Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Kelderman richt zich op Ronde van Italië

Kelderman richt zich op Ronde van Italië

AMSTERDAM (ANP) - Wilco Kelderman rijdt als kopman de Giro d'Italia in 2020. "De Giro ligt het beste bij mij", zegt de 28-jarige wielrenner over de keuze. De renner van Team Sunweb krijgt in Italië ondersteuning voor het klassement, maar de ploeg wil zich ook op etappesucces richten, zegt teambaas Iwan Spekenbrink.

Kelderman begint zijn seizoen in de Provence en in de Ronde van de Emiraten en rijdt daarna de Tirreno-Adriatico. "Ik hoop op een seizoen zonder pech en het zou mooi zijn als ik mijn niveau kan halen van de Vuelta van 2017", keek hij vooruit. In die Ronde van Spanje eindigde hij als vierde.

Afgelopen jaar liep Kelderman bij een val in de Ronde van Catalonië een breuk in zijn sleutelbeen en een nekwervel op. In de Tour de France moest hij met rugproblemen afstappen. In de Vuelta kwam hij zonder een ideale voorbereiding toch nog tot de zevende plaats.

Meer uit Sport

Zverev begint Roland Garros met overtuigende zege op Bonzi

PARIJS (ANP) - Tennisser Alexander Zverev is op overtuigende wijze begonnen aan Roland Garros. De als tweede geplaatste Duitser rekende in drie sets af met de Fransman Benjamin Bonzi, de nummer 95 van de wereld: 6-3 6-4 6-2.

39 minuten geleden
Kostjoek boekt na raketinslag emotionele zege op Roland Garros

PARIJS (ANP/AFP) - Tennisster Marta Kostjoek heeft als eerste speelster de tweede ronde op Roland Garros bereikt. Voor de Oekraïense, die de in Rusland geboren Spaanse Oksana Selechmeteva met 6-2 6-3 versloeg, was het een zege die gepaard ging met veel emoties.

2 uur geleden
Beachvolleybalsters Van Driel en Konink behalen brons in Nuvali

NUVALI (ANP) - Beachvolleybalsters Emi van Driel en Mila Konink hebben bij het Challenge-toernooi in Nuvali op de Filipijnen een bronzen medaille behaald. Het Nederlandse duo was in de strijd om de derde plaats te sterk voor Valentyna Davidova en Anhelina Chmil uit Oekraïne: 22-20 21-18.

4 uur geleden
Europese turnbond laat Russen en Belarussen ook weer toe

LAUSANNE (ANP) - De Europese turnbond European Gymnastics laat binnenkort weer atleten uit Rusland en Belarus toe op internationale toernooien. Daarmee wordt het voorbeeld van de internationale turnbond World Gymnastics gevolgd. Dat meldt European Gymnastics in een verklaring.

5 uur geleden
New York Knicks na nieuwe zege op Cleveland dicht bij finale NBA

CLEVELAND (ANP/RTR/BELGA) - De basketballers van de New York Knicks zijn in de NBA dicht bij een finale van de play-offs. Het team van coach Mike Brown versloeg in de eindstrijd van de Eastern Conference de Cleveland Cavaliers met 121-108 en nam in de best-of-seven-serie een voorsprong van 3-0 in wedstrijden. De New York Knicks zijn daarmee nog één zege verwijderd van hun eerste finale in de NBA sinds 1999.

7 uur geleden
Team Verhoeven protesteert tegen nederlaag en wil een rematch

CAÏRO (ANP) - Rico Verhoeven legt zich niet neer bij zijn nederlaag tegen Oleksandr Usyk in een gevecht om de wereldtitel van boksbond WBC. "We hebben bezwaar aangetekend bij de Middle East Professional Boxing Commission, waaronder de scheidsrechters vallen", laat manager Karim Erja weten op het vliegveld in Caïro voor de terugvlucht naar Amsterdam.

8 uur geleden
Verhoeven maakt indruk maar verliest uiteindelijk van Usyk

GIZEH (ANP) - Rico Verhoeven is er niet in geslaagd in korte tijd geschiedenis te schrijven als bokser. De voormalige kickbokser bood Oleksandr Usyk meer dan goed partij, maar kon de onbetwiste zwaargewichtkampioen niet onttronen in hun gevecht om de wereldtitel van de prestigieuze bond WBC. Vlak bij de verlichte piramiden van Gizeh ging hij in de elfde van twaalf ronden naar de grond, waarna de scheidsrechter het gevecht beëindigde.

15 uur geleden