Keizer/Meppelink naar achtste finales EK beachvolleybal
JÜRMALA (ANP) - Sanne Keizer en Madelein Meppelink hebben zich bij de EK beachvolleybal in Letland geplaatst voor de achtste finales. Het als zevende geplaatste duo won in Jürmala ook de tweede groepswedstrijd. De Europese kampioenen van 2018 versloegen het Spaans duo Amaranta Navarro/Angela Herrero in twee sets: 21-18 21-16.
Marleen Ramond-van Iersel en Pleun Ypma verloren in hun tweede groepsduel van de Russinnen Svetlana Cholomina en Nadezda Makrogoezova. Het als vierde geplaatste koppel zegevierde in twee sets: 21-15 21-18. Het Nederlandse tweetal moet daardoor donderdagochtend aantreden in de tussenronde voor een plek in de achtste finales.
Bij de mannen wonnen Alexander Brouwer en Robert Meeuwsen hun eerste groepswedstrijd. Het als zesde geplaatste duo was in twee sets te sterk voor de Letten Marcis Jirgensons/Rinalds Aispurs: 21-10 21-13. Christiaan Varenhorst en Steven van de Velde overmeesterden in twee sets hun Poolse tegenstanders Michal Bryl en Mikolaj Miszczuk: 21-14 21-19.
Meer uit Sport
ROME (ANP) - Tennisser Tallon Griekspoor heeft zich bij het masterstoernooi van Rome niet geplaatst voor de derde ronde. De Belg Alexander Blockx, de nummer 36 van de wereldranglijst, was in drie sets te sterk voor de Nederlander: 6-7 (5) 6-3 6-4.
11 uur geledenLES PRAERES (ANP) - Anna van der Breggen heeft de voorlaatste rit van de Vuelta Femenina gewonnen en de rode leiderstrui overgenomen van haar Belgische ploeggenoot Lotte Kopecky. Op de loodzware slotklim naar Les Praeres (3,7 kilometer met een gemiddeld stijgingspercentage van 13,4 procent) reed de Nederlandse renster van SD Worx-Protime zittend weg bij al haar concurrenten.
14 uur geledenROME (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp heeft zich bij het masterstoernooi van Rome geplaatst voor de derde ronde. In de Italiaanse hoofdstad won hij in drie sets van de Amerikaan Aleksandar Kovacevic, de nummer 95 van de wereld. Het werd 2-6 6-2 7-6 (5) voor Van de Zandschulp.
15 uur geledenBOERGAS (ANP) - De Franse wielrenner Paul Magnier (Soudal Quick-Step) heeft de eerste etappe van de Giro d'Italia gewonnen, wat hem ook de eerste roze leiderstrui oplevert. De Deen Tobias Lund Andresen werd tweede, voor de Brit Ethan Vernon.
16 uur geledenASTANA (ANP) - Judoka Amber Gersjes heeft bij een grandslamtoernooi in Astana goud gepakt in de klasse tot 48 kilogram. Voor de 28-jarige Gersjes is het haar eerste overwinning bij een Grand Slam. In Astana versloeg ze Narantsetseg Ganbaatar uit Mongolië in de finale.
16 uur geledenARNHEM (ANP) - Sportkoepel NOC*NSF heeft bij het ministerie van VWS aangedrongen op een spoedoverleg naar aanleiding van de problemen die sportverenigingen momenteel ervaren rondom de BOSA-subsidie (Stimulering Bouw en Onderhoud Sportaccommodaties). Dat meldt een woordvoerder van de sportkoepel aan het ANP.
18 uur geledenDEN BOSCH (ANP) - Tennisser Botic van de Zandschulp (30) doet dit jaar mee aan het grastoernooi van Rosmalen. Dat heeft de organisatie van het Libéma Open bekendgemaakt.
20 uur geleden