Keepster Wester vertrekt bij Deense club Odense
ODENSE (ANP) - De Nederlandse handbalster Tess Wester vertrekt na dit seizoen bij de Deense club Odense. De 27-jarige keepster van Oranje gaat op zoek naar een nieuwe werkgever. "Na drie jaar in Odense is het tijd voor een nieuw avontuur", zegt Wester. "Ik hoop dat we er nog een onvergetelijk seizoen van kunnen maken."
Wester keepte eerder jarenlang in de Duitse competitie. In 2018 stapte ze over van Bietigheim naar Odense. De keepster is bij de Deense club ploeggenote van mede-international Lois Abbingh en Nycke Groot, die aan het einde van dit seizoen stopt. De internationals Dione Housheer, Bo van Wetering en Kelly Vollebregt komen in de zomer naar Odense. Zij hebben allemaal al een contract voor volgend seizoen getekend bij de Deense kampioenskandidaat.
Wester veroverde eind 2019 met Oranje in Japan de wereldtitel. Het EK van vorige maand in Denemarken verliep teleurstellend voor de Nederlandse handbalsters. Na zilver en brons op eerdere EK's wilde Oranje voor goud gaan, maar de wereldkampioen kwam niet verder dan de zesde plek.
Meer uit Sport
NEW YORK (ANP/DPA) - Skilegende Lindsey Vonn is na terugkeer in de Verenigde Staten in een ziekenhuis opgenomen. Ze heeft daar een operatie van 6 uur aan haar gebroken been ondergaan. "Zoals jullie kunnen zien waren er veel schroeven en platen nodig om alles weer in elkaar te zetten", zegt ze in een video op Instagram.
3 minuten geledenMILAAN (ANP) - Antoinette Rijpma-de Jong heeft bij de Olympische Spelen van Milaan goud veroverd op de 1500 meter. De 27-jarige schaatsster won in het Milano Speed Skating Stadium in 1.54,09 voor Ragne Wiklund uit Noorwegen. Valérie Maltais uit Canada schaatste naar het brons.
6 minuten geledenSAKHIR (ANP) - Max Verstappen (28) kende vrijdag een goede laatste testdag in Bahrein. De viervoudig wereldkampioen zette in de middag met zijn Red Bull de derde tijd neer. Eerder op de dag mocht zijn ploeggenoot Isack Hadjar (21) de wagen testen. Hij kwam tot de dertiende tijd van de dag. Charles Leclerc was met zijn Ferrari het snelst.
29 minuten geledenDEN BOSCH (ANP) - Wielrenster Pauline Ferrand-Prévot (34) heeft haar contract bij de Nederlandse ploeg Visma-Lease a Bike verlengd. De Française won vorig jaar de Tour de France Femmes in haar debuutjaar voor de ploeg. Ze tekende bij tot 2028.
2 uur geledenMILAAN (ANP) - Noorwegen heeft bij de Olympische Spelen in Milaan voor een record gezorgd. Biatleet Johannes Dale Skjevdal won het onderdeel 15 kilometer massastart en bezorgde zijn land daarmee de zeventiende gouden medaille.
2 uur geledenDUBAI (ANP) - De Italiaanse wielrenner Jonathan Milan heeft zijn tweede etappezege op rij geboekt in de UAE Tour. In een vlakke etappe over 168 kilometer rond Dubai was Milan de snelste in de eindsprint.
3 uur geledenLIVIGNO (ANP/AFP) - De Amerikaanse freestyleskiër Hunter Hess heeft vrijdag gezegd dat hij "extra gemotiveerd" was nadat Donald Trump hem een "echte loser" had genoemd. Dat deed de Amerikaanse president nadat Hess had verklaard met gemengde gevoelens Amerika bij de Winterspelen te vertegenwoordigen in het huidige politieke klimaat.
3 uur geleden