Keepster Weimar trots over debuut, maar vooral teleurgesteld
LEUVEN (ANP) - Keepster Jacintha Weimar was trots dat ze haar debuut had mogen maken in het Nederlands elftal. Ze hield echter vooral een teleurgesteld gevoel over aan de 2-1-nederlaag bij België in de Nations League.
Bij een corner voor België in de extra tijd ging de bal via Weimar ongelukkig in het doel voor de 2-1. "Voor mijn gevoel komt de bal bij Jassina Blom die voor me staat", keek Weimar bij de NOS terug op dat moment. "Ik wil de bal wegboksen en boks 'm tegen haar hoofd aan en dan gaat ie er zo in."
De 25-jarige keepster van Feyenoord maakte haar debuut bij Oranje omdat eerste keus Daphne van Domselaar en tweede keepster Lize Kop niet inzetbaar waren. "Dat was wel een verrassing. Het komt niet zo vaak voor dat twee doelvrouwen geblesseerd zijn."
Meer uit Voetbal
EINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz zag een "slecht" PSV in de eerste Eredivisiewedstrijd van het seizoen. De landskampioen speelde, mede door een laat doelpunt van de bezoekers, thuis met 2-2 gelijk tegen Fortuna Sittard.
1 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is het nieuwe Eredivisieseizoen begonnen met een overwinning op het gepromoveerde ADO Den Haag. In Alkmaar werd het zaterdagavond 2-0 voor de winnaar van de KNVB Beker en de Johan Cruijff Schaal.
1 uur geledenGLASGOW (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de derde voorronde van de Champions League bereikt. Zaterdagavond werd Rangers in Schotland met 2-1 verslagen in de finale van een mini-toernooi in de tweede voorronde. In dat toernooitje won Ajax woensdag, ook in Schotland, met 2-0 van het Deense Brøndby.
1 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV is de jacht op de vierde landstitel op rij begonnen met een teleurstellend gelijkspel tegen Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Peter Bosz draaide in het eigen Philips Stadion een achterstand om in een 2-1-voorsprong, maar Edouard Michut bracht de ploeg uit Sittard in de blessuretijd op gelijke hoogte.
2 uur geledenLUXEMBURG-STAD (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de derde en laatste voorronde van de Champions League bereikt. In Luxemburg versloeg de ploeg van trainer Kasper Kurland HJK Helsinki in de tweede ronde met 3-1, dankzij drie treffers van Liz Rijsbergen.
3 uur geledenDEVENTER (ANP) - Go Ahead Eagles is het Eredivisieseizoen begonnen met een ruime thuiszege op het gepromoveerde Willem II. In de Adelaarshorst werd het 4-1 voor de club uit Deventer, die vorig jaar twaalfde werd in de Eredivisie.
3 uur geledenNIJMEGEN (ANP) - NEC is het tweede Eredivisieseizoen onder trainer Dick Schreuder met een nederlaag begonnen. In het eigen Goffertstadion verloren de Nijmegenaren verrassend met 1-2 van Telstar, dat al vroeg op voorsprong kwam.
5 uur geleden