Keepster Weimar trots over debuut, maar vooral teleurgesteld
LEUVEN (ANP) - Keepster Jacintha Weimar was trots dat ze haar debuut had mogen maken in het Nederlands elftal. Ze hield echter vooral een teleurgesteld gevoel over aan de 2-1-nederlaag bij België in de Nations League.
Bij een corner voor België in de extra tijd ging de bal via Weimar ongelukkig in het doel voor de 2-1. "Voor mijn gevoel komt de bal bij Jassina Blom die voor me staat", keek Weimar bij de NOS terug op dat moment. "Ik wil de bal wegboksen en boks 'm tegen haar hoofd aan en dan gaat ie er zo in."
De 25-jarige keepster van Feyenoord maakte haar debuut bij Oranje omdat eerste keus Daphne van Domselaar en tweede keepster Lize Kop niet inzetbaar waren. "Dat was wel een verrassing. Het komt niet zo vaak voor dat twee doelvrouwen geblesseerd zijn."
Meer uit Voetbal
PRAAG (ANP) - De stadsderby tussen Slavia Praag en Sparta Praag is volledig uit de hand gelopen en uiteindelijk definitief gestaakt. Tientallen fans van de thuisploeg bestormden in de 97e minuut het speelveld en gooiden brandende fakkels in het vak met supporters van Sparta Praag. De scheidsrechter besloot het duel niet meer uit te spelen.
8 uur geledenDOETINCHEM (ANP) - Almere City heeft de kans op promotie naar de Eredivisie levend gehouden. De club speelde gelijk in de uitwedstrijd tegen De Graafschap (2-2). Dat was voldoende na de zege van woensdag voor eigen publiek (3-1).
9 uur geledenISTANBUL (ANP) - Noa Lang heeft de landstitel met Galatasaray veroverd. De club uit Istanbul is door een zwaarbevochten thuiszege op Antalyaspor (4-2) onbereikbaar voor de concurrentie geworden.
10 uur geledenWOLFSBURG (ANP) - Bayern München heeft ook de uitwedstrijd tegen VfL Wolfsburg gewonnen (0-1). Michael Olise maakte het enige doelpunt voor de club die woensdag door Paris Saint-Germain werd uitgeschakeld in de halve finale van de Champions League.
11 uur geledenMANCHESTER (ANP) - Manchester City heeft de hoop op de landstitel niet opgegeven. De club won de thuiswedstrijd tegen Brentford (3-0) en verkleinde de achterstand op koploper Arsenal tot 2 punten.
11 uur geledenROME (ANP) - Internazionale heeft de eerste wedstrijd als kampioen in de Serie A ook ruim gewonnen. In het Stadio Olimpico in Rome versloeg de club van trainer Cristian Chivu Lazio met 3-0.
11 uur geledenTILBURG (ANP) - Willem II staat in de halve finale van de play-offs om promotie en degradatie. De club uit Tilburg had voldoende aan een gelijkspel tegen RKC Waalwijk (1-1), na de zege van dinsdag in het uitduel (0-1).
12 uur geleden