Keepster Van Domselaar verruilt Aston Villa voor Arsenal
LONDEN (ANP) - Daphne van Domselaar zet haar voetballoopbaan voort bij Arsenal. De 24-jarige keepster verruilde FC Twente vorig seizoen voor Aston Villa, waar ze direct een basisplaats veroverde.
"Vorig jaar heb ik heel bewust voor Aston Villa gekozen", zei Van Domselaar. "We hebben toen samen de toekomst uitgestippeld en ik ben ontzettend goed opgevangen in Engeland. Ik heb kennis kunnen maken met de competitie en heb veel nieuwe dingen geleerd. Door vooruit te kijken ben ik blij dat we nu deze stap hebben kunnen realiseren. Ik ben klaar om de strijd aan te gaan op het allerhoogste niveau."
Van Domselaar is blij met haar overstap naar Arsenal. "Ik wil prijzen winnen en grote dingen bereiken en ik denk dat Arsenal de juiste plek is om dat te doen. Ik kan niet wachten om in het Emirates Stadium te spelen, voor al die geweldige supporters, en te laten zien wat ik kan."
Met Aston Villa eindigde Van Domselaar vorig seizoen op de zevende plaats in de Engelse competitie. Haar nieuwe club Arsenal werd derde, achter landskampioen Chelsea en Manchester City, en kwalificeerde zich daarmee voor de voorronden van de Champions League.
Meer uit Voetbal
MIAMI (ANP/AFP) - Inter Miami heeft in de nacht van zaterdag op zondag, zonder sterspeler Lionel Messi (39), in de Leagues Cup met 2-1 verloren van het Mexicaanse Monterrey. Messi ontbrak nadat zaterdag het overlijden van zijn vader Jorge (68) bekend was geworden. Hij overleed vrijdagavond (lokale tijd) in Argentinië, waar Messi zaterdagavond aankwam.
24 minuten geledenZÜRICH (ANP/RTR) - Wereldvoetbalbond FIFA heeft zaterdag de "gecoördineerde en aanhoudende pogingen" om de organisatie en voorzitter Gianni Infantino te "ondermijnen" veroordeeld. De bond benadrukte dat pogingen om Infantino's leiderschap aan te vechten volgens de procedures moeten verlopen zoals die zijn vastgelegd in de statuten.
8 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Trainer Peter Bosz zag een "slecht" PSV in de eerste Eredivisiewedstrijd van het seizoen. De landskampioen speelde, mede door een laat doelpunt van de bezoekers, thuis met 2-2 gelijk tegen Fortuna Sittard.
10 uur geledenALKMAAR (ANP) - AZ is het nieuwe Eredivisieseizoen begonnen met een overwinning op het gepromoveerde ADO Den Haag. In Alkmaar werd het zaterdagavond 2-0 voor de winnaar van de KNVB Beker en de Johan Cruijff Schaal.
10 uur geledenGLASGOW (ANP) - De voetbalsters van Ajax hebben de derde voorronde van de Champions League bereikt. Zaterdagavond werd Rangers in Schotland met 2-1 verslagen in de finale van een mini-toernooi in de tweede voorronde. In dat toernooitje won Ajax woensdag, ook in Schotland, met 2-0 van het Deense Brøndby.
11 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Landskampioen PSV is de jacht op de vierde landstitel op rij begonnen met een teleurstellend gelijkspel tegen Fortuna Sittard. De ploeg van trainer Peter Bosz draaide in het eigen Philips Stadion een achterstand om in een 2-1-voorsprong, maar Edouard Michut bracht de ploeg uit Sittard in de blessuretijd op gelijke hoogte.
11 uur geledenLUXEMBURG-STAD (ANP) - De voetbalsters van PSV hebben de derde en laatste voorronde van de Champions League bereikt. In Luxemburg versloeg de ploeg van trainer Kasper Kurland HJK Helsinki in de tweede ronde met 3-1, dankzij drie treffers van Liz Rijsbergen.
12 uur geleden