
Keeperstrainer Achterberg verlengt contract bij Liverpool
LIVERPOOL (ANP) - Keeperstrainer John Achterberg heeft zijn contract bij Liverpool verlengd. De 50-jarige Achterberg ligt nu tot medio 2024 vast bij de nummer 3 van de Premier League.
Achterberg stond als speler onder de lat bij NAC Breda, FC Eindhoven en Tranmere Rovers. Na zijn loopbaan trad hij in 2009 in dienst bij Liverpool.
Eerder in de week werd al bekend dat Achterberg assistentie krijgt van de Braziliaanse oud-doelman Claudio Taffarel, die in 1994 wereldkampioen werd met Brazilië. De Brazilianen schakelden toen in de kwartfinales Oranje uit.
Meer uit Voetbal
LEVERKUSEN (ANP) - Jeremie Frimpong heeft zijn contract bij Bayer Leverkusen verlengd. De verdediger heeft tot medio 2028 bijgetekend bij de koploper in de Duitse Bundesliga. Frimpong verruilde het Schotse Celtic in 2021 voor Leverkusen en is uitgegroeid tot een vaste waarde bij de club.
3 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Bayern München-verdediger Matthijs de Ligt mist waarschijnlijk ook het competitieduel van zondag met Freiburg. Dat zei Christoph Freund, technisch directeur van de Duitse club die dinsdagavond een uitwedstrijd speelt tegen FC Kopenhagen in de Champions League. Duidelijk was al dat de met een knieblessure kampende De Ligt dat duel niet zou halen.
5 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - PSV speelt tegen Sevilla FC de eerste thuiswedstrijd in de Champions League van dit seizoen. De Eindhovenaren keerden vorige maand voor het eerst sinds vijf jaar terug in de belangrijkste Europese competitie. In Londen was Arsenal met 4-0 te sterk. Na deze teleurstellende rentree beseft coach Peter Bosz dat zijn ploeg tegen de Spaanse tegenstander een goed resultaat moet halen.
9 uur geledenUTRECHT (ANP) - Jean-Paul van Gastel is als trainer van NAC Breda begonnen met een gelijkspel bij Jong FC Utrecht in de Keuken Kampioen Divisie. De opvolger van de ontslagen Peter Hyballa zag zijn elftal in de Galgenwaard met 1-1 gelijkspelen.
14 uur geledenEINDHOVEN (ANP) - Coach José Luis Mendilibar van Sevilla FC verwacht een zware wedstrijd tegen PSV in de Champions League. De Spaanse ploeg en de Eindhovenaren ontmoeten elkaar dinsdag in het Philips Stadion.
16 uur geledenKOPENHAGEN (ANP) - Coach Thomas Tuchel van Bayern München heeft aan de vooravond van de Champions League-wedstrijd tegen FC Kopenhagen de kritiek op het meetrainen van Jérôme Boateng gepareerd. De oud-speler van de Duitse club houdt bij zijn voormalige werkgever zijn conditie op peil. Maar hij is niet onomstreden vanwege de slepende rechtszaak rond de mishandeling van zijn ex-vriendin. Het hooggerechtshof in Beieren heeft het vonnis tegen hem onlangs vernietigd en de zaak terugverwezen naar een lagere rechtbank.
17 uur geledenWAALWIJK (ANP) - Doelman Etienne Vaessen van RKC Waalwijk heeft het medisch personeel bedankt voor het snelle handelen na de ongelukkige botsing tijdens het duel met Ajax van afgelopen zaterdag. Ook bedankte hij in een open brief op social media zijn collega's en de supporters voor alle steunbetuigingen.
18 uur geleden