Kelderman en Schelling voor Bora in Amstel Gold Race
VALKENBURG (ANP) - Wilco Kelderman en Ide Schelling staan zondag namens wielerploeg Bora-hansgrohe aan de start van de Amstel Gold Race. Dylan van Baarle rijdt de Nederlandse WorldTour-wedstrijd voor Ineos-Grenadiers.
Kelderman en Schelling krijgen gezelschap van de Duitsers Marcus Burghardt en Maximilian Schachmann, de Oostenrijkers Patrick Gamper en Patrick Konrad en de Italiaan Cesare Benedetti. Kelderman moest vorige week na een val in de Ronde van Baskenland opgeven. Schelling maakte woensdag indruk in de Brabantse Pijl, waarin hij als vierde eindigde.
Van Baarle is een van de zeven renners van Ineos in de Amstel Gold Race. De winnaar van Dwars door Vlaanderen krijgt gezelschap van onder anderen de Brit Tom Pidcock, de winnaar van de Brabantse Pijl. Ook de Pool Michal Kwiatkowski, die de Amstel Gold Race van 2015 won, en Richard Carapaz, de winnaar van de Giro d'Italia van 2019, behoren tot de ploeg van Ineos.
Meer uit Sport
TBILISI (ANP) - Naomi van Krevel heeft op de EK judo in het Georgische Tbilisi naast een bronzen medaille gegrepen in de klasse tot 52 kilogram. De 25-jarige judoka verloor in de strijd om het brons van de Spaanse Ariane Toro Soler, die eerder werd uitgeschakeld in de halve finale.
5 uur geledenBRISBANE (ANP/RTR) - De organisatie van de Olympische Spelen van 2032 in het Australische Brisbane ziet geen reden om te kijken naar een alternatieve locatie voor het olympische roeitoernooi. De roeiwedstrijden moeten plaatsvinden in de rivier de Fitzroy in de deelstaat Queensland, die bekendstaat om sterke getijden en als leefgebied van krokodillen.
9 uur geledenSTUTTGART (ANP/AFP) - Iga Swiatek is overtuigend begonnen aan haar gravelseizoen. De Poolse tennisster boekte in Stuttgart in de achtste finales een duidelijke zege op de Duitse Laura Siegemund: 6-2 6-3.
23 uur geledenPEGEIA (ANP) - Schaker Anish Giri is als tweede geëindigd op het Kandidatentoernooi op Cyprus. De 31-jarige Nederlandse grootmeester versloeg in de veertiende en laatste ronde in Pegeia de Duitser Matthias Blübaum.
1 dag geledenBARCELONA (ANP/AFP) - Carlos Alcaraz doet deze week niet mee aan het ATP-tennistoernooi van Barcelona. De Spanjaard heeft een polsblessure, meldt de organisatie.
1 dag geledenLONDEN (ANP/RTR) - Tennisser Jamie Murray beëindigt zijn topsportloopbaan. De 40-jarige Schot, de broer van de al eerder gestopte Andy Murray, heeft dat woensdag gemeld.
1 dag geledenTONGEREN-BORGLOON (ANP) - Tim Merlier heeft de Ronde van Limburg gewonnen. De Belgische wielrenner van Soudal Quick-Step was veruit de beste in de sprint in Tongeren-Borgloon in Belgisch Limburg. De Colombiaan Fernando Gaviria werd op meerdere fietslengtes tweede, voor Floris van Tricht uit België. Merlier won de Ronde van Limburg voor de tweede keer in zijn carrière. Een week geleden schreef hij ook al de Scheldeprijs op zijn naam.
1 dag geleden