Kelderman en Schelling voor Bora in Amstel Gold Race
VALKENBURG (ANP) - Wilco Kelderman en Ide Schelling staan zondag namens wielerploeg Bora-hansgrohe aan de start van de Amstel Gold Race. Dylan van Baarle rijdt de Nederlandse WorldTour-wedstrijd voor Ineos-Grenadiers.
Kelderman en Schelling krijgen gezelschap van de Duitsers Marcus Burghardt en Maximilian Schachmann, de Oostenrijkers Patrick Gamper en Patrick Konrad en de Italiaan Cesare Benedetti. Kelderman moest vorige week na een val in de Ronde van Baskenland opgeven. Schelling maakte woensdag indruk in de Brabantse Pijl, waarin hij als vierde eindigde.
Van Baarle is een van de zeven renners van Ineos in de Amstel Gold Race. De winnaar van Dwars door Vlaanderen krijgt gezelschap van onder anderen de Brit Tom Pidcock, de winnaar van de Brabantse Pijl. Ook de Pool Michal Kwiatkowski, die de Amstel Gold Race van 2015 won, en Richard Carapaz, de winnaar van de Giro d'Italia van 2019, behoren tot de ploeg van Ineos.
Meer uit Sport
LOCARNO (ANP) - Romain Grégoire heeft de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland gewonnen. In de rit over 157 kilometer rond Locarno met een venijnige slotfase was de Fransman van Groupama - FDJ United de sterkste van een kopgroep van veertien renners. Marcel Camprubí uit Spanje werd tweede, voor de Nederlander Bart Lemmen.
11 uur geledenLOCARNO (ANP) - Wielrenster Urška Žigart heeft donderdag haar kaak gebroken bij een val in de tweede etappe van de Ronde van Zwitserland. Dat meldt haar ploeg AG Insurance - Soudal. De 29-jarige Sloveense, die verloofd is met wereldkampioen en viervoudig Tourwinnaar Tadej Pogačar, kwam in de laatste kilometer van de etappe ten val.
12 uur geledenLOCARNO (ANP) - Wielrenster Elisa Longo Borghini heeft de tweede etappe in de Ronde van Zwitserland gewonnen. De Italiaans kampioene van UAE Team ADQ nam met de ritzege ook de leiderstrui over van Femke de Vries.
16 uur geledenLONDEN (ANP) - Tennisser Jesper de Jong mag zonder het spelen van kwalificaties meedoen aan het hoofdtoernooi van Wimbledon. De nummer 72 van de wereld, die vorige maand de vierde ronde haalde op Roland Garros, profiteert van de afmelding van de geblesseerde Tomáš Macháč. Dat meldt de toernooiorganisatie.
16 uur geledenROTTERDAM (ANP) - Turnster Sanne Wevers (34) is weer opgenomen in de Oranjeselectie. Dat meldt turnbond KNGU.
17 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De basketballers van de New York Knicks hebben de uitnodiging om het Witte Huis te bezoeken geaccepteerd. Dat meldde James Dolan, de eigenaar van het basketbalteam dat afgelopen weekend voor het eerst sinds 1973 de titel in de Amerikaanse basketbalcompetitie NBA veroverde.
19 uur geledenBERLIJN (ANP/AFP) - Tennisster Aryna Sabalenka heeft twee weken na haar verrassende uitschakeling in de kwartfinale van Roland Garros een succesvolle comeback gemaakt. De nummer 1 van de wereld uit Belarus won op het grastoernooi van Berlijn van de Russin Ekaterina Aleksandrova en plaatste zich daarmee voor de kwartfinale.
1 dag geleden