Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kevin Spacey voor zeven nieuwe misdrijven aangeklaagd in Engeland

Kevin Spacey voor zeven nieuwe misdrijven aangeklaagd in Engeland

LONDEN (ANP) - Kevin Spacey wordt door de Britse justitie voor nog eens zeven zedendelicten aangeklaagd. Volgens aanklager Rosemary Ainslie heeft de acteur zich tussen 2001 en 2004 meerdere malen seksueel vergrepen aan een andere man, melden diverse media.

De Crown Prosecution Service, de belangrijkste instantie voor strafrechtelijke vervolging in Engeland en Wales, heeft Spacey aangeklaagd voor drie gevallen van onfatsoenlijk gedrag en drie gevallen van seksuele aanranding. De instantie heeft ook een aanklacht ingediend voor het aanzetten tot seksuele activiteit zonder wederzijdse instemming.

De tweevoudig Oscarwinnaar moet in juni volgend jaar al voorkomen wegens vijf beschuldigingen van seksuele aanranding. Spacey heeft bij al deze aantijgingen zijn onschuld bepleit.

Meer uit Buitenland

IAEA: schade aan kerncentrale Zaporizja na droneaanval

ZAPORIZJA (ANP) - Deskundigen van het Internationaal Atoomenergieagentschap IAEA hebben geconstateerd dat er meetapparatuur in de kerncentrale van Zaporizja is beschadigd bij een droneaanval.

55 minuten geleden
Twaalf medewerkers vast na explosie in mijn Colombia

SUTATAUSA (ANP) - Na een mijnexplosie in Colombia zijn twaalf mijnwerkers opgesloten geraakt. Volgens de gouverneur van de regio in Centraal-Colombia werd de explosie waarschijnlijk veroorzaakt door een ophoping van gassen. In het land vinden geregeld mijnongelukken plaats, meestal als gevolg van slechte ventilatie.

56 minuten geleden
Amnesty: massale mensenrechtenschendingen door Congolese rebellen

KINSHASA (ANP) - Rebellen van de Allied Democratic Forces (ADF) in de Democratische Republiek Congo plegen massale mensenrechtenschendingen in het oosten van het land, meldt Amnesty International. Volgens de hulporganisatie kunnen de schendingen neerkomen op oorlogsmisdrijven en misdaden tegen de menselijkheid.

57 minuten geleden
Pulitzerprijzen voor verslaggeving over beleid van Trump

NEW YORK (ANP) - Tijdens de uitreiking van de Pulitzerprijzen zijn maandag in New York verschillende reportages over het beleid van de Amerikaanse president Donald Trump in de prijzen gevallen. De organisatie achter de journalistieke prijzen hekelde tijdens de bekendmaking onder meer de beperkte toegang van de media tot het Witte Huis en het Pentagon.

3 uur geleden
Zelensky kondigt staakt-het-vuren aan per 6 mei

KYIV (ANP) - De Oekraïense president Zelensky heeft een staakt-het-vuren aangekondigd dat in de nacht van 5 op 6 mei om middernacht moet ingaan. Hij reageert daarmee op de Russische aankondiging van een bestand op 8 en 9 mei.

6 uur geleden
Rusland kondigt staakt-het-vuren aan voor 8 en 9 mei

MOSKOU (ANP/RTR/AFP) - Rusland heeft een eenzijdig staakt-het-vuren in Oekraïne aangekondigd voor 8 en 9 mei, ter ere van de Dag van de Overwinning. Het Kremlin zei vorige week nog dat de Russische president Vladimir Poetin een eendaags bestand had voorgesteld in een telefoongesprek met zijn Amerikaanse ambtgenoot Trump.

8 uur geleden
Gewonden in VAE na nieuwe Iraanse aanvallen

ABU DHABI (ANP/AFP/RTR) - Zeker drie personen zijn gewond geraakt door nieuwe Iraanse aanvallen op de Verenigde Arabische Emiraten. Dat melden de autoriteiten in de Golfstaat, die stellen dat de slachtoffers de Indiase nationaliteit hebben.

9 uur geleden