Khalid & Sophie trekt maandag minder kijkers dan eerste week
HILVERSUM (ANP) - Ongeveer 626.000 mensen hebben maandagavond naar de talkshow Khalid & Sophie gekeken. De start van de tweede week trdaarmee minder kijkers dan de allereerste aflevering, vorige week maandag. Toen keken er 733.000 mensen naar de NPO 1-talkshow, aldus Stichting KijkOnderzoek (SKO).
Het talkshowduo vult het tijdslot in de vooravond van NPO 1 dat tot en met afgelopen vrijdag werd ingenomen door Margriet van der Linden en haar programma M. Vorige week werd bekend dat M "in goed overleg" zou stoppen. Khalid & Sophie zou sowieso volgens planning de plek van M in het uitzendschema weer innemen, maar het is nog onbekend welk programma na dit seizoen wordt uitgezonden.
Het best bekeken programma van de maandagavond was het NOS Journaal van 20.00 uur op NPO 1, waar zo'n 2 miljoen mensen naar keken. Ook het half acht nieuws op RTL 4 (1,34 miljoen), Radar op NPO 1 (1,27 miljoen), Spoorlos op NPO 1 (1,23 miljoen) en De Avondshow met Arjen Lubach op NPO 1 (1,16 miljoen) staan aan de bovenkant van de lijst. Het best bekeken SBS-programma was Chateau Bijstand met 1,04 miljoen kijkers.
Meer uit Binnenland
ZEIST (ANP) - De zwangere vrouw die onlangs in een azc door politieoptreden hardhandig ten val kwam, heeft van zich laten horen op de nieuwszender Al Jazeera. "Ik probeerde de agenten gewoon een vraag te stellen", zei Malak Mahmoud.
4 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Turkije heeft een 50-jarige Nederlander uitgeleverd aan Nederland, meldt het Openbaar Ministerie. Justitieminister David van Weel meldt op X dat het om Harry L. gaat, de broer van Bolle Jos. Hij wordt volgens het OM vervolgd voor het witwassen van "een aanzienlijke hoeveelheid geld, goud en horloges". De verdachte is onder begeleiding van de Koninklijke Marechaussee aangekomen op Schiphol en aangehouden.
12 uur geledenMIDDELBURG (ANP) - De rechtbank in Middelburg heeft dinsdag een 40-jarige voetbaltrainer uit Vlissingen veroordeeld tot een gevangenisstraf van vijf jaar voor het jarenlang heimelijk filmen van ruim vijfhonderd jonge jongens in de kleedkamers van verschillende voetbalclubs. De rechtbank acht hem ook schuldig aan ontucht met een minderjarige jongen.
17 uur geledenSCHIPHOL (ANP) - Het Openbaar Ministerie heeft dinsdag een levenslange celstraf geëist tegen vier verdachten in het hoger beroep van het grote liquidatieproces Marengo. De zaak draait onder meer om zes onderwereldmoorden.
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - Bij uit de hand gelopen demonstraties tegen de komst van asielzoekers in Vriezenveen en Wijk bij Duurstede zijn maandagavond drie mensen aangehouden. Dat meldt de politie dinsdag. In het Overijsselse Vriezenveen ging het om twee personen, in Wijk bij Duurstede om een arrestatie.
17 uur geledenDEN HAAG (ANP) - De Japanse keizer Naruhito brengt over twee weken een bezoek aan Delft, Leiden, Utrecht en Amstelveen. De Rijksvoorlichtingsdienst heeft dinsdag het programma bekendgemaakt.
19 uur geledenBRUSSEL (ANP) - Justitie in België wil drie verdachten vervolgen voor het plannen van een ontvoering van de toenmalige Belgische minister van Justitie Vincent Van Quickenborne in 2022. Een woordvoerster van het federaal parket in Brussel bevestigt berichtgeving daarover van Belgische media. De kranten schrijven dat het Nederlanders betreft.
19 uur geleden