsjech heeft een blessure, maar er is sprake van lichte schade, meldt de koploper van de Eredivisie in een medische update. Kovar raakte vorige week geblesseerd in de laatste training voor het duel met FC Groningen.

48 minuten geleden
Seizoen middenvelder Grealish (Everton) voorbij na voetoperatie

LIVERPOOL (ANP) - Middenvelder Jack Grealish komt dit seizoen niet meer in actie voor zijn club Everton. De 39-voudig Engels international is geopereerd aan een stressfractuur in zijn voet. "Ik wilde niet dat het seizoen zo zou eindigen, maar zo is voetbal nu eenmaal. Ik baal er enorm van", schreef Grealish (30) op sociale media. "De operatie is achter de rug en nu ligt alle focus op mijn herstel. Ik weet zeker dat ik fitter, sterker en beter terugkom dan voorheen."

1 uur geleden
Aanvaller Malen helpt AS Roma met twee doelpunten aan zege

ROME (ANP) - Donyell Malen heeft AS Roma aan een thuiszege op Cagliari (2-0) geholpen. De aanvaller maakte beide doelpunten in Stadio Olimpico van de Italiaanse hoofdstad.

12 uur geleden
Drie verdachten aangehouden voor geweld na FC Utrecht-Feyenoord

UTRECHT (ANP) - De politie heeft in totaal drie verdachten aangehouden voor het geweld dat ontstond na de voetbalwedstrijd tussen FC Utrecht en Feyenoord op zondagavond, meldt de politie. Eerder sprak de politie van twee aanhoudingen.

17 uur geleden
Real Madrid blijft in spoor van Barcelona met zege bij Valencia

VALENCIA (ANP) - Real Madrid is in het spoor van koploper Barcelona gebleven. De nummer 2 van La Liga won de uitwedstrijd bij Valencia met 2-0.

1 dag geleden
Juventus redt in blessuretijd punt in thuisduel met Lazio

TURIJN (ANP) - Drie dagen na de nederlaag in de Italiaanse beker bij Atalanta (3-0) heeft Juventus met moeite een punt veroverd tegen Lazio: 2-2. De ploeg van Oranje-international Teun Koopmeiners maakte diep in de blessuretijd de gelijkmaker tegen het elftal van Kenneth Taylor.

1 dag geleden
PSG veel te sterk voor Marseille van De Lange en Timber: 5-0

PARIJS (ANP) - Paris Saint-Germain heeft in Frankrijk 'Le Classique' tegen Olympique Marseille gewonnen. De koploper van de Ligue 1 was in het eigen Parc des Princes met 5-0 te sterk voor de ploeg van Quinten Timber en doelman Jeffrey de Lange.

1 dag geleden