Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kenin uitgeroepen tot tennisster van het jaar

Kenin uitgeroepen tot tennisster van het jaar

SAINT PETERSBURG (ANP) - De Amerikaanse tennisster Sofia Kenin is door de WTA uitgeroepen tot beste speelster van het jaar. De 21-jarige Kenin veroverde dit seizoen haar eerste grandslamtitel bij de Australian Open en eindigde als nummer vier op de wereldranglijst.

Op Roland Garros reikte Kenin tot de finale, waarin ze werd verslagen door de Poolse Iga Swiatek. De 19-jarige Swiatek is mede door die zege in Parijs benoemd tot meest verbeterde speelster van het jaar. Swiatek werd de eerste Poolse tennisster met een grandslamtitel en bovendien de jongste winnares van Roland Garros. Ze klom van de 49e naar de 17e plaats op de wereldranglijst.

Victoria Azarenka is uitgeroepen tot tennisster met de beste comeback van het jaar. In 2020 won de Wit-Russin voor het eerst na een aantal wisselvallige jaren weer een titel. Ze schreef in augustus de Western & Southern Open in Cincinnati op haar naam. Voor het eerst sinds maart 2017 staat Azarenka met de dertiende plaats weer in de mondiale top 20.

Het duo Kristina Mladenovic en Timea Babos is volgens de WTA het beste dubbelteam. De Franse en Hongaarse wonnen de Australian Open en Roland Garros.

Meer uit Sport

Wielrenner Albanese wint tweede rit in Ronde van Zwitserland

SCHWARZSEE (ANP) - Vincenzo Albanese heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Italiaan van EF Education - EasyPost was de snelste in een lange sprint aan het einde van een rit over 177 kilometer van Aarau naar Schwarzsee.

9 uur geleden
Tennisster Lamens in eerste ronde in Nottingham onderuit

NOTTINGHAM (ANP) - Suzan Lamens is bij het WTA-tennistoernooi van Nottingham direct uitgeschakeld. De 25-jarige Nederlandse ging in de eerste ronde in drie sets onderuit tegen de als vijfde geplaatste Canadese Leylah Fernandez. Het werd 3-6 6-4 5-7.

11 uur geleden
Vader toploper Ingebrigtsen vrijgesproken van geweld tegen zoon

SANDNES (ANP) - De vader van de Noorse toploper Jakob Ingebrigtsen is vrijgesproken van mishandeling van de meervoudig wereld- en olympisch kampioen. Toch ontloopt de 59-jarige Gjert Ingebrigtsen geen straf, want de rechtbank veroordeelde hem wel tot een voorwaardelijke celstraf van vijftien dagen voor geweld tegen zijn dochter Ingrid.

13 uur geleden
Hamilton treurt om overreden bosmarmot in GP Canada

MONTREAL (ANP/RTR) - Lewis Hamilton heeft de Grote Prijs van Canada uitgereden met schade aan zijn Ferrari. Het gat in de vloer van zijn auto was het gevolg van een aanrijding met een bosmarmot vroeg in de race op het circuit van Montreal, meldde de Italiaanse renstal na onderzoek. De zevenvoudig wereldkampioen eindigde als zesde.

16 uur geleden
Stewards wijzen protest Red Bull tegen winnaar Russell af

MONTREAL (ANP) - Een protest van Formule 1-renstal Red Bull tegen George Russell, de winnaar van de Grote Prijs van Canada, is afgewezen. Meer dan vijf uur na afloop van de race in Montreal oordeelden de stewards dat de Brit van Mercedes niets verkeerd had gedaan.

18 uur geleden
Golfer Spaun wint US Open na superslag op laatste hole

OAKMONT (ANP/RTR) - De Amerikaanse golfer J.J. Spaun heeft het 125e US Open op zijn naam geschreven. De 34-jarige Spaun tekende op de doorweekte golfbaan van Oakmont (Pennsylvania) voor zijn eerste overwinning in een major na een sensationele putt voor birdie op de laatste hole; hij tikte de bal over een afstand van 20 meter in het gaatje.

18 uur geleden
Verstappen noemt tweede plaats in Canada maximaal haalbare

MONTREAL (ANP) - Max Verstappen vond de tweede plaats bij de Grote Prijs van Canada het maximaal haalbare. De wereldkampioen in de Formule 1 moest de zege laten aan George Russell in de Mercedes. "We reden een aanvallende en een verdedigende race. Dat is gelukt en dit was voor ons het maximaal haalbare", zei de Red Bull-coureur in het flashinterview na de finish.

1 dag geleden

Oh Oh...
Zo te zien gebruik je een adblocker.

We begrijpen je voorkeur om ZeelandNet bannervrij te bekijken. Maar ja, we zijn wel afhankelijk van advertenties om onze website rendabel te houden. Zo kun je o.a. nieuwsartikelen gratis blijven lezen.

Zou je willen overwegen ons te whitelisten, zodat we de content kunnen blijven bieden waarvoor je vandaag naar ZeelandNet kwam?

Dank je wel!