Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kevin Hassing schrijft dit jaar Kinderboekenweekgeschenk

Kevin Hassing schrijft dit jaar Kinderboekenweekgeschenk

AMSTERDAM (ANP) - Auteur Kevin Hassing schrijft dit jaar het Kinderboekenweekgeschenk. Levina van Teunenbroek en Charlotte Bruijn verzorgen het Prentenboek van de Kinderboekenweek, maakte boekenkoepel CPNB maandag bekend. Het thema van de week is Vol avontuur!

De Kinderboekenweek is van 1 tot en met 12 oktober. "Deze Kinderboekenweek vieren we de kracht van boeken om grootse en meeslepende avonturen te beleven in je hoofd", zegt CPNB-directeur Eveline Aendekerk. "Met deze populaire en geliefde kinderboekenmakers spreken we lezers en niet-lezers aan. Ik weet zeker dat het deze Kinderboekenweek in de boekhandel, in de bibliotheek, op school en thuis één groot leesfeest gaat worden."

Hassing is bekend van zijn boeken over Mus & kapitein Kwaadbaard, waarmee hij drie keer achtereen de prijs van de Kinderjury won. Van Teunenbroek en Bruijn maken voor de Kinderboekenweek een nieuw deel van hun populaire Ridder zonder billen-serie.

Simon van der Geest is dit jaar de dichter van de Kinderboekenweek. Hij schrijft een gedicht dat aansluit bij het thema Vol avontuur!

Meer uit Binnenland

Hack bij Booking.com, boekingsinformatie klanten ingezien

AMSTERDAM (ANP) - Boekingssite Booking.com laat weten dat "onbevoegde derden" toegang hebben gekregen tot boekingsinformatie van klanten. Sommige klanten van Booking.com ontvingen zondag een mail over een mogelijk gegevenslek. Het bedrijf bevestigt zondagavond dat er dus gegevens zijn ingezien.

7 uur geleden
Jetten: overwinning Magyar markeert nieuwe stap voor Hongarije

DEN HAAG (ANP) - De verkiezingsoverwinning van Péter Magyar "markeert een nieuwe stap voor Hongarije en de EU, met hoop op herstel van de democratie, rechtsstaat en Europese samenwerking", schrijft premier Rob Jetten op X. Hij feliciteert de oppositieleider, die volgens eerste tellingen van het Kiesbureau premier Viktor Orbán ruimschoots verslaat.

7 uur geleden
Coalitie verheugd over geclaimde verkiezingsoverwinning Magyar

DEN HAAG (ANP) - Kamerleden uit coalitiepartijen VVD en CDA hebben verheugd gereageerd op het bericht dat de Hongaarse oppositieleider Péter Magyar de verkiezingsoverwinning heeft geclaimd. Eerste tellingen van het Kiesbureau wijzen erop dat hij de zittende premier Viktor Orbán ruimschoots verslaat. "De Hongaren hebben luid en duidelijk gesproken!", reageert Ruben Brekelmans van de VVD op X.

7 uur geleden
BNNVARA komt met extra uitzendingen ter ere van Sonja Barend

HILVERSUM (ANP) - BNNVARA komt zondag met twee extra uitzendingen ter ere van Sonja Barend, heeft de omroep laten weten. Eerder op de dag werd bekendgemaakt dat de televisiepersoonlijkheid op 86-jarige leeftijd is overleden.

8 uur geleden
Marielle Tweebeeke: Sonja Barend grondlegger van het tv-interview

HILVERSUM (ANP) - Sonja Barend heeft "ontzettend veel" betekend voor het televisie-interview, zegt Nieuwsuur-presentator Marielle Tweebeeke naar aanleiding van het overlijden van de talkshowpresentatrice. Zondag werd bekend dat Barend zaterdag op 86-jarige leeftijd is overleden.

8 uur geleden
Halsema over Barend: Amsterdammer in hart en nieren heengegaan

AMSTERDAM (ANP) - Met het overlijden van Sonja Barend is "een Amsterdammer in hart en nieren heengegaan", reageert Femke Halsema. Volgens de Amsterdamse burgemeester kon je Barend in de Amsterdamse binnenstad dikwijls tegenkomen. "Statig, vrolijk, met altijd een scherpe observatie gereed."

9 uur geleden
Tv-icoon Sonja Barend (86) overleden

HILVERSUM (ANP) - Televisiepersoonlijkheid Sonja Barend is op 86-jarige leeftijd overleden. Dat meldt omroep BNNVARA namens haar familie. Barend overleed zaterdag thuis in het bijzijn van haar familie.

14 uur geleden