Keepster Weimar trots over debuut, maar vooral teleurgesteld
LEUVEN (ANP) - Keepster Jacintha Weimar was trots dat ze haar debuut had mogen maken in het Nederlands elftal. Ze hield echter vooral een teleurgesteld gevoel over aan de 2-1-nederlaag bij België in de Nations League.
Bij een corner voor België in de extra tijd ging de bal via Weimar ongelukkig in het doel voor de 2-1. "Voor mijn gevoel komt de bal bij Jassina Blom die voor me staat", keek Weimar bij de NOS terug op dat moment. "Ik wil de bal wegboksen en boks 'm tegen haar hoofd aan en dan gaat ie er zo in."
De 25-jarige keepster van Feyenoord maakte haar debuut bij Oranje omdat eerste keus Daphne van Domselaar en tweede keepster Lize Kop niet inzetbaar waren. "Dat was wel een verrassing. Het komt niet zo vaak voor dat twee doelvrouwen geblesseerd zijn."
Meer uit Voetbal
EAST RUTHERFORD (ANP/AFP) - De Amerikaanse president Donald Trump is aangekomen in het New York New Jersey Stadium waar zondag de WK-finale wordt gespeeld.
26 minuten geledenNEW YORK (ANP/DPA) - Jürgen Klopp is weer een stap dichter bij het bondscoachschap van de Duitse voetballers. De oud-trainer van Liverpool heeft een akkoord bereikt over een vertrek bij Red Bull, zijn huidige werkgever, waar hij hoofd voetbalzaken is.
2 uur geledenEAST RUTHERFORD (ANP) - De Spaanse oud-wereldkampioen Joan Capdevila (48) is toch bij de WK-finale in East Rutherford aanwezig. De voetballer dreigde de eindstrijd tussen Spanje en Argentinië te missen omdat hij geen inreisvisum kreeg. Capdevila vroeg daarna met succes via X om hulp bij de Amerikaanse president Donald Trump, de Spaanse minister van Sport en de Amerikaanse minister van Buitenlandse Zaken.
6 uur geledenMIAMI (ANP) - Didier Deschamps hield een slecht gevoel over aan zijn laatste duel als bondscoach van Frankrijk. In de wedstrijd om de derde plaats op het wereldkampioenschap voetbal leidde Engeland halverwege al met 4-0 in Miami. Frankrijk kwam na rust bijna langszij, maar verloor met 6-4.
12 uur geledenNEW YORK (ANP/RTR) - De ticketprijzen voor de WK-finale van zondag tussen titelverdediger Argentinië en Spanje blijven maar stijgen. De goedkoopste kaartjes kostten zaterdagmiddag 8400 euro, zo blijkt uit gegevens van TicketData.com. Afgelopen maandag werden er nog tickets voor ruim 5700 euro verkocht.
23 uur geledenNEW YORK (ANP) - Arsène Wenger weet nog niet of de wedstrijden op het volgende WK halverwege beide helften een drinkpauze krijgen. "We moeten na dit WK analyseren wat de impact van deze beslissing was", zei het hoofd voetbalontwikkeling bij de FIFA tijdens een persconferentie.
23 uur geledenEAST HANOVER (ANP/RTR) - De laatste training van Spanje voorafgaand aan de finale van het WK tegen Argentinië is afgelast. Het onweerde zo heftig dat de spelers van de Europees kampioen niet op het veld van het Melanie Lane-trainingscomplex in New Jersey verschenen.
1 dag geleden