Webmail

Kies je webmail

Omdat ZeelandNet ook DELTA webmail aanbiedt, vragen we je eenmalig je voorkeur op te geven.

Keepster Ten Holte van handbalsters staat op tegen Spanje

Keepster Ten Holte van handbalsters staat op tegen Spanje

PARIJS (ANP) - Na twee zwakkere optredens op doel leefde handbalkeepster Yara ten Holte op tegen Spanje. Het Nederlands vrouwenteam won op de Olympische Spelen van Parijs mede dankzij haar sterke optreden met 29-24. Met twee overwinningen ligt de ploeg van bondscoach Per Johansson op koers voor de kwartfinales. "Ik ben heel blij met mijn optreden vandaag en dat ik de ploeg eindelijk kon helpen. Ik begon dit toernooi niet zo goed, maar dan is het nog beter dat ik tegen Spanje zo kan spelen", zei Ten Holte over haar hoge reddingspercentage (44 procent) tegen de olympische persdienst.

Spanje speelde alles of niets omdat het de eerste twee groepswedstrijden had verloren. "Ze begonnen goed en gaven alles wat ze hadden, maar een wedstrijd duurt wel zestig minuten. Wij speelden gewoon ons spel en konden vanuit onze dekking counteren met breaks en snelle aanvallen. We zijn vechters, kunnen wedstrijden winnen dankzij die vechtersmentaliteit", aldus Ten Holte.

De keepster sprak ook nog even over de ontmoeting na de wedstrijd met de koninklijke familie in de kleedkamer. "Ze zeiden leuke dingen over de wedstrijd en ons team. Ze steunen alle Nederlandse sporters en hebben al heel veel sporten bezocht. Ik ben er heel trots op dat zij onze koning en koningin zijn."

Meer uit Sport

LeBron James verbreekt record voor meeste NBA-duels

LOS ANGELES (ANP/AFP) - LeBron James heeft zaterdag het NBA-record voor meeste gespeelde wedstrijden in het reguliere seizoen gebroken. Hij kwam in actie voor zijn 1612e duel toen zijn Los Angeles Lakers het opnamen tegen de Orlando Magic. Hij passeerde daarmee het aantal van 1611 wedstrijden dat sinds 1997 op naam stond van Robert Parish.

5 uur geleden
Atlete Klaver beloont sterk WK indoor met brons op 400 meter

TORUN (ANP) - Atlete Lieke Klaver heeft haar optreden op de 400 meter bij de WK indoor in het Poolse Torun kunnen belonen met een bronzen medaille. In de finale over twee races zette de regerend Europees kampioene een tijd neer van 51,02 seconden en die bleek uiteindelijk goed voor een medaille.

10 uur geleden
Ehammer wint goud zevenkamp met wereldrecord, Tesselaar zevende

TORUN (ANP) - Simon Ehammer heeft zijn tweede wereldtitel op de zevenkamp veroverd met een wereldrecord in punten. De 26-jarige Zwitser kwam uit op 6670 punten en verbrak daarmee het oude puntenrecord van 6645, in 2012 gevestigd door de Amerikaan Ashton Eaton.

12 uur geleden
Snowboardster Dekker pakt brons in laatste wereldbekerwedstrijd

WINTERBERG (ANP) - Snowboardster Michelle Dekker heeft bij de laatste wereldbekerwedstrijd van het seizoen in Winterberg brons gepakt op de parallelslalom. De 30-jarige snowboardster won in de strijd om de derde plaats van tweevoudig wereldkampioene Julie Zogg uit Zwitserland. De zege ging naar Lucia Dalmasso uit Italië.

12 uur geleden
Judoka Van Lieshout pakt zilver op Grand Slam van Tbilisi

TBILISI (ANP) - Judoka Joanne van Lieshout heeft een zilveren medaille overgehouden aan de Grand Slam van Tbilisi. De 23-jarige oud-wereldkampioene verloor de finale in de klasse tot 63 kilogram van de Japanse Haruka Kaju op straffen. Het was de tweede medaille van het jaar voor de Brabantse, na het brons op de Grand Slam van Parijs in februari.

12 uur geleden
Verstappen wint ook zijn tweede GT3-race op Nürburgring

NÜRBURGRING (ANP) - Max Verstappen heeft ook zijn tweede GT3-race op de Nürburgring gewonnen. De viervoudig wereldkampioen in de Formule 1 finishte, met zijn teamgenoten Daniel Juncadella en Jules Gounon, de vier uur durende race met ongeveer een minuut voorsprong op Jordan Pepper en Dan Harper in de BMW. De race was lang spannend, maar in het laatste deel maakte Verstappen het verschil in de Mercedes.

15 uur geleden
Handballers verliezen in Golden League van Noorwegen

KOPENHAGEN (ANP) - De Nederlandse handballers hebben in de Golden League met 38-31 verloren van Noorwegen. Het was de tweede wedstrijd van Nederland in het oefentoernooi in Kopenhagen, waar ook Denemarken en de Verenigde Staten aan deelnemen. Oranje won het eerste duel met 39-30 van de VS.

16 uur geleden